Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fejedelem

Oldal: 1
Dátum: 2018.02.22. 14:33:38
Üdv!

Köszi az infót. Azért picit sajnálom, hogy egy ilyen funkció csak VIP-el érhető el.
Dátum: 2018.02.22. 14:05:32
Üdvözlet!

Egy olyan fejlesztési javaslatom lenne, hogy a tárgyak közül lehessen egyszerre többet elhasználni. Tehát hogy beállíthassam mondjuk, hogy hány asztrális kincset akarok kinyitni egyszerre, ne kelljen egyesével nyitogatni őket. Van már vagy 2000 a jelenlegi módszerrel kicsit macerás. Remélem sikerült, jó ötletet adnom, és eljut hozzátok. Köszönöm előre is.
Dátum: 2014.01.05. 17:59:30
Üdvözlet! Szeretnék én is pár ötlettel hozzájárulni a játék fejlesztéséhez. Remélem megvalósítható, és elnyeri mind a fejlesztők mind a játékosok tetszését. Természetesen tudom, hogy sok munka van a játékkal ezért nem is olyan egyszerű egy-egy ötletet megvalósítani, éppen ezért én nem is annyira új dolgokat mondok mint inkább olyanokat amiket már egyszer megvalósítottak más beholderes játékokban. Így nem jelentene akkora plusz munkát csupán csak be kellene hoznia végzetúrba is.

1: Lehetnének ősi elfeledett kazamaták a játékban amikhez térképrészletek összegyűjtésével jutnának a játékosok. (Így hasznos lenne a térképszerzés szakértelem) Az így összeállott térképpel pedig bejuthatnánk a kazamatákba. Amik mondjuk működhetnének, úgy mint a Kalandok földje nevezetű másik beholderes játékban. Csupán csak át kéne hozni azt a rendszert ide is. Ugyanúgy lehetne benne lépdelni arra amerre szeretnénk, és ha szörnnyel találkozunk megküzdeni vele. Lehetnének csapdák, rejtvények, és persze egy fő boss meg a kincse.

2: A második ötletem a Hatalom Kártyái Kártyajátékkal kapcsolatos. Örömömre szolgált, hogy létezik már online lehetőség belőle, de szerintem jobban is ki lehetne használni ezt az ötletet és játékot. Lehetne mondjuk ez a Végzeturak szórakozása. Hogy összeülnek és játszanak egymás ellen akár tétekért. Ugyanúgy kapna mindenki egy paklit és megjelenhetnének a lapok is mint jutalmak a játékban. Nem beszélve arról hogy lehetne akár őskőért venni paklikat, és így még több hasznot húzni a fejlesztőknek, mert itt több emberhez jutna el a játék próbálná ki mint funkciót, és ha tetszik nekik még valószínűbb, hogy vásárolnak paklikat ezzel is erősítve karakterüket vagy a játékélményt. Nem beszélve arról, hogy könnyebben akadnának olnline játékosok akikkel lehetne játszani.

3: A harmadik talán a legmeredekebb ötletem és a legnehezebben megvalósítható, de szerintem ez is hangulatossá tenné a játékot. Lehetnének közös szövetségi térkapuzások. Átlépni egyszerre több szövetségi társaddal egy térkapun egy ismeretlen létsíkra és ott küzdeni különféle kincsekért. Itt bele lehetne vinni némi stratégiát, hogy ki menjen előre ki mivel küzdjön meg. egyszóval kicsit interaktívabbá tenné a játékot azzal, hogy stratégiázni kéne. Elismerem ezt a legnehezebb megvalósítani, de feltudná dobni a játékot.

4: Végezetül az utolsó ötlet, hogy lehetne akár kvíz játékokat rendezni hasonlatosan az olimpiához, de mondjuk inkább olyan honfoglaló szerűen. Más végzetúrral-urakkal közvetlenül összemérve a tudásod, különféle jutalmakért.

Remélem tetszenek az ötletek, és valamelyik akár több is megvalósítható lesz közöttük. Minden tiszteletem a fejlesztőké, hogy egy ilyen jó játékot alkottak mint a Végzetúr. Már a kezdetektől játszom, és külön öröm, hogy van lehetőség ötletelni és ilyen módon részt venni kicsit abban, hogy ez a játék még jobb legyen. Sok sikert kívánok a továbbiakhoz!

Tisztelet: A Fejedelem
Dátum: 2010.04.02. 17:13:19
Köszönöm a fontos információt,és a gyors választ.Most már tudom kinek segítek:)
Dátum: 2010.04.02. 17:07:58
Üdvözletem!

Nekem lenne egy olyan kérdésem,hogy a hatalom aranykürtje amelyet az egyik kufár ad jutalomként,növeli a vadászatért kapott LE-t.Ez eddig rendben is van de ha én nekem a sprektális manipulációm ki van fejlesztve 100%-ra akkor ezzel a kürttel én még tudom ezt fokozni ha megnyerem?Tehát lehetséges,hogy a vadászatért 101,102,103%-ot kapjak,ha valamelyiket megszerzem,vagy semmiképpen sem mehet 100% fölé?
Oldal: 1