Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Syilvia90

Oldal: 12
Dátum: 2011.08.30. 22:30:56
Mi a szarnak van a fórum, ha ezek a töketlenek nem bírják elolvasni???? És főleg válaszolni!!!!
Dátum: 2011.08.30. 00:46:19
Almor! Miért van akkor ez az idióta fórum ! És akkor válaszolják az amit Hyde-nak??? Inkább nem mondok semmit! Forever Beholder!!!
Dátum: 2011.08.27. 00:36:50
Wgyébként nem reklemáltam, hanem kérdeztem, amire baromira azóta sem kaptam választ....! Ezért meg már reklamálok !!!!
Dátum: 2011.08.27. 00:35:27
Például ha nagy néha kérdezek.....!!!! Egyébként Logan ------te is szeretnéd tudni mikor lesz:P!
Max atok okoskodnak akik nem érintettek !!!
Dátum: 2011.08.26. 22:37:09
Szerintem ez úgy kb reklamálás!? Vagy ezt más fórmában/fórumon is meg lehet tenni?
Dátum: 2011.08.26. 22:10:10
Nem mintha reklamálni szeretnék, de valaki megszólalna hivatalos forrásból végre!? Nem mintha reklamálni szeretnék, de ha már havi 4-5000 Ft-omba belekerül nekem ez az "ingyenes" játék, akkor ha évente az ember kérdez valamit válaszoljon már rá egy "admin"....!!!
Dátum: 2011.08.25. 21:28:59
A pénteki bajnokikra szombat 14.00-tól, szóval 6 nappal korábban lehet jelentkezni! Az eredményt utána bármikor megnézheted!
Egyébként az elmúlt három évben 12-ből kb 10,5 pénteken volt. Azért erre alapvetően lehetne számítani!
Dátum: 2011.08.25. 21:05:06
Miért át lett rakva hétfőre? Az nem csak a szabadság miatt volt? Minden hónap első péntekje.... Csak mert jó lenne ha ez azért kiszámítható lenne pont amikor event is van és pont kategória lépés határán vagyok pár 100 TP-vel....!
Dátum: 2011.08.25. 20:52:21
A következő bajnoki, végre a jól bevált hónap első péntekjén lesz, szóval jövő hét pénteken?
Dátum: 2011.04.09. 11:36:25
Bocsánat annyit módosítanék, hogy az elmút pár bajnokin Igor nem nevezett szövetség váltás okán, így Vele most valóban nem csaptunk össze!
Dátum: 2011.04.09. 09:00:45
Egyébként tény, hogy van valamekkora LE előnyöm, de azért ha megnézed a toplistát, nekem is van pár elég erős ellenfelem, akik között vannak nagyon sokszoros bajnokok is, sőt.....!
Egyenlőre sajnos ebben az irányban van a játék, hogy varázslattal akkorát lehet sebezni, hogy megfelelő védekezéssel és elég magas elnyelésű állatokkal szinte lehetetlen behozni a benyelt varázslatot közelharcban! Betig én is annak lennék a híve, nem hiába tartok ki a rubin klán mellett...!
Dátum: 2011.04.09. 08:50:29
Én igazából nem azt mondom, hogy megtaláltam a tökéletes bajnoki felkészülést! Én csak most megosztottam, hogy nekem legalábbis mivel sikerült a legutóbbi jópár bajnokira felkészülni úgy hogy hozható legyen elég nagy eséllyel.! Persze ebben alacsonyabb szinten főleg a tárgyak játszottak szerepet, de most már jópár bajnoki óta az IQ ami meghatározó. Persze ez magasabb szinten biztos még módosulni fog! Én ezt nem kioktatásként vagy hasonló szándékkal írtam le korábban, hanem a saját tapasztalatomat! Nálam ez eddig működött és bejött! És ha megnézed a saját kategóriámban mindig van erős és kemény ellenfelem akár TÖ összegben akár LE szinten nézve!
Mindig próbáltam/próbálok valamivel előnybe kerülni az ellenfelekkel szemben és ez egyenlőre a saját tapasztalatom, hogy az IQ/tau/krit varázslat amivel a legnagyobb előnyre lehet szert tenni!
Egyébként olvasgatni szoktam a fórumot, hozzászólni ritkábban mert sokszor sok buta okoskodást olvasok rajta! Most én megosztottam a saját tapsztalatomat az elmúlt jópár janokival kapcsolatban, természetesen ezt nem kell figyelembe venni, de én tényleg azt látom, hogy egyenlőre még rubinként is a varázylat az ami dönt és megfelelő előnnyel ki lehet küszöbölni a randomot! Legalábbis nekem sikerült most már elég sok bajnoki tapasztalatából levonva a következtetést elkerülni, hogy ne üssön be a varázslat! Ez igazából az én tapasztalatom!
