Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cell

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.12.02. 07:21:10
Ebből a kérdés az, hogy akkor miért reklámozzák a h1n1 elleni oltást annyira. Több száz válasz van, mindenkinek a fantáziájára bízva pl kezdve attól h tényleg csak simán bepánikoltak az aggódó kormányok (féltve polgáraikat) tartva egy új világjárványtól - ami a tények ismeretében nevetséges, egészen odáig, hogy az amerikai kormány uralma alá akarja vonni az embereket nanorobotokat fecskendezve beléjük - ami meg már hajmeresztő agyszülemény..
Dátum: 2009.12.02. 07:11:21
Egyet kell értsek, ez egy hisztéria, pánik.. A tények azok hogy a sima, szezonális influenzába többen halnak bele, mint a h1n1-be, mégsem megy a tömeg évente oltatni magát a szezonális ellen.. és nem is érné meg senkinek mert többet ártana egy szervezetnek a sok oltás mint h használna.
Dátum: 2009.11.25. 21:29:26
Mely nyelven kell felelned eme tesztre?
Elfelejtett eme nyelv, keresheted, de nem leled.
Eme nyelv neve megyere, nyelved betegre tekered vele.
Nem leend, mely megfelelne.
Feleletem eszperente nyelven fecsegem.

hehe én ezt szívem szerint bent hagynám.. csak az 1. és 3. válasz is tagadás..
Dátum: 2009.11.18. 13:43:14
Hogy hívják azt a terrorista vezért,aki rettegésben tartja a "fél világot"?
Mussolini
Ali Baba
Micimackó
Osama Bin Laden


Ezt törlésre szánnám.
Dátum: 2009.11.08. 08:37:09
Még mindig megvan az a problémám, hogyha vakító fényt használok, jóval többet von le. Lehet, hogy nem állítódik át és a másik varázslatom vp költségét számítja?
Dátum: 2009.11.06. 06:54:01
A hó fagyott eső?
Az időjáréstól függ
Nem
Néha igen
Igen

Szerintem lehet törölni..
Dátum: 2009.10.29. 06:05:43
Nah igen
Ha a felét kitörlik a rosszaknak, már megéri..
Nem rég futottam bele én is egy olyan kérdésbe (igazából nem is egy ilyen volt) ami a kvíz, vagy kvíz2 topicban bent van már mégsem törölték/javították. Amire konkrétan gondolok, az kb (nem szó szerint): a "melyik nem létezik?" kérdés és a válasz egy nem létező szó volt..
Dátum: 2009.10.27. 20:35:39
Szia! Már csak kvízadminok értékelik a kérdéseket, ez a topic azért van, hogy a bekerült, de mégis hibás kérdéseket beírd, hogy tudják törölni vagy javítani.
Régebben játékosok is értékelhettek, ezért került be annyi hibás kérdés..
Dátum: 2009.10.27. 20:24:28
Melyik autógyártó cég gyárt (vagy készít, már nem emlékszem) traktorokat is?
A helyes válasz a következő lett volna: Lanborghini
helyesírás..
Dátum: 2009.10.25. 05:17:44
Jah, jöhetne vmi égi jel, hogy most várjak itt, vagy ne, mert csak jóval később indul..
Dátum: 2009.10.25. 05:11:26
Nah szép, mégis húzódik, vhogy éreztem h nem 4 lesz az a 4. Más oldalakon is probléma volt ez az átállósdi..
Dátum: 2009.10.25. 02:11:02
Nah ez tényleg nem jött jól, most kezdtem el vadászni nemrég. A szerencse, hogy 4kor még fent leszek ma, remélem tovább nem húzódik
Dátum: 2009.10.25. 02:06:54
Hm, érdekes. Ha sürgős írj az egyik megadott címre is sztem, de úgy tudom csak munkanapokon foglalkoznak vele. Én nem találkoztam ilyennel, mondjuk nem is nagyon tartom számon az eredményeket, de a befogás miatti tolódás módosítja: ha 1 állatot befogsz akkor ahhoz nem tartozik kérdés, ezért azt írja a következőre h már válaszoltál. Nem lehetséges, hogy több állatot fogtál be amit nem tartottál számon ezért sok eltolódott kérdésed van - ez magyarázná h miért írt ki más eredményt ?
Dátum: 2009.10.24. 20:51:10
Most 20:43-kor (v1, TÖ növelés közben..)
Dátum: 2009.10.24. 06:11:11
Nem tudom h félre néztem vmit, vagy valós probléma: használtam a tudatturbót (-40 vp) és egyet portyáztam vakító fénnyel (-30 vp), de összesen kb 300-400 vp-t vont le.
Dátum: 2009.10.22. 19:12:24
Mi a neve a Székesfehérváron található jégcsarnoknak?
Spec?
Ezt másold át a 'Vajon elfogadják ezt a kvízkérdést, ha fölteszem?' topicba, ott biztosan válaszolnak. Sztem az első: már bent van az adatbázisban, a második végzeturas, azért nem jó, a 3. pedig nekem tetszik, de azért kérdezz rá, lehet speckó..
Hetech, ne gyerekeskedj már. Te írtad, hogy nem mind1.
Idézet: Hetech - 2009.10.17. 16:26:18
Persze, hogy nem tévedtek.
De nem azt a minősítést kapta, hanem "Kérdésedet az értékelők szerint rosszul / nem értelmezhetően tetted fel."
Ezért nem mindegy.


