Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Szandra2222

Oldal: 1234567
Dátum: 2010.01.06. 00:55:08
Hátha valakit érdekel, meg kellett várni hogy éjfél legyen és akkor lett vége
Dátum: 2010.01.05. 21:44:07
Kb 300 csata van, lejárt a 3 hét, és ütöttek is minket idő után. És nem értjük mi a gond.
Dátum: 2010.01.05. 21:38:16
Segítsetek légyszíves. Az 1 es világon ma 17.52-kor kellett volna véget érnie a háborúnak döntetlennel. Az a legkevesebb hogy az idő után még tudtak minket ütni, de most az idő lejárta után 3 és fél órával még mindig nincs vége. Meg tudná valaki saccolni mi a probléma?

Köszönöm.
Dátum: 2010.01.03. 21:01:48
Ki írta a Dorottya című alkotást?

Csonkai Vitéz Mihály !!!!
Fekete István
Molnár Ferenc
Arany János


Üdvözlöm aki elfogadta. Kérem törölni.

Kösztönöm.
Dátum: 2009.10.03. 17:21:03
Köszönöm.
Dátum: 2009.10.03. 09:07:18
Jó reggelt,

A 4. világon ha megvan az 50 csata, hány nap kell dupla győzelem esetén a nyeréshez?
Dátum: 2009.10.02. 17:24:25
Sziasztok,

A Sanctum Noctis Szövetség köszönt benneteket a 2. világról.

Gondolom sokan már tisztában vagytok a szövetségek nyújtotta előnyökkel.

Engedjétek meg, hogy pár szóban bemutassam a mi szövetségünket. A Sanctum Noctis vezetője Syndar, alvezére Tase. Mindketten tapasztalt jó vezetők, akik döntéseiket elsősorban a tagok véleménye alapján hozzák meg, mindig a szövetség érdekeit szem előtt tartva.

Elkészült épületeinket láthatod te is. Védőfalunk +15 védekezést, Gyakorlóterünk +18 támadást ad. Arénánkban szövetségi társaiddal mérheted össze erődet, és hogy ne legyen unalmas és tét nélküli mi ezeket a meccseket tétre játszuk.

Szintén az Arénában zajlik a Sanctum Noctis saját Bajnoki Viadala, ahol a bajnok a vezetőségtől jutalmat is kap. Természetesen van Kémgömbünk, Katakombánk, Átokpiramisunk, Térkapunk, és Epikus emlékművünk is. Egy epikus szörny már elpusztult. A kincset érdemek alapján ítéli oda a vezetőség, nálunk nem fordulhat elő, hogy elviszi előled más miközben te érdemelnéd.

Szövetségünk többsége elkötelezett híve „A tartsd meg a TP-t” mozgalomnak, háborúinkat is ezen elv alapján szervezzük.

Ha tetszik a szövetségünk, írj egy bemutatkozást vezetőnknek Syndarnak, ő a lehető leghamarabb felveszi veled a kapcsolatot.
Dátum: 2009.10.01. 22:04:48
Igen tudom, hog elvesznek, de annyit kapott ujra amennyi kell. És a kincset nála jobban megérdemli egy másik tag akinek kevesebb pontja van Szóval jó ez igy köszönöm Hátha másnak hasznos ez az info. Kilépett és visszalépett és a licit törlődött.
Dátum: 2009.10.01. 19:59:18
Igen ezt tudom köszönöm, csak azt akarom megakadályozni hogy feleslegesen elmenjen csomó kincspont Köszönöm a választ
Dátum: 2009.10.01. 19:52:56
Sziasztok, gyors segítség kéne. Az egyik szövetségi tagunk tévesen licitált az epikus kincsre. Hogy lehet ezt visszavonni? Ha kilép és aztán újra belép, akkor törlődik a licit?
Dátum: 2009.09.24. 16:52:03
Köszi Panna.
Dátum: 2009.09.24. 16:35:54
Sziasztok,

Szeretném megtudni, hogy mi történik az epikus kinccsel, ha a 48 óra alatt senki nem licitál rá.
Dátum: 2009.09.24. 06:07:18
Köszi, ezt nem tudtam
Dátum: 2009.09.23. 22:56:17
Ha nem jó helyen írom akkor boccs, de gondoljátok már át ezt a spamszűrő dolgot. Egy szövivezető naponta több emberrel is vált üzeneteket, intézi az ügyes bajos dolgokat. Ehhez jön hozzá a toborzás, szóval baromi idegesítő a folytonos letiltás. Tényleg azt hiszitek hogy itt fog valaki pilótajátékot szervezni, vagy marketingezni????
Dátum: 2009.09.23. 20:30:38
Mindenkitől elnézést kérek, hogy idejövök ríni, de állítólag az segít Nem akar kábítós kincs pottyanni pedig már nagyon kéne
Kis Mackó, melyik világban döntetlenezel? MIlyen hordás vagy és hányas szintű? Talán összedolgozhatnánk.
Dátum: 2009.09.17. 19:22:06
Sziasztok,

A Sanctum Noctis Szövetség köszönt benneteket a 2. világról.

Gondolom sokan már tisztában vagytok a szövetségek nyújtotta előnyökkel.

Engedjétek meg, hogy pár szóban bemutassam a mi szövetségünket. A Sanctum Noctis vezetője Syndar, alvezére Tase. Mindketten tapasztalt jó vezetők, akik döntéseiket elsősorban a tagok véleménye alapján hozzák meg, mindig a szövetség érdekeit szem előtt tartva.

Elkészült épületeinket láthatod te is. Védőfalunk +15 védekezést, Gyakorlóterünk +18 támadást ad. Arénánkban szövetségi társaiddal mérheted össze erődet, és hogy ne legyen unalmas és tét nélküli mi ezeket a meccseket tétre játszuk.

Szintén az Arénában zajlik a Sanctum Noctis saját Bajnoki Viadala, ahol a bajnok a vezetőségtől jutalmat is kap. Természetesen van Kémgömbünk, Katakombánk, Átokpiramisunk, Térkapunk, és Epikus emlékművünk is. Egy epikus szörny már elpusztult. A kincset érdemek alapján ítéli oda a vezetőség, nálunk nem fordulhat elő, hogy elviszi előled más miközben te érdemelnéd.

Szövetségünk többsége elkötelezett híve „A tartsd meg a TP-t” mozgalomnak, háborúinkat is ezen elv alapján szervezzük. Tagjai vagyunk a citadella egyezménynek, így méltatlan támadástól nem kell tartanunk.

Ha tetszik a szövetségünk, írj egy bemutatkozást vezetőnknek Syndarnak, ő a lehető leghamarabb felveszi veled a kapcsolatot.


Üdv: A Sanctum Noctis megbizásából Hiju.
Dátum: 2009.09.12. 00:12:55
Winnievel az baj igazán, hogy nem képes elfogadni, hogy mások másként is láthatnak dolgokat mint ő. Hozzászólásaiból árad a mindentjobbantudokmerténokosvagyok és tégedlenézlekmertbutavagy életérzés. Ez többeknek unszimpatikus. Nekem is.

És épp ezért 10-re pontoztam Nagy02 hozzászólását.
Dátum: 2009.09.10. 18:43:54
Döntetlenes küldihez keresek partnereket a V2-ön Hiju néven találtok. Smaragd vagyok 29. szint (mindjárt 30)

Keressetek. Cserébe más küldetésben is segitek szivesen.
Dátum: 2009.09.05. 16:43:05
Én úgy tudtam megcsinálni, hogy a gyémántnál 10 k körül volt, nálam pedig 8 k körül. Én smaragd vagyok.
Oldal: 1234567