Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anrem

Oldal: 1
Dátum: 2009.09.23. 18:16:16
NAH JÓ NEKEM MOST LETT ELEGEM EBBÖL A SZAR FASZOPO KVIZES Q-BOL 4 EDIK SZINT OTTA TOLOM MAGAM ELLÖT FEL TETEM KB 10X KÉRDÉST ÉS MIND ROSSZ VAGY SZEREPEL VAGY ANYÁM FASZA GYEREKEK GONDOLYATOK MÁR ARRA 10 EZER X JÁTÉKOS LEGGALÁBB 1 KÉRDÉSTFEL TESZ AZ BAZZ TÖBB MINT BÁR MELYIK LEXIKON TARTALMA... ÉS MEG KÉRDEZNÉM HA MÁR ITT TARTOK AZÉRT MERT VALAMEIK ÉSSZLÉNY ADMINAK ROSSZ NAPJA VAN ÉS TUCCATBA TOLJA A ROSSZ ÉRTÉKELÉST ÉS IENKOR HOGY TEGYEN FEL AZ EMBER 1 KURVA KÉRDÉST JAH ÉS SZAROK A HELYESIRÁSRA EZ A TOPICK NEM ÉRDEMELL JOBBBBBBBAT...^^ ENNYI CSOKOLTATOM A KVIZ ADMINT ^^
Dátum: 2009.07.03. 12:57:47
Milyen síkidomok alkotják a paralelepipedon lapjait?
rombuszok
paralelogrammák
ötszögek
háromszögek


Igen ez a kérdés marha jó de most a 12 13 éves gyerekek szerintetek tudnak erre válaszolni mert ugye ez se speciális érdeklödési körhöz tartozik hisz ezt már második elemibe tanitják tiszta sor...^^ grat a feltevőnek
Melyik kontonensen található Mongólia?
Afrika
Ázsia
Amerika
Európa


ezt a kérdést kaptam 5 perce már nem is azért de ez kicsit nyelvtanilag téves vagyis szerintem nem kontonens hanem kontinens és ez miért nem kapott hibás értékelést???? bezzeg nekem 8 kérdésből 6 hibásat kapott mert valamit rontottam de mind1 én már ezen nem lepődöm meg mind1 ti dolgotok...^^
Dátum: 2009.06.27. 20:51:57
Hello lenne 1 olyan kérdésem ami igaz nem a vakito fényel kapcsolatos de érdekellne ha valaki méregfelhövel varázsolrám aminek elvileg maximum 38 as a sebzs 84 et sebzet rám... gondolom a varázslat sebzésére be folyásal van az iq nah de ennyire?....
Dátum: 2009.06.20. 00:14:31
Gyerekek a havi fizetés azért hallot dolog mert pl a most meg lévö 688 öskövemel akkor mit kezdjek mert elvileg akkor értékét vesszti..33
Oldal: 1