Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cell

Oldal: 12345678910
Dátum: 2010.02.15. 23:36:59
Milyen emberre mondják: karakán?
irigy
gőgös
túlzottan érzékeny
szókimondó

én máshogy tudtam: erős, bátor, határozott egyéniség
Dátum: 2010.02.07. 03:55:00
Ha nem 'gyorsítottál' akkor azért, mert előzőleg vadászatodnál állatot fogtál be - ahhoz nem jár kérdés; s ezért csúszik.. levonja, emiatt kevesebb kérdést kapsz.
Dátum: 2010.02.07. 01:50:14
Szerintem azért mert visszaállították, hogy játékosok is értékelnek kérdést
Dátum: 2010.01.30. 15:22:22
Kb ez volt a kérdés:
Melyik duplázva édesség?
zu
za
zi
ze

Törölni kellene
Dátum: 2010.01.20. 11:34:14
Szerintem ez nem rossz ötlet, de csak mint alternatíva
Nem olvastam vissza a hozzászólásokat, szerintem ilyen háborúk lehetnének bizonyos időközönként, esetleg lehetne választható stb, a lényeg, hogy ne állandóan ilyen típusú háborúk egyenek, ez nem oldja meg az eddigi problémákat csak bonyolítja.
Dátum: 2010.01.13. 21:25:15
lehet, hogy az zavart be. köszi a segítséget:)
Dátum: 2010.01.13. 21:16:02
igen, most húzzuk fel maxra..
szerk. szóval azért van ez mert a max ép nőtt 10%-ot, de az ép maradt régiben?
Dátum: 2010.01.13. 21:03:22
Nem tudom, hogy lehet az, hogy a most frissen beidomított állat - még nem harcolt; miért indul 315 / 378 ÉP -ről (0 / 100 TP)? Lehet hiba, vagy tudnom kéne mi ez?
Dátum: 2009.12.26. 12:11:40
pf ezek az árak.. röhej.
esetleg ha vissza lehetne váltani a dukátokat le-re? mondjuk a beleáldozott csp-kért visszakapnánk a csp-k le értékének a felét? vagy vmi ilyesmi..
de legalább az szükséges lenne, hogy másra is el lehessen költeni.
Dátum: 2009.12.26. 11:42:58
Egyet értek Prismáva.
Amúgy meg éljenek a felhők/viharfelhők! wehehheehe

Érdekes, hogy a fórumozóknak, népszerűknek stb (nem tom még kiknek) nincs külön jelük. Nem volt elég kreatív a rajzoló? Vagy az már senkit nem érdekel?
Én szívesen tervezek külön jeleket.
Dátum: 2009.12.26. 11:18:08
Szerintem pl a speciális kérdéseket lehetne kevésbé szigorúan venni, én azért bátrabban fogadnék el nehezebb kérdéseket is, mert azért nem csak 6-10 évesek játszanak itt. Ide írtam a véleményem, nem akartam máshova szemetelni.
Dátum: 2009.12.13. 05:51:03
Milyen kép található 4-es szinten a legendánál?
Egy manó hosszú fülekkel és egy bottal
Egy kígyófarkú párduc
Egy orgling egy bottal
Egy kard-párbaj


Nem tudom már melyiket jelölte meg, de úgy emlékszem rossz válasz volt. A helyes a kígyófarkú párduc, az van a 4. szinten a 3. fejezetben, de amúgy is rossz a kérdés mert vu-s..

Hogyan működik a mikrohullámú sütő?
Elindítása után mókusok lepik el a belsejét, így mintegy felmelegítve azt.
Áramot vezet az ételbe.
Lényegében nem látható fényt bocsát ki, ezzel az étel molekuláit készteti mozgásra.
Meleg levegőt fúj be.


itt vannak fura válaszok:P
Dátum: 2009.12.12. 04:49:18
Ezzel egyet értek, valami hasonló nem lenne rossz ötlet.. Nekünk is volt nemrég egy ilyen, hogy döntetlenben egyeztünk ki és ki kellett várni a 3 hetet..
Dátum: 2009.12.12. 04:42:25
Ez a kérdés valóban nem jó, de neked meg elég nagy mellényed van ahhoz képest, hogy nem tudod ki az a Palik László.
Én sokkal jobban utálom a halmozott írásjeleket és a (súlyos) helyesírási hibákkal írókat, mégsem mondom, hogy téged deresre kellene húzni. Am hogy téged nem érdekel valami, attól még lehet alapműveltség.
Dátum: 2009.12.08. 04:49:31
Nem jött meg a kínzókamra jóváírás (+ ki sem ürült a kamra). Volt vmi átállítás, vagy ez még a tegnapi szerver karbantartás miatt van..? Vagy esetleg hiba?

