Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kvarc

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.13. 18:31:51
Idézet: Kvarc - 2008.11.12. 06:37:42
Egy szövetség zászlója mekkora méretű és hány kB lehet?


Mivel senki sem méltatott válaszra, megkérdem még egyszer...
Dátum: 2008.11.12. 06:37:42
Egy szövetség zászlója mekkora méretű és hány kB lehet?
Dátum: 2008.10.31. 01:36:32
Igazatok van, köszönöm a felvilágosítást, ezt elfeledtem figyelembe venni. Folyamatosan tanulok mint a Terminátor...
Dátum: 2008.10.31. 01:27:50
Láttam egy 10. szintű karakternél 11-es varázslatot. Ez rendben van gondoltam, kereskedelem szakértelem 10-es szinten és vehet egyel jobb cuccokat. Csak véletlenül rápillantottam a szakértelemösszegére ami 16.
Most vagy én értettem félre a kereskedelem szakértelem leírását mert nem egyértelmű, vagy valami hiba van a gépezetben. Ugyanis a kereskedelem 12-es tanulásnál jön, a fentebbihez pedig legalább 10 kell, ha semmi másra nem költött az összesen 22 minimum...
16=22?
Valaki világosítsa fel elmémet...
Dátum: 2008.10.27. 04:03:05
Melyik isten követel a papjaitól emberáldozatot?
Uwel
Darton
Ranagol
Domvik

Nem tudtam értékelni, de részemről a túl speciális pipát kapta volna a helytelenül feltett kérdés mellé. Mert ha még van is sejtésem, hogy ez egy szerepjátékból eredő kérdés, legalább a kérdést helyesen tette volna fel... pl.: Melyik isten követel a papjaitól emberáldozatot az XYZ szerepjátékban? Nyilván nem mai vallás isteneire gondolt...

Melyik NEM kártyajáték?
Csabd le csacsi
Fekete Péter
Snapszer
Piros pacsi

Felesleges hangsúlyozni a "nem" szót, a "csabd" meg "csapd".

Milyen állatról kapta a nevét a Kanári Szigetek?
kanári
galamb
majom
katica

Gratula, a kérdés nagyon jó, csak a válaszok közt nincs helyes. Én mindíg utánanézek a dolgoknak ha kérdést teszek fel. De ezt gugli nélkül is megmondom, hogy a helyes válasz: kutya.
Oldal: 1