Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1321. hozzászólás - 2011.04.06. 20:10:54 (Válasz Ricskosz #1307 hozzászólására.)
Természetesen megérdemelte.
Csak nem gondoltam,hogy be fogja válani még egyszer ezt a kategóriát. Bár ennyi forja bőven volt. Így be is húzta.

"Sorsolást" túlzásnak érzem. Azért bőven kiütközik az,ha valaki jól fejleszti a kariját. Könnyedén le lehet verni egy jóval nagyobb TÖ jü játékost,ha pl mindenen 100 van neki az egyött ugye 700 meg a szerencse. Mig aki tol 150 et IQ ra meg védelemre ehhez van négy szép állata az bármikor bedarálja a legozó játékost.

A szerencse dolog nekem még mindig alacsony spec és így is behúztam 6 medált. Bár lehetett volna több is és ez lehet pont a szerencsén mulott ,mert kicsi kis különbésgek voltak :s
Pontszám: 7.74
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1322. hozzászólás - 2011.04.06. 21:04:13 (Válasz Fecsu123 #1321 hozzászólására.)
nekem szerencse 123. meg iq is 175. mégis bukom az iq köröket. és még rá is öltöztem iqra.
lényeg, hogy varázslaton nagyon sok múlik, és nagyon randomos.
Pontszám: 5.20
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1323. hozzászólás - 2011.04.06. 21:19:23 (Válasz Ricskosz #1322 hozzászólására.)
Te vagy Darth?

