Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - ArraSails

Oldal: 123
Dátum: 2024.03.31. 09:23:37
A vedd meg a napi ajánlatot őskőért feladat helyett alternatívaként lehetne olyan opció, hogy / vagy vegyél a lélekkufárnál bármilyen felszerelést tárgyat stb. x db őskőért.
Így mindenki arra költené a kavicsot, amire valóban szüksége van és nem kellene felesleges dolgokat megvenni azért, hogy az eventet maximálisan teljesíteni tudjuk, és nem utolsó sorban a vérnyomásunk sem szökne az egekbe...
Dátum: 2023.12.30. 21:48:36
Mindent kikeltettem a végére, azóta ennyi gyűlt össze:
apró xenótojás
xenótojás
nagyobb xenótojás
2 óriási xenótojás
3 kisebb főnixtojás
főnixtojás
2 hatalmas főnixtojás
óriási főnixtojás
kisebb grifftojás
5 nagyobb grifftojás
2 hatalmas grifftojás
2 óriási grifftojás
Dátum: 2023.12.26. 17:23:30
1-20 nap 1 őskő
21-40 nap 2 őskő
41-60 nap 3 őskő
61-80 nap 4 őskő
81-100 nap 5 őskő
Dátum: 2023.12.26. 16:33:16
Nem hiszem, hogy ez az egy teljesítetlen napi feladat bárkinek élet-halál kérdése lenne a játékban, és azt sem gondolnám hogy a karakter-optimalizálást bárkinél megborítaná. Azt pedig, hogy évek óta így van és még mindig nincs kijavítva, szintén megszokhattuk volna már.
Ettől nagyobb bajunk sose legyen!

Békés, boldog szeretetteljes ünnepeket mindenkinek!
Előző talira sajnos nem tudtam menni, így most szerettem volna rá licitálni az élő aukción. Annyi dukátom viszont nincs, és belátható időn belül nem is lesz, hogy a játékban vigyem el 15-20K-ért
Dátum: 2023.09.20. 18:06:01
Hatalmas grifftojás - saválló moa kütyü
Dátum: 2023.09.16. 23:38:54
Nagyobb gifftojás - 30 óra - gnóm szerkezet
Dátum: 2023.09.13. 18:57:26
Köszi a rugalmas hozzáállást! Szerencséből sosem elég
Dátum: 2023.09.13. 06:57:13
Őskőért vásárolható állatfelszerelés, a legkisebb, 4-es szintű cucc.

Nekem is lenne egy kérdésem, ha jól látom az eventes épületek építésének LE költsége arányosan növekszik, viszont ez a LE-ből építés nem számít be a karakter építésébe és a szerencse növekedésébe sem. Vágom, hogy ezek nem szövetségi épületek, de azért... Túl nagy kérés lenne, ha beszámítana?
Köszi a választ!

Már az azon való agyalással is sok időt töltöttünk, hogy az épület körül a tükröződés víz lehet-e vagy valami sima fényes díszburkolat
Ezek után mindenképpen meg kell nézni saját szemmel is egyszer!

Tervbe vettem még a megfilmesített könyv(sorozat) elolvasását is, úgyhogy a nyári szabadságra bőven lesz elfoglaltságom
Egy kérdés a képes kvízzel kapcsolatban (azóta is furdal a kíváncsiság, mert nem sikerült rájönni...)

Mi volt a legutolsó épület és hol található?
Végül betippeltük Magyarországot, de hogy igazából pontosan hol és mit ábrázol, az a megfejtésből nem derült ki, pedig érdekelne