Dátum: 2011.04.08. 23:24:03
Egyébként eddig nem nagyon fórumoztam! Ezután sem fogok! Ha valaki meghalgat és elfogadja a tanácsomat szíveseb adom, ha nem nem kell....! Asszem tudom hogy lehet bajnokit nyerni szinte biztosan....! Ha valaki meghalgat elmondom neki, ha nem akkor ez van...! Eddig elég jól mentek a dolgok, mindenki eldönte akarjaée, hogy sgetsek!?!?!
Dátum: 2011.04.08. 23:16:56
Egyébként azt biztos, hogy én kaptam so olyan hasznos tanácsot a rubin tüztől, johyn ga yle előnyre tettem szert! Ez biztos! De az LE leőny is jól kell elkölteni! Én hiszek a közel harcben ezért is vagyok rubin, de sajnos azt látom, hogy varázsolni kell.....! Ne kérdezd miért...!?!?! Kell és kész!
Dátum: 2011.04.08. 23:04:24
Hát eddig enm jött ez be:P:P! Sőt......! Én a nagyon magas IQban bízok inkább:P! Persze abban iagazd van, hogy magas LE előnnyel könnyü gazdálkodni, de azért azt is okosna kell elkölteni:P! Meg össze is kell hozni azt:D:P!
Dátum: 2011.04.08. 22:24:06
Egyébként azért nem teljesen mindegy mit csinálok! A random akkor is ott lehet! Csak ki lehet küszöbölni, ha a többiek elött jársz és elönyöket ötölsz ki:D;)! És vannak ilyenek! És a legerősebb ilyen elöny ahogy látom a varázslásra rámenni: Nagoyn magas IQ,; elég magas tau és akkor krit varázslat, hogy mindenképp kritikusat sebezz:D! És ezzel el is dől bármelyik csata!
Dátum: 2011.04.08. 22:19:00
Erre csak azt mondom, hogy nekem is vennak erős ellenfeleim: Igor, SecPec, Almor Giontai.....! A közelgarc fontos valóban az állatok miatt ill levédekezni az ellenfelet, de szinte minden csatémat nagyon régóta a varázsalás dönti el! Amire nem mondom hogy jü, de ha így van kitalálva ajáték.....! És tény az is hogy sok energiát bele kell tolni! De megérte! Egyébként én is a közelharcot részesíteném előnyben, nem véleltlenül vagyok már a kezdetek óta rubin, de ha egyenlőre a varázylat dominál....:S!?
Dátum: 2011.04.08. 21:38:47
Hát ebben sajnos sztem nincs igazad! A varázslat akkor sebzést tud produkálni ha sokal jobb vagy benn, hogy mellette rákészülsz és levédekezed a közelharcot, akkor a varázslatot nem lehet túlütni! Én a szintemen min. 1400-1500-öket sebzek varázslatra öltözve és 900 fölött senki nem sebzett rám minden sebzást beleadva: varázslatot, állatot, közelharzoc.....! Már az első körben eldölt minden! És ez az elmúlt 14 bajnokira mindre igaz volt....! A varázslatot meg kell nyerni a többit meg kibekkelni...!
Dátum: 2011.04.08. 20:49:12
Lehet már tudni az esemény kezdetét?
Dátum: 2011.04.08. 19:44:02
Akkora IQ és tau előny kell, hogy ne számítson a random.....! A legfontosabb tulajdonság, így legyen minimum 20%-kal magasabb mindenki másnál és akkor nem lesz ezzel probléma! Egyébként meg sajnos vagy nem sajnos, de ennyit számít a varázslat! Ha elég nagy a védekezésed is az IQ/tau/krit varázslat mellé, akkor soha nem hoznak be! A legnagyobb sebzésem 2200 körül van, bajnokikon megfelelően nagy krit varázslattal 1000 alatt gyakorlatilag soha nem sebzek, viszont mivel az IQ-t én hozom így levarázsolni nem tudnak, ahhoz meg bőven elég nagy a védekezésem és a 19-20 szinttel magasabb prémes tárgyakkal elég jó a védekezés is, hogy esélytelen legyen behozni a benyelt varázslatot. Legszorosabb csatám vot most: A csatában összesen 2037 sebzést okoztál, és 823 sebzést kaptál. És már a varázslattal besebeztem 1493-at! Pedig az ellenfélnek ugyanakkora TÖ-je van mint nekem! A randomot lehet minimalizálni megfelelő fejlesztéssel. 14 bajnokit hoztam sorban és nem számított a random, pedig ha olyan nagyon lenne, akkor ennyinél már kijött volna!
Nagyon nagy IQ, legjobb tárgyak, magas védekezés. Ennyi elég is;)!
Oldal: 12