szerk.: megjött (úgy látom csak késett kicsit.. )
Dátum: 2009.12.04. 14:00:24
Hu így elnézve akkor én nem is vesztettem sokat. Nekem az állataim TP-je esett vissza kicsit.
Pl.:
Ma, 13:54 Gyíkmester 18. szintre lépett!
Ma, 13:54 Smaragdsörényű pegazus 23. szintre lépett!
Ma, 12:38 A következő lényt ejtetted foglyul: manafaló vyarg. Be kell idomítanod!
Ma, 12:05 Gyíkmester 18. szintre lépett!
Dátum: 2009.12.03. 18:11:46
Igen, évtizedek óta oltana hasonló összetételű vakcinákkal és évtizedek óta fent is állnak a mellékhatások. Az egy dolog, hogy Damage és beoltott ismerősei/rokonai jól reagáltak, van aki meg rosszabbul reagál ahogy páran írták is a fórumon, hogy megbetegedtek oltás után, ezen felesleges vitázni.
(Az ismételten beadott oltóanyagok esetén súlyos védekező reakciók léphetnek fel, ha antitestek képződnek az állatból nyert oltóanyag valamely összetevője ellen. Az immunrendszer ugyanis nemcsak a betegség elleni küzdelem érdekében koncentrált anyagot ismeri fel, hanem az oltóanyagban található állati fehérjét is) ... Az oltóanyag tartalmazza a kórokozót vagy antigént, idegen élőlényekből nyert szérumot, ezen kívül más segédanyagokat (tartósítószereket, adalékanyagokat, mint például a higany). Ezek a beoltott személyre károsak lehetnek. Ezért minden esetben mérlegelni kell a betegség veszélyének illetve az oltási károsodásnak a kockázatát. A különböző oltások rövid távú kockázata lehet láz, görcs, fulladás, maga a betegség (például kanyaró) megjelenése gyengébb vagy erősebb formában. A védőoltásoknak számos mellékhatása és szövődménye lehet. Ismeretesek olyan vélemények is, hogy a bölcsőhalál, az autizmus, a hiperaktivitás és még számos idegrendszeri megbetegedés a védőoltások számlájára lenne írható csakúgy, mint az allergiás megbetegedések bizonyos százaléka is ... A hosszú távú következmények vizsgálata nehézkes, nehezen bizonyítható. Hosszú távú oltási károsodás lehet még az ekcéma, és a krónikus felnőttkori bronchitis is.

Idézet a wikiből.
Dátum: 2009.12.02. 17:42:06
Akit megnyugtat az oltás, az adassa be magának, viszont: régebb óta tudják, hogy a terhesek veszélyeztetettebbek, sokan mégsem javasolták nekik az oltást, mert a vakcinát még tesztelték, csak egy ideje általánosan elfogadott az, hogy 12. hét után be lehet adni. Tehát a terhesség első harmadában nem tudnak mit tenni a kismamák, de még a későbbiekben is félnek az esetleges hatásaitól, mert azért mégiscsak oltóanyag, súlyos védekező reakciók léphetnek fel, hatással lehet a magzat fejődésére (ha rosszat nem is, jót biztosan nem tesz az embrióval, mert lehet, hogy ugyan nem betegszik meg a kismama h1n1-gyel, de pl a megszülető gyerek hajlamosabb lesz mentális betegségre, vagy beteges lesz egész életében). Annyit tudnak, hogy az oltás nem hatott a magzat fizikai fejlődésére.. szóval érthető, hogy a tépelődő kismamák nincsenek könnyű helyzetben, nem segít az sem, hogy sok orvos sok vélemény..

Egy rokonomnak - erősen legyengült szervezettel - az összes orvosa azt mondta, hogy ne adassa be az oltást (mert valószínűbb annak az esélye, hogy az oltóanyag által kiváltott hatás súlyosabb lenne mint annak h elkapja a h1n1et és szövödménye is kialakul)
Dátum: 2009.12.02. 07:39:32
A toplistán az 1. szintű karakterek majdnem az 50%-át teszik ki a játékosoknak.. és egyre többen lesznek, de gondolom csak kis százalékuk játszik tényleg. Van erre vmi szabály pl, hogy aki 6 hónapnál régebben nem lépett be annak törlik a kariját?
Erre nem találtam választ, pedig lehet h le van írva valahol..
Dátum: 2009.12.02. 07:27:47
.
Oldal: 12345678910