Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Offsboy

Dátum: 2010.06.14. 09:52:17
Annyira nem értem ezt az oktalan sírást a pókok ellen. Ezer meg ezer LE védő eszköz van a játékban. Ha a pók x-szer annyi időt tölt a toplista, portyalista, szövetségek portyalistája böngészésével, okoskodással, mint az átlag, a lerabolt ellenben belép kétszer (1. vadászat elindít, 2. pár óra múlva elkölt - "hééé hova tűnt a LE?"), akkor milyen alapon lenne igazságos jobban védeni a "gyengéket"?
Ha valakinek ez még mindig nem tetszik lehet menni a békés világra játszani, persze anyáznicsalózni jóval egyszerűbb.
Dátum: 2010.06.13. 20:31:18
Értékelhető tervem van vele
Meg megnyugodott a lelkem, mert portyagömbre sose futná, így a közepes tárgy is jó lesz
Idézet: MinM - 2010.06.09. 20:35:26
"Ha hétfőn, szerdán és pénteken mindig igazat mondok, a többi nap pedig hazudok, és holnap igazat mondok, akkor milyen nap van ma?"



Szakállas matekverseny feladat, csak a szombat lehet
A hét: i - h - i - h - i - h - h
Mivel nem mond két egymás utáni nap igazat (lehetőségek: h - i, h - h, i - h): ha azt mondja holnap "igazat mond", akkor ma nem mondhat igazat (mert nincs i - i felosztás), tehát hazudós napja van (h - ?), ezért az is hazugság, hogy holnap igazat mond, tehát az egyetlen lehetőség amikor két hazudós nap van egymás után (h - h): szombat-vasárnap.

A megoldás igazságnak veszi azt, hogy hétfő, szerda és péntek az igazmondás, többi hazugság, csak ez nem derül ki itt a kérdésből.
Dátum: 2010.06.09. 15:09:31
Szerintem nemes egyszerűseéggel a háborús zsákány elé kellene tenni egy x10-es szorzót, és akkor értelme is lenne a háborúnak. Az új épületek magas költsége miatt ismét felpezsdülne a háborús élet; de szép álom is ez.
Dátum: 2010.06.09. 12:43:52
Pl.: "Egy barátom köszönetét szeretném átadni aki kijavította azt sort a scriptben...."
Dátum: 2010.06.09. 11:03:30
Idézet: Birka - 2010.06.09. 10:56:48
Ilyen alapon ne a top olptimalizátoroknak, a matek zseniknek, a top szövik tagjainak (csak ők érik el a kombinációs szintet belátható időn belül!) fejlesszen már a játékvezetés, hanem az 50-60. szinten lebzselő, unatkozó "tömegeknek"!!!?


Azt ne felejtsd el, hogy a TOP játéka a "normális", hogy nem VF, nem optimalizál, csak megy a szintben. A játéknak alapvetően ez a lényege, és minden fejlesztés erre fogja biztatni a játékosokat. Ebben is fellelhető: haladj szintben, nagyobb lesz az építési kapacitásod. Ennyi. Mondom úgy, hogy a 60as tömeg részeként kategorizálom magam.
Dátum: 2010.06.09. 10:32:52
Kocos, azért ilyen nem sok van, akiknek mind a CSP, mind a PP rendszeresen túlcsorog. Aki rendesen játszik, az legalább az egyiket folyamatosan használja.

[edit] Esetleg lehetne egy túlcsorduláspuffer CSP-ből és PP-ből is, és onnan csak esszencia bedobálásra lehetne használni a pontokat.
Dátum: 2010.06.09. 10:10:59
Nem azt mondtam legjobb módja, hanem, hogy sokan választják majd (leginkább a 12-5-10% verziót szerintem).

[edit] Mellesleg gyakrolatilag lehetetlen összeszedni az ultratápot így, lehet, hogy dobálják majd, de amikor 1-2 hiányzik, akkor mindenképpen gradulátumhoz kell nyúlni, különben az életben nem lesz meg (bár ez minden esetben áll).

Ha nem szándékos az ilyen arány bevezetése majd változtatnak rajta úgyis.
Dátum: 2010.06.09. 10:03:58
Idézet: Noug - 2010.06.09. 09:59:48
Remélem igazad lesz.


