Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Leviatan

Oldal: 1
Értem, de nem értem....
- A hol található a Zenit az is speciális fogalmam sincs mi az
- melyik ország őslakóik a maorik az is speciális mert lexikális tudás kell hozzá és mind a 4 lehet jó válasz ha az ember nem ismer
- A rock énekessekel, együttesekkel kapcsolatos kérdésekhez is lexikális tudás kell ha nem vagy rock rajongó
- a földrajzi kérdésekhez is lexikális tudás kell pl : melyik megyében található ez a város
- melyik kézilabdázó nem játszot itt meg ott ehhez mind lexikális tudás kell.

De ez mind nem baj mert ha csak olyan kérdés lenne benne amire mindenki tud válaszolni akkor nem lenne értelme a kérdéseknek és a kvíznek.

1 kérdésre 1 értelmes válasz van, nem 4.
Másrészt aki látta a filmet és felolvassa a neveket annak majdnem biztos hogy beugrik a helyes megfejtés.

Na mindegy nem akarok kötekedni csak ez így nem igazán fer, mert én pl nem vagyok otthon a focis, kézilabdás, földrajzi, zenés kérdésekben még sem utasítom vissza azzal hogy lexikális tudás kell hozzá, pedig nekem az. Ugyan így lehet az én kérdésemmel más is. Pl amikor megkérdeztem, hogy Melyik nem Internet alapú E-mail szolgáltatás? ezt is vissza dobták és most azelőbb fent volt a kérdéseim között. v pl: Hány évadból áll a Csillagkapu? ezt is nagyon sokan tudják annyian biztos mint akik azt tudják melyik kézilabdás nem játszott a bajnoksáon.

Bocsi a zavarásért és kellemetlenségért csak el szerettem volna ezt mondani, mert néha én igazságtalannak érzem az itéletet.
Pedig egyik fő előnye számomra ennek a játéknak a kvíz része.

Sziasztok
Sziasztok szeretném megkérdezni mért nem jó ez a kérdés?

Hogy hívják a Penge c. filmben a főhős segítőjét?

Deacon Frost
Abraham Whistler
Quinn
Trek Tomy


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Köszönöm
Köszi értem.
Bocs ezt benéztem.
Nem értem ezt a kvíz részt, nem lehetne valami jobb értékelést kitalálni?
Egy csomó kérdésmet vissza dobják.
pl az utolsó

Melyik évszázadban született Jeanne D’ Arc?

a 17. sz. században
Krisztus előtt 1000-ben
a 19 században
a 15. században X

A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Mi nem volt ebben egyértelmű?

Ráadásul már vagy 3szor jártam úgy hogy feltettem egy kérdést rosz értékelést kapott mire felraktam volna másodszor akkor meg már fent volt. Tehát van aki azt csinálja hogy értékel persze azt mondja hogy rosz és felrakja helyettem.

Elméletileg nem lehet matek vagy olyan amihez lekszikális tuás kell.
Tele van ilyenekkel.

A játék egyik lelke a kvíz szerintem én nagyon szeretem de teljesen elromlik az élmény, mert nem jól vannak értékelve a kvízek. Figyelni kellene azokat is akik értékelnek.

Köszi
Sziasztok
Dátum: 2009.06.28. 12:19:05
Sziasztok

Most futottam bele egy matek kérdésbe X2 =4 akkor mennyi az X?
Ezt nem kellene leszedni.
Kellene valaki aki felügyli ezeket a kvízeket.
Olyan kérdéseket dob vissza elmebeteg indokokkal. Pedig imádom ezt a kviz dolgot ezért király ez a játék.
Dátum: 2009.06.17. 19:33:55
Kedves Rubin Hordások a Stargate szövetség tagfelvételt hírdet.

Keresek olyan Egyéneket akik szeretik a sorozatot, bár ez nem fügvénye a felvételnek jól tudnak csapatban dolgozni, legalább napont 2-3 alkalommal fel tudnak ugrani játszani.
Cél egy jó ki közösség kialakítása és persze jó játék.
Segítsük egymást az egyik jelszó hiszen nem hagyunk hátra senkit.

Jelentkezzetek. (2. világ)

Üdv. MorganLeFay
Dátum: 2009.06.17. 15:29:52
Kedves Rubin Hordások a Stargate szövetség tagfelvételt hírdet.

Keresek olyan Egyéneket akik szeretik a sorozatot, bár ez nem fügvénye a felvételnek jól tudnak csapatban dolgozni, legalább napont 2-3 alkalommal fel tudnak ugrani játszani.
Cél egy jó ki közösség kialakítása és persze jó játék.
Segítsük egymást az egyik jelszó hiszen nem hagyunk hátra senkit.

Jelentkezzetek. (2. világ)

Üdv. MorganLeFay
Dátum: 2009.06.17. 15:26:34
Kedves Rubin Hordások a Stargate szövetség tagfelvételt hírdet.

Keresek olyan Egyéneket akik szeretik a sorozatot, bár ez nem fügvénye a felvételnek jól tudnak csapatban dolgozni, legalább napont 2-3 alkalommal fel tudnak ugrani játszani.
Cél egy jó ki közösség kialakítása és persze jó játék.
Segítsük egymást az egyik jelszó hiszen nem hagyunk hátra senkit.

Jelentkezzetek. (2. világ)

Üdv. MorganLeFay
Oldal: 1