Jaja Te meggömböztelek és stimmelnek az adatok. :D

Szinte mindig a varázslaton dől el a meccs. ,ha az bejön akkor vége mindennek. Nagyon jó ütő köröket kell valakinek csinálnia,hogy visszajöjjön a kör végére.
Én is emiatt tolódtam el az IQ-ra meg a védelemre.
Pontszám: 7.74
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1324. hozzászólás - 2011.04.06. 21:34:25
a legutóbbi két döntőmet minimum 1300-1400 varázslatsebzés hátrányból kezdtem. mindkétszer legrosszabb esetben volt X az iq+szerencse. biztosan véletlen, hogy pont a döntőben bukom mindig a varászlatkört. az meg egyenesen vicc, hogy nem lehet visszahozni 1450 hátrányt úgy, hogy az ellenfelem el sem talál a csata további részében. egy darab "kockadobáson" múlik a bajnoki. kicsit drága+időigényes kockadobás...
Pontszám: 5.68
népszerűtlenSyilvia90Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1325. hozzászólás - 2011.04.08. 19:44:02
Akkora IQ és tau előny kell, hogy ne számítson a random.....! A legfontosabb tulajdonság, így legyen minimum 20%-kal magasabb mindenki másnál és akkor nem lesz ezzel probléma! Egyébként meg sajnos vagy nem sajnos, de ennyit számít a varázslat! Ha elég nagy a védekezésed is az IQ/tau/krit varázslat mellé, akkor soha nem hoznak be! A legnagyobb sebzésem 2200 körül van, bajnokikon megfelelően nagy krit varázslattal 1000 alatt gyakorlatilag soha nem sebzek, viszont mivel az IQ-t én hozom így levarázsolni nem tudnak, ahhoz meg bőven elég nagy a védekezésem és a 19-20 szinttel magasabb prémes tárgyakkal elég jó a védekezés is, hogy esélytelen legyen behozni a benyelt varázslatot. Legszorosabb csatám vot most: A csatában összesen 2037 sebzést okoztál, és 823 sebzést kaptál. És már a varázslattal besebeztem 1493-at! Pedig az ellenfélnek ugyanakkora TÖ-je van mint nekem! A randomot lehet minimalizálni megfelelő fejlesztéssel. 14 bajnokit hoztam sorban és nem számított a random, pedig ha olyan nagyon lenne, akkor ennyinél már kijött volna!
Nagyon nagy IQ, legjobb tárgyak, magas védekezés. Ennyi elég is;)!
Pontszám: 3.25
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1326. hozzászólás - 2011.04.08. 21:20:46 (Válasz Syilvia90 #1325 hozzászólására.)
Közelharccal pont olyan jól meg lehet nyerni a bajnokit, mint varázslattal. Persze nem azután, hogy eleve IQ-ra öltöztünk és egy bukott varázslatkör után a csodát várjuk, hogy forduljon közelharc végére az eredmény. De ha eleve közelharcra öltözünk és a megfelelő tulajdonságok is megvannak hozzá, akkor simán fordítani lehet.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.43
népszerűtlenSyilvia90Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1327. hozzászólás - 2011.04.08. 21:38:47
Hát ebben sajnos sztem nincs igazad! A varázslat akkor sebzést tud produkálni ha sokal jobb vagy benn, hogy mellette rákészülsz és levédekezed a közelharcot, akkor a varázslatot nem lehet túlütni! Én a szintemen min. 1400-1500-öket sebzek varázslatra öltözve és 900 fölött senki nem sebzett rám minden sebzást beleadva: varázslatot, állatot, közelharzoc.....! Már az első körben eldölt minden! És ez az elmúlt 14 bajnokira mindre igaz volt....! A varázslatot meg kell nyerni a többit meg kibekkelni...!
Pontszám: 3.25
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1328. hozzászólás - 2011.04.08. 22:14:19 (Válasz Syilvia90 #1327 hozzászólására.)
Hát akkora LE előnnyel, ami nálad van, teljesen mindegy, hogy mit csinálsz. Ha közelharcot fejlesztettél volna, akkor pont ugyan úgy nyerni tudnál. Ha hasonló erősségű ellenfeleid lennének, mint te vagy, akkor kaphatnál valós képet a varázslat és közelharc erejéről... A nyilvános csatáimnál találhatsz példát arra, hogy nem levegőbe beszélek, és közelharccal is lehet bajnokit nyerni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.43
népszerűtlenSyilvia90Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1329. hozzászólás - 2011.04.08. 22:19:00
Erre csak azt mondom, hogy nekem is vennak erős ellenfeleim: Igor, SecPec, Almor Giontai.....! A közelgarc fontos valóban az állatok miatt ill levédekezni az ellenfelet, de szinte minden csatémat nagyon régóta a varázsalás dönti el! Amire nem mondom hogy jü, de ha így van kitalálva ajáték.....! És tény az is hogy sok energiát bele kell tolni! De megérte! Egyébként én is a közelharcot részesíteném előnyben, nem véleltlenül vagyok már a kezdetek óta rubin, de ha egyenlőre a varázylat dominál....:S!?
Pontszám: 2.80
népszerűtlenSyilvia90Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1330. hozzászólás - 2011.04.08. 22:24:06
Egyébként azért nem teljesen mindegy mit csinálok! A random akkor is ott lehet! Csak ki lehet küszöbölni, ha a többiek elött jársz és elönyöket ötölsz ki:D;)! És vannak ilyenek! És a legerősebb ilyen elöny ahogy látom a varázslásra rámenni: Nagoyn magas IQ,; elég magas tau és akkor krit varázslat, hogy mindenképp kritikusat sebezz:D! És ezzel el is dől bármelyik csata!
Pontszám: 2.80
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1331. hozzászólás - 2011.04.08. 22:38:43 (Válasz Syilvia90 #1330 hozzászólására.)
Erre valaki 30-al nagyobb szerencsét fejleszt mint Te, és máris van 30% esélye, hogy elbuktad a varázslatodat...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.43
népszerűtlenSyilvia90Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1332. hozzászólás - 2011.04.08. 23:04:24
Hát eddig enm jött ez be:P:P! Sőt......! Én a nagyon magas IQban bízok inkább:P! Persze abban iagazd van, hogy magas LE előnnyel könnyü gazdálkodni, de azért azt is okosna kell elkölteni:P! Meg össze is kell hozni azt:D:P!
Pontszám: 2.80
népszerűtlenSyilvia90Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1333. hozzászólás - 2011.04.08. 23:16:56
Egyébként azt biztos, hogy én kaptam so olyan hasznos tanácsot a rubin tüztől, johyn ga yle előnyre tettem szert! Ez biztos! De az LE leőny is jól kell elkölteni! Én hiszek a közel harcben ezért is vagyok rubin, de sajnos azt látom, hogy varázsolni kell.....! Ne kérdezd miért...!?!?! Kell és kész!
Pontszám: 2.80
népszerűtlenSyilvia90Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1334. hozzászólás - 2011.04.08. 23:24:03
Egyébként eddig nem nagyon fórumoztam! Ezután sem fogok! Ha valaki meghalgat és elfogadja a tanácsomat szíveseb adom, ha nem nem kell....! Asszem tudom hogy lehet bajnokit nyerni szinte biztosan....! Ha valaki meghalgat elmondom neki, ha nem akkor ez van...! Eddig elég jól mentek a dolgok, mindenki eldönte akarjaée, hogy sgetsek!?!?!
Pontszám: 2.20
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1335. hozzászólás - 2011.04.09. 08:13:49 (Válasz Syilvia90 #1334 hozzászólására.)
Szia Syilvia90

