Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Solikka11

Oldal: 12345
Dátum: 2010.06.04. 10:22:38
10% esélye bármekkora különbségnél és szerencsénél is van az ellenfélnek. Legalábbis a Wiki szerint.
Dátum: 2010.06.03. 14:12:39
A tízesével ugrálósnál egyszerűbb megvalósítani azt, hogy bármit beírhass, ráadásul nagyobb szabadságot is ad.
Meg úgy az egész dolog mondhatni pár perces munka lenne De tényleg örülnék neki én is.
Ezennel bocsánatot kérnék a kérdés értékelőjétől. Tényleg igaza van, én is utána néztem.

Csak kicsit meglepő fordulatokat vesz sokszor a kérdések értékelése. Volt például olyan hogy több helyesírási hibát tartalmazó kérdésemet elfogadták. Meg párat amire azt hittem jó, visszadobták. (De lehet akkor is én voltam a béna.)
A kérdéseket amúgy végül is ki értékeli? Előfordul, hogy perceken belül kapok rá értékelést. Gondolom ekkor a játékosok. De van olyan hogy órákig nem. Gondolom ekkor nem a játékosok, mert a rendszer minek tartogatná ennyi ideig a kérdést...mi itt az igazság?
Az alábbiak közül melyik sportoló nyert orosz színekben olimpiai aranyérmet?

Vera Cáslavská
Lars Frölander
Sara Simeoni
Makszim Taraszov

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

No comment. Szintén honfoglalón kaptam a kérdést. Pár szerencsétlen hülye gyereket úgy látom ki kéne zárni a kérdések értékeléséből, mert szerintem fel sem fogták mi a kérdés. Ez mégis milyen indok már? Valaki magyarázza meg kérlek titeket.
Dátum: 2010.05.16. 21:34:06
Mérgező a Nitrogén gáz?
Igen, azonnali halált okoz belélegzése!!!
Igen, súlyos agykárosodást okozhat!!!
Nem létezik ilyen gázfajta!!!
Nem, mert a levegő 72% is ebből a gázból áll!!!

Kevesebb felkiáltójel is elég lenne...sőt ha megoldható akár egy pont is
Az alábbi módszerek közül melyikkel tudom egy vízzel teli üveg tartalmát a leggyorsabban kiönteni?

Egyszerűen kiöntöm, nem használok semmiféle trükköt.
Miközben öntöm ki az üveg tartalmát, az üveget forgatom.
Kiöntés közben egy szívószálat dugok az üvegbe, így sokkal gyorsabban kerül levegő a víz helyére.
Nem teljesen függőlegesen tartva próbálom kiönteni az üveg tartalmát, hanem 45 fokban megdöntve.


Most komolyan, ez a kérdés már szerepelt az adatbázisban?
Huh ez aztán nagy észre vall az értékelőktől. Tudom, hogy az üres, meg "tagadó" válaszok tiltottak, de ennek ennél a kérdésnél pont van értelme.
honfoglalón találtam ezt a kérdést:

Mit tesz a keresztespók, ha elszakad a hálója?

Szétvágja.
Nem tesz semmit.
Új hálót épít.
Kijavítja.

Fel is tettem itt végzetúrban. Mi a gond vele? Miért nem fogadták el?
Támogatom, egy kitétellel.

Semmiképp ne legyen leírva, hogy miként jöttek rá a csalásra mert azokból okulva egyre többen tudnának észrevétlenül csalni
Láttam mostanában pár karit, akik nem szaroztak a bemutatkozással, bemásolták az 1. legendát és kész XD
Dátum: 2010.04.27. 18:27:51
Kik lettek híresek a repülőjük által?
Béla bá
Kisato Suzuki
Mary Poppins
Write fivérek


nem Wright?
+ Idióta válaszok...
Elárasztották a farmkarik a V1- 3. szintet mint a veszedelem.... Ma reggel és délben, egy kis toplista böngészés után 8 portyából 7800 Le-t szereztem. Úgy, hogy ellenfeleim mind 3. szintűek voltak és nem költöttek LE-t. Valaki nagyon komolyan tolja a multizást
Kezd elegem lenni abból, hogy semmit nem teszt a csalók ellen a játékvezetés...

V1 - Nyunyo

Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 121 23
Smaragd horda ellen 143 41
Zafír horda ellen 78 12
Összesen: 342 76
Legtöbb okozott sebzés: 45
Tulajdonságösszeg: 175
Szakértelemösszeg: 98
Teljesített küldetés: 5
Teljesített kaland: 0
Összes építés: 5.171
Zsákmányolt lélekenergia: 176.454
Elvesztett lélekenergia: 8.153
Helyes kvíz-válaszok: 191


Na nehogy már 342 csatából 176k LE-t szerezzen. 4. szintre. Ráadásul még van 191 helyes kvízválasza. Mi ez már komolyan?
És méghogy vannak algoritmusaik, amik mindenféle aktivitást regisztrálnak...na persze, akkor az ilyen csalók már rég zárolva lennének. Ez egyszerűen szánalom már ami itt megy.

