Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Wurgar

Oldal: 1
Dátum: 2008.09.24. 22:09:13
meg azt mondj a szabályzat:
Olyat kérdezz, amire te is fejből tudod a választ, és nem igényel lexikális tudást.
Na most:
"Ki az a tünde herceg, aki megmenti Frodót a gázlónál a könyv szerint?" ezt honnan tudja az aki nem olvasta a könyvet én vagy 30* láttam a filmet, és véletlenül ráhibáztam. Ez nem jó Kvíz kérdés, nem tudom ki bírálja el, de rá vernék párat a körmére....már elnézést.
Dátum: 2008.09.24. 21:18:54
Rájöttem valamire, rosszul van meg csinálva a kvízes rész. Ugyan is a gyári kérdéseket nem lehet bírálni, ugyan is nem egy olyan volt ami tuti hogy hibás volt. Úgy kéne, hogy a kvíz sorozat után egy link, ahol az összes kérdés fel van sorolva, és amelyik hibás volt, azt megírni. Mert honnan tudjam elsőre, hogy az most hibás-e, csak akkor derül ki, mikor már rákattintottam és akkor már nem tudok mit tenni. Erre konkrét dolgot tudok mondani. Az volt a kérdés, hogy XY mikor robbantott ki rabszolga lázadást. És 1834 volt a helyes válasz a kvíz szerint, de könyörgöm a f@szi 1833-ban meghalt, akkor hogy lett volna képes? Jó lenne, ha jobban utána járnának a dolgoknak.
Oldal: 1