Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Saiid81

Oldal: 1
Köszi, szerintem is nagyon jó film! Amúgy sokan próbálják "humorral" (lsd. radiátor) feldobni a kérdésüket...Persze azzal egyetértenék, ha a négyből három válasz lehetőség ilyen "radiátor" lenne, hogy túl könnyű meg nem egyértelmű...nah, mindegy! Oda kell figyelnem, és kész!
Amúgy nem akartok, vagy akarnak egy kis tisztítást tartani a kvíz-kérdések között tartani, hogy a sok gyatra kérdés eltűnjön?? Csak mert azt meg kell jegyezzem: sok emberrel kell egyetértsek abban, hogy valóban DÜHÍTŐ, ha az ember értelmesnek tűnő kérdését visszadobják, akár jogosan is - és ezzel semmi gond - , de utána meg belefut két-három szörnyen botrányos kérdésbe és csodálkozik!
Ettől függetlenül, minden tiszteletem az értékelőké, akik ezekkel foglalkoznak...gondolom a sok röhögés mellett van rendesen hajtépés is!
Szép napokat és még egyszer köszi!
Sziasztok!

Szeretném megtudni, vajon mi a rossz, hiba ebben a kérdésben!?

Hogy szól helyesen a film címe: Alien vs. ....?
a/ Terminátor
b/ Predator (ez a jó)
c/ Radiátor
d/ Demonstrátor

Csak annyit kaptam, hogy rossz...semmi olyat, hogy ez érdektelen, speciálkis réteg vagy szerepelt volna. Nem baj, ha valakinek ez nem tetszik, de ha elutasítja, legalább vegye a fáradtságot, hogy indokolja, különben az ember semmiből sem tanul! És még valami: azért mert valakinek nem tetszik egy kérdés, attól még az lehet jó, én is értékeltem jónak olyat, amirre nem tudtam a választ és nem is izgatott a témája, de attól még maga a kérdés jó volt!
Üdv
Igazad van...de a válaszod igaz a kérdések 90%-ra is!
Sziasztok!

Eléggé zavarba ejtő ez az értékelési rendszer, ami a kvízekben szerepel. Azt már megszoktam, hogy a válaszadók 38%-a tudja csak, hogy Szent István vezette be Mo.-n a kereszténységet és egyéb nyalánkságok, de hogy valaki erre a kérdésre lexikális tudásra hivatkozik, mint hiba:
Melyik egy - hazánkban is futó - valóság-show?
a/ Big Brother
b/ Big Mother
c/ Big Father
d Big Sister

Na most ha valaki az általános műveltségben nincs otthon, az oké, de hogy már ilyen vulgáris és éveket felölelő ratyiban sem, ami a tévében futott, ezt nem értem?! Itt akkor vagy nagyon sokan s*gghülyék (elnézést és tisztelet a kivételnek), vagy csak direkt szívatják a népet, hogy brahiból rosszakat jelölnek...Mert én már nem igazán értem, hogy ha értelmes kérdést írok, akkor az rossz, mert lexikális, ha lebutított kérdést, akkor szintén ez a válasz! Jó volna eldönteni, hogy érdemes-e tényleg kérdést írni és hogy az kiknek is szóljon, mert ezzel csak az értelmesebbek agyát nyomják fel!
Köszönöm, hogy elolvastatok, további jó játékot!
ÜDV
Oldal: 1