Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Helion1988

Csak ezeket írtam:
Ezért napi szinten 2-3at fogsz kapni és örülj hogy nem bannoltatlak.

Ejnye már ennyire fáj ez a kis tp?
Azt hittem azért támadsz mert szereted.
Ha értenél a vu-hoz már rég nem sírnál a támadásaim miatt.


Ezeket ugye 2 anyázásra reagáltam.
15.-e óta csak 2-őt termelt.
Küldő:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Tegnap, 20:25:27
Nincs neked faszod, hogy azzal foglalkoznál, te legnagyobb

Küldő:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 16:27:28
Kurva anyád, döglődik már majamparádé?


Nem tudom mit szeretne elérni ebben a játékban.
Gondolom ezekkel a levelekkel azt, hogy ne kelljen megvenni-e egy 25 kavicsos gyűrűt csak hát fordítva sült el a dolog így kapja a tp rendesen.
Én is csak azért támadom meg napi 2x mert az első levele is hasonló hangvételű volt.
Dátum: 2011.03.17. 19:46:55
Ha az idő minden sebet begyógyít, a köldököm hogy-hogy nem változik semmit???

"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

Húsz és harminc éves korom közt könyvelőként dolgoztam, de aztán egy mondvacsinált indokkal kirúgtak az állásomból.
Így utólag visszagondolva, elvesztegetett huszonnégy év volt az ott töltött idő!

A Fogtündér arra tanítja a gyerekeket, hogy pénzért bármikor eladhatják a szerveiket.

Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: "béna vadász".

3 féle ember létezik. Az egyik tud számolni a másik nem

Azt mondják, egy zseni munkája 1% inspiráció, 99% izzadtság. A buszok ezek szerint tele vannak zsenikkel.

az emberek 7/5-e nincs tisztában a törtek használatával
Dátum: 2011.03.17. 15:57:03
Idézet: Taspi - 2011.03.16. 19:32:33
Idézet: Helion1988 - 2011.03.15. 22:17:01
Idézet: Taspi - 2011.03.15. 21:46:11

mellesleg a top küldisek nem forgatják a küldiket, tehát nem kapnak érte csak minimális dukátot.


Ezt a mondatodat nem igazán értem ezt kifejthetnéd bővebben.


nem kap minden küldetésért dukátot



Eddig 346 ismételhető küldetést teljesítettél.
Ebből 346 dukátot kaptam, nem is éri meg az ismételhető ha egymás után ugyanazt csinálod.
Dátum: 2011.03.15. 22:17:01
Idézet: Taspi - 2011.03.15. 21:46:11

mellesleg a top küldisek nem forgatják a küldiket, tehát nem kapnak érte csak minimális dukátot.


Ezt a mondatodat nem igazán értem ezt kifejthetnéd bővebben.
Igen ez már csak hab a tortán.
Milyen lehet egy levélváltás ilyenkor?
Csatlakozz vagy a k. anyádat!
Imádom a srácot, nagyon keményen tolja:

Küldő:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 16:11:51
Mi van faszkalap

Küldő:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 18:01:46
Úgy látom még erőszakolod az édesanyádat, de perverz fasz

Küldő:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 18:17:06
Amúgy te mi a kurva anyádnak vagy itt, más játékát tönkre tenni?
Csinálhatnál mást is, kézigránát biztosítószeg ki, számolsz háromig és az emberiség megszabadul egy emberszabású ökörtől

Kiméra07 megátkozott a Szárnyas Fejvadászok Kiképző Központ szövetség nevében!
0 Le 20% még mindig 0-a.

Legszebb betámadom és 2 perc múlva vissza támad, szóval még saját magát is Tp-zi.
De a legszebb az egészben hogy nincs annyi esze hogy a Szövi társát megkérdezze mi az a Preventorixpikusz.
Megvárom hátha megveszi és utána írok a bannedre.
Tudom gonosz vagyok, de ha az első 1-2 támadás után normálisan megkért volna hogy hagyjam békén (anyázás nélkül) megtettem volna.
Dátum: 2011.03.15. 18:36:15
Szánalmas hogy vannak olyan emberek akik egész életüket kocsmában töltik!
Tegnap is egy tag 11 órán keresztül ült mellettem a pultnál....
Dátum: 2011.03.15. 11:58:53
Te még hiszel a mesében?
Hajjaj fognak még sajnos csalódások érni ebben a játékban.
Itt nem csak a végzeturakkal(hölgyekkel) kell küzdeni hanem a Bahoval is.
Csak a szokásos:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 09:55:26
Anyádat szopatod még tén yleg faszrágó
Dátum: 2011.03.15. 11:41:06
Ne izgulj holnap reggel jönnek és bekapcsolják az Olimpiát. Szerdán-Csütörtökön lefut (vagy csütörtök-pénteken) és ennyi lesz. Ajándék kvízmedál? Ezt te se gondoltad komolyan.
Dátum: 2011.03.15. 11:32:04
Hát az utolsó térkép keresős event nem tagnap volt. (aszem tavaly November/Decembre környékén)
Később lesz még szerintem ilyen evenet, így majd akkor tudod használni ezt a szakértelmet.