Ezt te írtad.
Amúgy meg értem az indokaidat, de nem sokat ér az, ha innentől külön időt szakítasz arra, hogy a kvízkérdéseidet elrontsd. Véleményt úgy tudsz nyilvánítani, ha beírod a rossz kérdéseket a kvíz4 topicba. Nehogy már ilyen traumát okozzon ez neked és ezen legyél fennakadva hátralévő életedben. Nem olyan nagy ügy, de az elég viccesen hangzik, hogy innentől magadnak fogsz keresztbe tenni, ugyanis a sok elrontott kérdés max csak neked rossz.
Második kérdéshez: szerintem a gond, hogy részletbe kérdeztél bele. Lehet, hogy híres, de ilyen szintem már nem tartozik az ált. műveltséghez. Érdektelen és spec. Talán ha az íróra kérdeztél volna, elfogadható lenne, pl. 'Kinek a tollából származik az Örökség-ciklus - ami magába foglalja a nagy sikerű Eragont is?' Bár még így sem biztos, hogy jó; én személy szerint nem olvastam (lehet, h lemaradtam egy jó könyvről?), pedig szeretem a fantasy, sci-fi stílust.
Segítség:
Kerülendő speciális témák

* Forma1, futball csapatok, zenei együttesek összetételét, szabályrendszerét, történetét firtató kérdések
* Texas Hold'em Poker bármely kérdése
* Az egyes filmek, könyvek, képregények szereplőit, történetét, elnyert díjait firtató kérdések
* Tévésorozatokról bármilyen információ
* Magas szintű tudományos és sportkérdések (Mi az integrálás ellentétes művelete?, Milyen mozdulatsort jellemez a négyfordulatos salchow-tripla leszúrt rittberger kombináció?)
* Horgászat, vadászat és egyéb hasonló témakörök speciális kifejezései
* Bármilyen Végzetúr kérdés. Már nem lehet olyat kérdezni, amit minden játékos tudhat, és ne szerepelne az adatbázisban.
* Szoftveres, játékkonzolos, mobiltelefonos és egyéb hasonló kérdések, különösen azok szereplői, programozói, és a hozzájuk köthető cégek
* Stb.


Bővebben: http://vegzetur.wikidot.com/kerdezes

Első kérdéshez: valóban olyan kérdést tettél fel, amire még te sem tudtad a választ? /nc/
Dátum: 2009.10.16. 01:09:51
Pedig nekem ott van. 'Tovább a kvízolimpiára - szabályok, jelentkezés, eredmények'. A saját eredményt és az első 10 helyezettet jelzi. (Az olimpia végén írja ki)
Oldal: 12345678910