Én is....
Dátum: 2010.06.09. 10:03:42
Hiába az aránysszámok Jerikó, a mezei középnezőnybeli felhasználó így is el fogja dobálni a CSP,PP-t az esszenciára, mert:
1. CSP, PP "ingyen van", nem kap érte TP-t. Nem akarok optimalizációs témát felvetni, de abban egyetérthetsz, hogy a toplista első 10 oldalán kívül kevesen örülnek a TP-nek, ergó ha TP nélkül is el lehet érni valamit, akkor azt az utat sokan választják.
2. Nem kell szüttyögni a vadászattal, befogással (idomítással) sajtolással.
Dátum: 2010.06.09. 09:58:20
Nem lesz ez bonyolult, csak úgy nehéz róla beszélni, hogy nincs előttünk a felülete. Kiforrja majd magát szépen.
Dátum: 2010.06.09. 09:48:11
Na igen, én csak a darabszámmal számoltam, a gradulátum nélküli fokozott randommal nem
Dátum: 2010.06.09. 09:13:43
Értem. Kíváncsi vagyok lesz-e lista a lehetőségekről, vagy Zarknod-féle meglepi buli lesz.
Dátum: 2010.06.09. 08:46:59
Én olyan 1 kavicsos árra tippelek, ha valaki fanatikus és minden állatának ad, az is 4 kavics/nap.

[edit] Egyébként az a részben ismert lista nagyon érdekesnek ígérkezik

Kocos: azt írtad az első szintű átalakítás a labor 25. a második szintű a labor 50. szintjéhez kötött. Ezek szerint összesen 2 ultratápot lehet csinálni? És ha több van a listán, mint 2 (ami nyilván így van), akkor random 1-1et megkapsz és többire nincs aztán esély?
Ez a rész még nekem nagyon ködben van
Dátum: 2010.06.09. 08:42:02
A napi életbe beillsztésen gondolkodtam. A játékosok jelentős részének (50-60. szint felett, de legalábbis aki ismételhetőzik) tele van az állatparkja, max 1-2 slot van üresen, és autosajttal vadászik, ki CSP-ért, ki kavicsért gyorsítva. Namost, ha a befogott állatnak adna egy gradulátumot, akkor nem mehet az autosajt, hanem idomít-felruház-léptet vele szinteket-sajtol. De a lényeg, hogy a vadászat megáll, így az autosajt értelmetlenné válik számára. Gondolom majd mindenki kitapasztalja a megfelelő taktikát, de napi 4 átlag befogással igencsak döcögőssé válhat a vadászat, VAGY az ismételhető küldik terhére menne az gradulátumos sajtolás.
Ha ez a cél, hogy a valamit valamiért elv érvényesüljön, akkor rendben van, ellenkező esetben viszont érdemes lenne átgondolni a kennel további szintjeinek megadni a funkciót, hogy tovább lehessen gyakrolatoztatni az állatokat. Így kevesebb állat is elég lenne az ismételhetőkhöz, és több hely maradna az esszenciaszerzésre.
Dátum: 2010.06.09. 08:25:42
Idézet: Kocos - 2010.06.09. 07:48:01

Erdekesseg:
Ha valaki csak idomitatlan allatot sajtol, akkor napi atlag 0,4 esszenciat talal.
Miutan katalizatorbol 6 kell az ultrataphoz, igy osszesen atlag 50 esszenciabol jon ki egy ultra-tap, ami igy 125 nap (ami lehet 50, de 200 is).


Az is érdekesség, hogy aki viszont gradulátumot hsznál minden idomítás/sajtoláshoz, az pontosan tizedannyi idő alatt készül el, átlagosan 12,5 nap alatt. Elég nagy különbség.
Dátum: 2010.06.09. 08:20:20
Az 5 kategória sallangjaiból katalizátorral létrehozol egy-egy (összesen 5) TÁPOCSKÁT, az 5 tápocskából meg a NAGY TÁPOT.
Dátum: 2010.06.08. 23:22:00
Miért nem szereti senki a pókokat? Feladom, jó lesz úgy ahogy lesz, non-stop viselem majd, aztán a frissen fejlesztett 140es lopásommal garázdálkodok ahol nagyon muszáj. Amúgy általában nem a töméssel van a gond, hanem a stílussal - illetve stílustalansággal - ami mellé párosul.
Dátum: 2010.06.08. 23:11:00
Elég ha elmented a kedvecek közé a 10 kihíváslinket és jobb klikk, összes megnyitása