Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tayamaru

Oldal: 1
Dátum: 2009.11.17. 23:04:43
Nagy itt a felesleges pánikkeltés, de azért van egy-két érdekes dolog. A H1N1 az influenza vírusok "A" típusába tartozik, akárcsak a spanyolnátha. Sok rokonságot mutat a két betegség (pl. hogy a fiatalokat támadják), és igencsak fertőzőképes. A halálozási aránya nagyobb mint az általában előforduló influenzának. Na de azért a védőoltás se semmi. Egy jó darabig tiltják terhes anyáknak, kisgyerekeknek, majd javasolják, aztán 2 hét múlva ismét ellenzik. Az igazság az, hogy fogalmuk sincs ennek az oltásnak a valódi hatásairól. Én nem otlom be magam, kísérletezzenek máson. Ha már megkaptam, visszavonhatatlan, nem segít rajtam, ha 1 hét múlva kiadnak egy helyreigazítást, hogy hát mégse kellett volna. Meg jó hogy most talán védett vagy (vagy mégse, vagy talán amúgyse kapod el), de 5 év múlva rájönnek hogy genetikai károsodást okoz. És úgy hallottam, hogy a vírus legyengített állapotában is fertőz, tehát ha beoltod, te nem valószínű hogy belehalsz, de attól még ugyanúgy fertőzöl, mintha simán beteg lennél. Szóval én nem adom magam önként gazdatestnek, telepedjen meg a vírus ha tud. Van saját immunrendszerem, évmilliók alatt fejlődött jó kis evolúció során, nem szorul segítségre. Különben is a sok gyógyszertől ellustulna, a kórokozók meg immunisak lesznek a gyógyszerekre, és akkor majd nem leszek képes elég gyorsan reagálni és megvédeni magam, és belehalok egy kis semmiségbe. Én azt mondom: vissza a természetebe! Le a felesleges mesterséges dolgokkal!
Dátum: 2009.05.01. 13:23:36
Hogyan halt meg I. (Nagy) Lajos magyar király (lovagkirály)?
Természetes halállal
Megmérgezték
Belefulladt egy patakba
Leesett a lováról

Én bevallom, erre csak tippeltem, azt hogy természetes halállal. Ez hibás volt, a "Belefulladt egy patakba" választ kellett volna jelölnöm. Nem tudom hogy halt meg I. Lajos (utána néztem, de nem találom), de azt tudom, hogy II. Lajos a Csele-patakba fulladt bele, mikor menekült a mohácsi csatából. Ez nekem kicsit gyanús, hogy egy tévesztés. Ha nincs igazam, én kérek elnézést, csak gondoltam ha esetleg hibás a kérdés, jobb ha szólok.
Oldal: 1