Valószínűleg pont a fórum olvasásának hiánya mondatja veled szavaid.
Nagyon sokszor és sokan (köztük éljátékosok, top portyások) kivesézték már a témát, Ariel-nek igaza van, ha nagy az LE előnyöd, nagy valószínűséggel te győzöl, majdnem mindegy milyen irányba fejleszted a harci szakértelmeidet. Sajnos iq-ból nyerni nem mindig lehet, én is buktam több bajnokit is így, hol 25%-a, hol 10% körül volt, hogy lefeleznek, és lefeleztek. Az, hogy tudod a tuti bajnoki titkát.. hááát, aranyos gondolat

Természetesen fontos az iq-védekezés kombináció (mindehhez mindenkinél nagyobb szerencse 30-al), de majd később azért te is finomítani fogod az elképzeléseidet.

Kell neked valami kihívás, hozzád hasonló erejű játékos;)
Bár fogalmam nincs kivel játszol...

üdv
maci
Pontszám: 7.50
népszerűtlenSyilvia90Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1336. hozzászólás - 2011.04.09. 08:50:29
Én igazából nem azt mondom, hogy megtaláltam a tökéletes bajnoki felkészülést! Én csak most megosztottam, hogy nekem legalábbis mivel sikerült a legutóbbi jópár bajnokira felkészülni úgy hogy hozható legyen elég nagy eséllyel.! Persze ebben alacsonyabb szinten főleg a tárgyak játszottak szerepet, de most már jópár bajnoki óta az IQ ami meghatározó. Persze ez magasabb szinten biztos még módosulni fog! Én ezt nem kioktatásként vagy hasonló szándékkal írtam le korábban, hanem a saját tapasztalatomat! Nálam ez eddig működött és bejött! És ha megnézed a saját kategóriámban mindig van erős és kemény ellenfelem akár TÖ összegben akár LE szinten nézve!
Mindig próbáltam/próbálok valamivel előnybe kerülni az ellenfelekkel szemben és ez egyenlőre a saját tapasztalatom, hogy az IQ/tau/krit varázslat amivel a legnagyobb előnyre lehet szert tenni!
Egyébként olvasgatni szoktam a fórumot, hozzászólni ritkábban mert sokszor sok buta okoskodást olvasok rajta! Most én megosztottam a saját tapsztalatomat az elmúlt jópár janokival kapcsolatban, természetesen ezt nem kell figyelembe venni, de én tényleg azt látom, hogy egyenlőre még rubinként is a varázylat az ami dönt és megfelelő előnnyel ki lehet küszöbölni a randomot! Legalábbis nekem sikerült most már elég sok bajnoki tapasztalatából levonva a következtetést elkerülni, hogy ne üssön be a varázslat! Ez igazából az én tapasztalatom!
Pontszám: 1.75
népszerűtlenSyilvia90Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1337. hozzászólás - 2011.04.09. 09:00:45
Egyébként tény, hogy van valamekkora LE előnyöm, de azért ha megnézed a toplistát, nekem is van pár elég erős ellenfelem, akik között vannak nagyon sokszoros bajnokok is, sőt.....!
Egyenlőre sajnos ebben az irányban van a játék, hogy varázslattal akkorát lehet sebezni, hogy megfelelő védekezéssel és elég magas elnyelésű állatokkal szinte lehetetlen behozni a benyelt varázslatot közelharcban! Betig én is annak lennék a híve, nem hiába tartok ki a rubin klán mellett...!
Pontszám: 1.86
népszerűtlenSyilvia90Nő
Végzetúr tanonc
25 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1338. hozzászólás - 2011.04.09. 11:36:25
Bocsánat annyit módosítanék, hogy az elmút pár bajnokin Igor nem nevezett szövetség váltás okán, így Vele most valóban nem csaptunk össze!
Pontszám: 2
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1339. hozzászólás - 2011.04.09. 12:24:29 (Válasz Syilvia90 #1338 hozzászólására.)
Szilvi, mondd légyszíves hogy robotgép
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.65
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
1340. hozzászólás - 2011.04.09. 12:24:50 (Válasz Almási Viktor #1339 hozzászólására.)
Vagy Margit-híd
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.65
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!