Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Binike

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.12.03. 15:21:50
V2 Sötét Orion

Szövetségünk továbra is várja harcolni és építeni vágyókat. Csak bátran nem harapunk.
Dátum: 2009.10.30. 10:29:12
V2 Sötét Orion!

Szintől, nemtől, vallástól és mindentől függetlenül tagok felvételét hirdetjük meg.
Nálunk a negatív is pozitív (max segítünk megfordítani az arányt). Nem találod helyed .. olyan szövetségben voltál ahol napi szinten aktívnak kellett volna lenned de erre neked nem volt mindig időd ... gyere hozzánk ... Csak szólnod kell és mi megértjük.
Amit kérünk az a szövetség segítése tőled telhető módon.
ha kérdésed van keress meg

Üdvözlettel
kukucs
Dátum: 2009.06.12. 15:35:14
Folytasd 5-15-20-35-55-...

105
75
80
90

Én törléssel folytatnám.


sorozáson kaptunk anno ilyen kérdéseket IQ teszt gyanánt. szerintem rendben van.
mint lehetséges ok, ha csak palotára vonatkozott volna könnyebb elfogadásra talált volna nálam. De a kérdésben csoportról volt szó. de mindegy is. küldetés teljesítve. több kérdést nem teszek fel.
hmm ... azt hogy itt is van meg ott is van ilyen nevű palota attól még a kérdés palotacsoportra vonatkozott ... ez olyan hogy Hősök tere nem csak Pesten van hanem Magyarországon sok helyen, de ha felteszem azt a kérdést, hogy a Hősök terén hány szobor van akkor ki fog egyértelműen más város Hősök terére gondolni. Hisz országunk egyik jelképe a pesti Hősök tere. Kell szelektálni a kérdések között az oké és elismerem talán speckó ez a kérdés, de így már kicsit magyarázkodás. Szerintem ... egyébként csak érdeklődök miért. semmi rossz indulat nélkül
viszont a helyesírási hibában igazad van
az meg tudtammal és linked alapján nem palotacsoport, és még szőrőzni lehet de valszeg a válaszok adnak iránymutatást + ha megnézzük a többi kérdést is akkor találhatunk mindegyikhez olyat amit lehet cáfolni ... pl. a névre a google kidob ezer másik választ ... ennyi
Savoyai Jenő herceg (1633–1736), a sikeres hadvezér és művészetbarát Lukas von Hildebrandttal építtette magának a Belvedere nevű nyári palotát – akkor még Bécs városkapui előtt.

A barokk palotacsoport két kastélyból áll (Alsó- és Felső-Belvedere), ahol mára az osztrák művészet remekei – a középkortól napjainkig – találtak otthonra.

Felső-Belvedere – a világ legnagyobb Klimt-gyűjteménye ... stb stb stb.
Dátum: 2009.06.10. 10:04:05
Ki lett 2009-es Austral Open nyertese?

Szávay Ágnes
Roger Federed
Rafael Nadal
Andy Murrey

ha már kvíz ... mivel a kérdéseim ilyen-olyan okok miatt nem mennek át csak akkor itt van rögtön egy tele helyesírási hibával ...
Roger Federer plusz Andrew "ANDY" Murray
mondjuk nem ez volt a kérdésem hanem, hogy mi is volt a hibám az elutasítás szerint ... elolvastam plusz infóm nem lett, mivel úgy vettem észre ott leginkább még a kérdés feltevése előtt írnak be emberkék hogy ne elutasítás legyen a vége ... max annyit szűrtem le hogy két osztrák város írtam be ...
A híres palotacsoport a Belvedere, melyik városban található?

Zürich
Berlin
Bécs
Graz

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

itt is jó lenne egy kis segítség hogy miért is rossz vagy nem egyértelmű a válaszok hisz egy városban van a feltett épületcsoport és négy különböző várost írtam. Azt jobban elfogadnám, hogy speciális de így, ...
forrást nézve oké a dolog ... az elutasító válasznál már nem ... ezért kérdeztem meg
más helyeken meg a "királyi" van .. de a döntés a tiétek
mi a nem egyértelmű a válaszokban?

Mi a jelentése a Balázs férfinévnek?

kőszikla
csodálatos
királyi
férfias


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
Dátum: 2009.04.02. 15:47:10
volt most egy kérdés mégpedig hogy melyik Mo legnagyobb megyéje. Válaszok köztvolt Bács kiskun meg borsod is és a helyes válasznak borsod megyét adta meg. Bács kiskun Területe 8400 km2 körül van Borsodnak a területe kb 7300 km2. ha lehet javitsátok. köszi
Dátum: 2009.03.17. 08:27:52
New unio (rubin, V2) várja tagajit. Újonc tapasztalt végzetúr egyaránt jöhet. Ha munka mellett csinálod az se baj. Én is. Alkossunk erős szövetséget. Gyere és lépj be.
Dátum: 2009.03.16. 15:11:08
kukucs

A New Unio, egy most alakult szövetség amely új tagokat szivesen lát soraiban. Bárki jöhet. Újonc és tapasztalt végzetúr jelentkezését is várom.
Oldal: 12345678910