Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mexim

Oldal: 1
Idézet: Craslorg - 2009.05.07. 06:25:18
Idézet: Mexim - 2009.05.07. 02:32:41
Nagyon Érdekes Dolgot Tapasztaltam...
Megírtam Egy Kérdést, Visszadobták Hogy Helyesírási Hibákat Tartalmaz...
Mivel Nem Volt Benne, Visszaírtam VÁLTOZATLANUL, Erre A "Már Szerepel Az Adatbázisban" Dobták Vissza...
Játék Közben Találkoztam Is Az Általam Feltett Kérdéssel, De Ugye Ezért Nem Kaptam Semmit...
Van-e Remény Arra, Hogy Ez Ritkán (Vagy Soha Többé Nem) Fog Előfordulni, Vagy Van-e Valami Lehetőség Az Ilyen Esetek Kiküszöbölésére ?

Ha a kérdésedben is minden szót nagybetűvel kezdtél, akkor teljesen korrekt az értékelés. (Ez megint valami új trendi? )
Ha beírod ide a kérdésedet, akkor talán meg is mondják, hogy mi volt benne a helyesírási hiba. Emellett aki(k) először értékelték, lehet nagy részük nem találkozott még a kérdéssel, aki(k) meg másodszor, azok meg találkoztak vele. Mivel már szerepelttel kaptad vissza, így akár 3-szor is felteheted, de javaslom, hogy írd meg ide, hátha mégis találnak benne helyesírási hibát az éles szemű játékosok.


Természetesen Nem Így (Szavak Első Betűit Nagybetűvel) Írtam A Kérdést, Ez Csupán Megszokás Nálam. A Kérdést Nem Másolom Ide, Hiszen A Lehetőségeknek Széles Tárháza Merült Fel, Hogy Miért Is Járhattam Így Ezzel. Van Még Mit Javítani A Kvíz Rendszerén.
Köszönöm A Választ.
Nagyon Érdekes Dolgot Tapasztaltam...
Megírtam Egy Kérdést, Visszadobták Hogy Helyesírási Hibákat Tartalmaz...
Mivel Nem Volt Benne, Visszaírtam VÁLTOZATLANUL, Erre A "Már Szerepel Az Adatbázisban" Dobták Vissza...
Játék Közben Találkoztam Is Az Általam Feltett Kérdéssel, De Ugye Ezért Nem Kaptam Semmit...
Van-e Remény Arra, Hogy Ez Ritkán (Vagy Soha Többé Nem) Fog Előfordulni, Vagy Van-e Valami Lehetőség Az Ilyen Esetek Kiküszöbölésére ?
Oldal: 1