Kínzókamrából kapott LE pedig az ajánlások alján nézheted meg.
Dátum: 2011.03.15. 09:32:18
Egy részeg ember bemegy a kocsmába, és még inni akar. A kocsmáros már nem akarja kiszolgálni, de a férfi tovább erősködik.
- Jól van - mondja a kocsmáros - ha be tudod bizonyítani, hogy még nem vagy túl részeg, kiszolgállak. Nyomj le itt 10 fekvőtámaszt a pult előtt.
Ha sikerül, kapsz inni.
Az ember nekiáll és elkezdi nyomni a fekvőtámaszokat.
Éppen akkor nyit be a kocsmába egy másik részeg, és gondolkozva megáll a szokatlan gyakorlatot végző úr előtt majd egy kis idő múlva megszólal:
- Hmm, sok mindent hallottam már, volt úgy, hogy valaki részeg volt, és ellopták a kabátját. Olyanról is hallottam, hogy valaki részeg volt, s
ellopták a pénztárcáját. De hogy a nőt kilopták volna alóla, arról még nem hallottam.
Dátum: 2011.03.14. 20:33:41
4. szinttől elérhetővé válnak a szakértelmek. Ezt a bal oldalon az információk alatt találod meg (mármint a szakértelmet)

Kezdetben csak a tanulás szakértelmet tudod fejleszteni(illetve a szubtéri érzékelést), minél magasabb a tanulás szakértelmed annál többféle szakértelmet tudsz fejleszteni.

Ahhoz hogy állatot tudj magad mellé "fogadni" 2 szakértelemre lesz szükséged.
Az első szakértelem ami ehhez szükséges 3-as tanulással tudod elérni, ez a csapdakészítés.
A csapdakészítés:
Vadászat során esélyed lesz, hogy a talált lényt nem leölöd, hanem foglyul ejted. Az első 10 szakértelemszint az esélyt fél százalékkal növeli, 11-20-ig növelve az esély szintenként 0,2%-kal nő, 20 felett pedig minden szakértelemszint további 0,1% esélyt jelent.

Ha foglyul ejtettél egy állatot utána be kell idomítanod hogy a csatában veled tarthasson.
Ehhez szükséged van 4-es szintű tanulásra majd az idomítás szakértelemre.
Idomítás szakértelem
:
Az elfogott szörnyeket beidomíthatod, háziállatoddá teheted. Félóránként egyszer idomíthatsz, annyiszor 100 LE-nyit, ahányas az idomítás szakértelmed. Tehát minél magasabb az idomításod, annál gyorsabban idomítod be a lényt. Figyelem! Kevesebbért nem idomíthatsz, mint szakértelemszer 100 LE!
És a játék folytatódik:

Küldő:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 17:56:26
Jó van gyüker, látom kurva anyád még életben van, sajnálom ilyen faszt hozott világra

Küldő:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 18:01:24
Te mi az anyádat akarsz itt, ebben a játékban?
A pont agyaddal próbálkozz meg, valami elképzelést alkotni, bár ez neked soha nem fog sikerülni. Anti játék? Húzogasd a pöcsödet, hátha valami sikerélményed is lesz
Dátum: 2011.03.14. 15:11:03
.
Tőle én is kaptam 2 szépet:
Küldő:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
2011.03.12. 11:01:39
Anyáddal veresd le magad, te köcsög

Küldő:
Kiméra07
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 07:39:10
Anyádat remélem eltemetted már köcsög


Szerintem megérett a zárolásra.
Dátum: 2011.03.13. 22:29:49
Eddig játszottatok?
Dátum: 2011.03.13. 18:41:00
Cras vagy valaki más, esetleg nem tudjátok azt a progit amit használunk pókerezésre le lehet valahogy rakni a jobb alsó sarkba, tehát amikor a kis méretre kattintok nem a tálcára rakja le.
Dátum: 2011.03.13. 18:23:16
Jogos! Valahogy elkerülte a figyelmemet a kérdőjel. PARDON!.

Nem feltétlenül a sztázisbubisokat kellene szívatni azzal hogy Miklósék rendbe rakják a dolgot(Tudom addig álljak féllábon amíg ez rendbe lesz rakva), hanem hogyha már így alakult a dolog akkor mindenki számára elérhetővé tenni a bubit, mert valahogy elég játék ellenes az hogy:"hűű most össze kell szednem 100 vereséget mert különben nem lesz erős a karakterem".