Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Awras

Oldal: 1
Dátum: 2008.10.06. 16:48:32
Senki nem mondta hogy most, rögtön, mindenek előtt! Ez csak természetes, hogy elsőként a játék dinamikáját, könnyen kezelhetőségét és átláthatóságát kell igényeknek megfelelően fejleszteni.

Ez csak egy esztétikai ötlet volt.
Dátum: 2008.10.06. 16:14:57
Sziasztok!

Nekem is nagyon tetszik a játék, a rendszerben és játéktechnikai dolgokban nem találtam kivetni valót! Nagyon jó!

Viszont a külsővel még mindig nem barátkoztam meg. Igazából ez a szín az ami nem nagyon tetszik, meg néhány figura. De nem szörnyűek csak jobb is lehetne. De én elsősorban ne emiatt írok.

Az én ötletem az lenne, hogy az alap oldal maradna ebben a színben és design-ben, meg a fórum is. De ha valaki belép a karakteréhez, akkor a kereső stílusa és színe az adott karakter hordájához igazodna. Például egy rubintos karakter vörös árnyalatokban és harciasabb, vadabb desing-be találná magát belépés után. A smaragdos karakter egy a zöld különböző árnyalataiban pompázó cirádás díszítésű keretes oldalra lépne be. A gyémántos fehér és ezüstös komorabb stílusú közegbe és a Zafíros pedig kékes elegáns környezetben találná magát belépés után.

Szerintem nagyon feldobná a játékot, de ez csak az én véleményem, persze ha megoldható,de manapság mi nem megoldható?
Oldal: 1