Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rauch

Oldal: 1
Dátum: 2009.09.30. 21:18:15
Hello megint én Mr.T
Meg lehetne olyan küldetéseket is kitalálni, amihez alkalmilag össze kell verbuválni egy csapatot... mondjuk kell hozzá egy top karakter, egy-két 10. szint alatti, meg középmezőnyből speckó tulajdonsággal rendelkezők... ez plusz szervezés, keresgélés... már aki ezt élvezi... a végén meg minden vendégmunkás kielégülhet egy jó kis tárgyal, vagy LE-vel...
üdv Mr.T
Dátum: 2009.09.30. 21:01:14
Sziasztok
kb egy 3/4-ed éve játszom a játékkal... Köszönöm szépen a lehetőséget... élveztem!!!
Mostanra viszont unalmassá vált...(...számomra) a fejlődés ugyan még lehetséges de nem motivál a versengés meg legyen azok öröme akik nagyon ráérnek...
Arra gondoltam lehetne színesíteni a karaktereket valami olyasmivel, mint a MAGUS-ban van, tehát kasztokkal, fajokkal, vallásokkal... gondolom ez nem nekem jut eszembe először. Pl az sem lenne mindegy, hogy egy szövi teljesen homogén, tehát csak lovag, vagy csak varázsló, vagy csak tolvaj... vagy éppen egy nyerő vegyes összetételű csapat, stratégiától függően... számomra így talán érdekesebbé válna a játék...
Csak annyit kérdeznék, hogy van e tervben valami hasonló irányú fejlesztés?
üdv: Mr.T
Oldal: 1