Remek hétvégi program volt, köszi! Külön élveztem, hogy kivételesen nem szaunázós kánikula fogadott a művelődési házban bennünket.
Dátum: 2015.08.14. 12:18:24
Nos, pont a szintem miatt az AF képességek fejlesztése még kissé lassan megy, ezért is van nagy szükségem a templom végi jutalomra
Közben viszont bekapcsolt a játékba beépített "sírásdetektor" (ez általában beválik azért is panaszkodtam) és az utolsó pillanatban éjt-nappallá tevő nonstop vadászat árán meglett a hiányzó mennyiség.
Így viszont teljesen kialmoltam magam alól minden erőforrást, úgyhogy itt az ideje hogy hátradőlve megpihenjek és élvezzem kicsit a nyarat
Dátum: 2015.08.13. 19:45:09
Ezek szerint te találtad meg az én részemet is
Dátum: 2015.08.13. 09:22:51
Biztos csak én vagyok paranoiás (nem, egyáltalán nem vagyok benne biztos, túl sűrűn esik meg hasonló....), de azért ide írok, mert nem leltem a panaszkönyvet.

Végzet templomában már csak 2 nap van hátra és a maradék feladatok között ott figyel a 24 kaland, melyből mindösszesen 18-at sikerült összehoznom. Mindezt úgy, hogy csinálom a szövetségi bajnokságot, vadászom orrvérzésig, kihívásozom, stb. Jó egy hete nem esett a fent felsorolt tevékenységek közül egyiknél sem kaland, holott előtte azért legalább 10 portyából, szb-ből vagy 10-20 vadászatból találtam. Amúgy is tele van az egész köves feladatokkal és dekrétumot is használnom kellett néhány megvalósíthatatlan miatt. Nem gondoltam, hogy a közel egy hónapnyi idő kevés a kalandos feladat kivitelezésére úgy, hogy betárazott készlettel vágtam bele.

Eléggé dühítő, hogy a negatív random miatt bukom el a templomot, holott időt, energiát, erőforrást, követ áldoztam rá!

Köszi Végzetúr!
Dátum: 2014.08.18. 19:47:45
Akinek nincs csatlósa, az a feladat eleve bukó nála. Ez a mostani "találj 3 kiégettet vadászat közben egy nap alatt" pedig még viccnek is rossz...

Innentől nekem pl. a jelenlegi 21 kristály mellé már optimális esetben is csak 60-70 jön be (és akkor az őskő áldozós feladatot és a napi vásárlást is beszámoltam). Ergó a napfétis mint olyan, elérhetetlen.

Szerény javaslatom lenne, ha még nem késő, hogy az idő előrehaladtával esetleg némelyik feladatnál kicsit több napkristályt lehessen szerezni.
Dátum: 2014.06.22. 00:31:41
Én meg úgy értelmeztem, hogy aki kifejleszti majd azt a kavicsos AF képességet, az nem cserélheti többé a kiégettet platinára...
Ez akkor még kissé zavaros.
Dátum: 2013.08.18. 00:51:59
A nyári találkozó óta már két új templomot csináltam és mind a kettőben szerepelt a "használj el 5 ősköves manaitalt" című feladat. (mint ahogy az előzőekben is mindig megnyertem őket)
Emlékeim szerint az élő fórumon Miklós ígéretet tett rá, hogy ennek is lesz valami alternatívája...
Tudom, hogy azóta több új fejlesztés megvalósult már, de talán a templomi feladatok "kozmetikázása" is sokaknak felderítené a napjait itt a játékban.


Ui.: A manaitalnak meg ráadásul pocsék az íze és zéró az alkoholtartalma is, szóval semmi értelme ötöt meginni belőle
Dátum: 2012.11.25. 13:47:27
Köszi!
Dátum: 2012.11.25. 13:23:23
Nem, nem erre gondoltam
Mondott rá valami jelzőt, hogy milyen a hármas világ, amire nagy derültség támadt a jelenlévők körében, csak olyan szenilis vagyok, hogy azzal a lendülettel el is felejtettem
Dátum: 2012.11.25. 13:09:43
Srácok! Aki volt fenn az élő fórumon és még tiszta fejjel ült ott...
Nem emlékeztek véletlenül, hogy Miklós mit mondott a hármas világra, mikor elhangzott a javaslat, hogy a "békés" jelzőt törölni kellene az elnevezéséből?
Oldal: 123