Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Igor

Oldal: 12
Dátum: 2014.07.03. 15:46:25
eddig 4 állatot vihettem harcolni, most csak 3at és nem jöttem rá miért... köszi!
Dátum: 2013.12.27. 12:56:14
tehát a magasabb szintű nem kap pontot
Dátum: 2013.12.27. 12:51:00
ezt olvastam. viszont a 4 pontos állatomnak alacsonyabb az alapszintje mint a 0ásnak - ezért nem értem - a kennel szint megvan
Dátum: 2013.12.27. 12:35:27
sziasztok! "állatgondom" van. a kennel 49es - az egyik állatom szintlépéskor 4 szakértelem pontot kap, a másik meg egyet sem. hol keressem a megoldást?
Dátum: 2013.09.16. 20:19:08
sziasztok! van egy ilyen küldim: Sebezz ellenfeled állatán varázslattal legalább 50-et, 10 portyázás során, amit te kezdeményezel! ehhez valami instrukció, ötlet, tapasztalat? nemigen boldogulok vele.... sok támadásból egy jött be. vagy nincs állata a másiknak vagy nem tudom. mit fejlesszek? köszi
Dátum: 2013.09.09. 21:26:27
magyarázat elfogadva, hálistennek túl sűrűn nincs ilyen - ez egerem vadi új :-) amúgy
Dátum: 2013.09.06. 03:44:53
az nem jön ki, mert klikk a válaszra utána klikk a válaszolok gombra és ha kétszer nyomom meg akkor max kiírja a következő kérdésre hogy nem válaszoltam rá, hiszen a körbe nem klikkeltem bele
Dátum: 2013.09.04. 08:28:15
köszi :-)
Dátum: 2013.09.04. 08:26:53
sziasztok. kaptam egy olyan kérdést, hogy Hol található a lép? hasüreg jobb oldalán, hasüreg bal oldalán, mellüreg jobb oldalán, mellüreg bal oldalán? x-eltem... erre kiírja hogy helytelen, a helyes válasz: dinnye :-D ezt most miért??? jártam már így más kérdéssel is
Dátum: 2013.09.03. 18:00:32
sziasztok! a feladatok közt van olyan hogy idomíts be 6 állatot illetve hogy használj el 12 templomkristályt.. a kettő összevonható? a "kiképzésre" ellövöm a kristályokat ezzel beidomítva az állatokat.. megéri egyáltalán így? bocs ha nagyon buta a kérdésem :-)
Dátum: 2013.08.14. 13:58:48
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 5221 sebzést okoztál, és 809 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 230 lélekenergiát.
na most lehet hogy én vagyok a h*lye, de ha több sebzést okoztam, mint kaptam, akkor nem én nyertem??? köszi
Dátum: 2013.08.14. 13:54:02
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 5221 sebzést okoztál, és 809 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 230 lélekenergiát.
na most lehet hogy én vagyok a h*lye, de ha több sebzést okoztam, mint kaptam, akkor nem én nyertem???
Dátum: 2013.08.07. 05:26:37
egyszerűen most adta. viszont következő szinten a varázslat +40 őskő, nekem nincs annyi, tehát megint csúszik egy szintet a dolog, sőt kettőt mert ugye a páratlan szint.... szerintem ez így akkor sem fair...
Dátum: 2013.08.06. 20:41:56
remélem jó helyen járok. a gondom a következő: Legyen mind a négy tárgyad (fegyver, páncél, pajzs, varázslat) szintje kettővel magasabb, mint a tiéd!
110es szinten vagyok és nincs 112es varázslat. egyszerűen nem létezik. ez így korrekt? vagy szívtam? várjak szintlépést?? az még 49ezer tp! Köszi
lehet, hogy ez nem idevág, de megosztom a véleményem veletek. nekem néhány kérdésem azzal az indokkal lett elutasítva, hogy csak egy bizonyos réteg ismerheti a válasz (pl autó típusok voltak felsorolva egy adott gyártótól, kivéve egy - fabia, octavia roomster focus, na ez ford, a többi skoda; nagy kaland) de ma kaptam egy kérdést:
Mennyi binárisan a decimális 16?
Erre tuti mindenki tudja a választ, hisz olyan egyértelmű és része az alap műveltségnek!!!
melyik nem csillagjegy?

skorpió
oroszlán
macska
kos

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

1. hol van ebben helyesírási hiba???????? 2. olyan hibákkal szoktam találkozni a kérdések között, hogy égnek áll a hajam sokszor!! Akkor miért nem jó ez a kérdés?
Dátum: 2009.07.09. 14:59:28
hello!
nem tudom hová illik a panaszom, uh ide teszem:

"Karakterlap - Elevenkínszenvedés
16. szintű végzetúr

Rubin Horda

az Apokalipszis farkasai szövetség tagja

A KURVA ANYÁTOK"

Szerintem ilyet nem kellene kiírni a karakterlaphoz tartozó "bemutatkozásba". Engem például sért.
Hányadik része a Harry Potter sorozatnak a Félvér herceg?

erre is az jött hogy speciális..... aztán meg kaptam egy olyat hogy miből alkotta Voldemort a nevét? NA, AZ NEM IS SPECIÁLIS? UGYE???
Meséi tették híressé. Ki ő?

Uhrin Benedek
Benedek Elek*
Stepen King
Johny Depp

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

biztos meg lehet magyarázni hogy miért nem egyértelmű, de ennél értelmetlenebb kérdések is vannak fent. aki meg nem ismeri Benedek Elek meséit az nem is volt gyerek....
Melyik nem Skoda tipusú gépkocsi?

Fabia
Roomster
Oktavia
Transporter*

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

ebben csak azt nem értem, hogy egy csomó hasonló kérdést kapok
Oldal: 12