Ez a cél emberek? Mindenki 20-30 karival játsszon? Mert nekem az jön le, hogy erre buzdít a vezetőség.

Szerk.: Talán kicsit erős volt a fogalmazásm, de biztos tudjátok, hogy ez így nem jó
Örülök, hogy valaki egyet ért

A vezetésnek üzenem, hogy kéretik megvizsgálni a V1-en 3-5. szint környékén újonnan megjelent karikat akik semmire nem költik a LE-t és furcsa módon ahogy megjelennek 10 perc múlva már valaki lefarmolja őket. Persze utána ezeket a karikat nem fejlesztik tovább a létrehozóik, minek is...már megszolgálták a céljukat.

Nagy valószínűséggel Feszter áll a dolog hátterében, 4. szinten, úgy hogy még csak a szint felénél jár TP-ben, már 170k körüli rablása van, és nagyon gyorsan növekszik!

Pár karakter akiket könnyen lehet, hogy Feszter indított, mert mostanában jelentek meg, nem költöttek és egyből lerabolták őket:
Totyika1234
Szlovák
Andrasherceg
Yamato2
Yamato4
Dátum: 2010.04.18. 00:04:15
Sajnos ismét úgy lőtte le a rendszergazda a szervert, hogy nekünk nem szólt róla, ezért nem is tudtam előre kiírni Viszont az új szervert beüzemeltük, remélhetőleg az elkövetkezendő min. egy évben nem lesz többet semmiféle probléma.


Remélem is, bár engem nem igazán zavartak az eddigi leállások, semmi károm nem lett belőle, de azért jó lenne már túl lenni ezen a helyzeten
Dátum: 2010.04.16. 15:22:07
Ez igazán jól hangzik, várjuk őket
Dátum: 2010.04.15. 17:38:48
Ezzel azért óvatosan, mert én lelkiismeretesen portyázok és még csak 5-öt találtam
V1 - Farkas ember adatlapja:

A karakterem hasznos. Szerintem jól néz ki és a leg jobb. Aki fiú és nem ezt a karaktert választotta az szerintem nem fiú mert ez a legerősebb és a fiúk erősek.

Szeretném felhívni a figyelmeteket a V1-en Feszter-re!

Az még hagyján, hogy 4. szinten kb. 152000 rablása van, de az adatlapjára kiírt 3. szintű rablásai biztosan nem szabályosan születtek.
Idézem:

Legkegyetlenebb rablásaim 3. szinten:

A jutalmad 1574 lélekenergia.
A jutalmad 1236 lélekenergia.
A jutalmad 1453 lélekenergia.
A jutalmad 1128 lélekenergia.

Na most ahhoz, hogy 1574-et tudjon rabolni, gyémántként, kb 4500-5000 LE minimum kellett, hogy legyen az áldozatnál.

Ez csak akkor lehetséges, ha az áldozat nem költ el semennyit 3. szintig. Na de miért csinálna ilyet? Szerintem azért mert Feszter indított pár karaktert magának, amivel kicsit feltápolta magát.

Még 1 ekkora rablást meg is értenék, valaki más indított multis karit és szerencséje volt, elkapta. De 4 hasonló rablás. Az kizárt...
Sőt tovább megyek,

A jutalmad 1273 lélekenergia és 1 TP.
A jutalmad 1580 lélekenergia és 1 TP.
A jutalmad 898 lélekenergia és 1 TP.
A jutalmad 1116 lélekenergia és 1 TP.

Ezek a 4. szinten szerzett rablásai. Nyilvánvalóan lefelé támadt az 1 TP miatt. Namost, ez összesen már 8 db hasonló rablás 3.-as szintűektől. Hogy is van ez?

Szeretném kikérni a véleményeteket erről, és ha szükséges intézkedjenek az illetékesek!

Hozzátenném, hogy épp 3. szinten vagyok, szintén portyázással foglalkozok és több mint jól megy, tehát a fenti számokat nem csak tippeltem, hanem tapasztalatból írtam amit írtam.
Nem tudom ki más lehetne, nincs róla semmi bizonyítékom csak az emlékezetem, még MegDarálLaK kolléga jöhet számításba, mert rélik a neve valamiért. De ha biztos vagy benne, hogy nem te vagy akkor hiszek neked. (Akire gondolok azzal 1-2 levelett váltottam is, Arwen néven játszottam)

Na de zárjuk le, és bocs a kicsit lekezelő hangnemért, csak a volt szövetségeddel szembeni ellenérzés beszélt belőlem
Oldal: 12345