Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - andravor

Oldal: 1
Dátum: 2008.10.17. 03:32:09
Üdv!

A leirás szerint háborúban óránként lehet támadni ugyanazt a karaktert.most 1óra 10percnél járok és csak nem akar megjelenni az a támadás gomb a karakterlapján.ilyenkor valyon mi van?
Dátum: 2008.10.16. 07:32:58
Ma hosszas gyűjtögetés után levadásztam a kb 200csp-met,meg kisütöttem a lélekkutat(vettem 450őskövet),és felhúztam a karit.nem csupa kamu statnöveléssel,tám,véd,iq.persze egy kis taura,meg erőre is jutott.új páncél,pajzs föl.fel is ugrottam a toplista 23.ra,de nem ez a lényeg.most akkor megizmosodva gyerünk portyázni!olyan csatákat vesztek,amiket a 26pontos karakterfejlesztés,és a gearcsere előtt csak nagyon ritkán,és nem egyet.ez a rendkivül magas random faktor teljesen élvezhetetlenné teszi számomra a játékot.és több csalódást okoz,mint sikerélményt.az,hogy egy több tizezer LE-vel kevesebből felépitett karakter lever,és ez nem egyedi eset,az nevetséges és elkeseritő(a szövetségi bónuszok kb egyformák voltak minden esetben).
Dátum: 2008.10.08. 12:33:24
A REJTETT FÉNY szövetség 2. őrtornya megépültével új tagokat keres.

Nem vagyunk profi játékosok,de komolyan vesszük amit csinálunk.Lehetőleg minimum 4.szintű,aktív játékosok jelentkezését várjuk,prémium tagság nem feltétel,de persze nem haragszunk érte:)
Egy pár sort írva magadról Andravornál vagy Jötlundnál jelentkezhetsz.

Jó játékot mindenkinek!
Oldal: 1