Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gremi

Oldal: 1
Dátum: 2013.05.28. 17:02:11
Köszönöm a választ.
Mindenképpen ott leszek!
Dátum: 2013.05.28. 09:22:45
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy lehetséges-e külföldi (angol) Vu-ra is őskövet befizetni kedvezményes áron? Mert magyar szerveren már nem játszom egy ideje, viszont talira mennék és ha már ott vagyok vennék pár kavicsot. ^^
Előre is köszönöm a választ!
Dátum: 2010.10.13. 17:29:05
Én most olvastam végig és látok benne fantáziát
Viszont a negatívum talán az benne hogy valamennyire hajaz a kalandokra, de ezt leszámítva nagyon klassz.
Dátum: 2010.10.03. 12:12:34
Bocsi hogy kicsit elvonatkoztatok a témátol de most nagyon örülök a fejemnek
Esett egy Mágiaelnyelő és egy Transzcendális fókusz.
Most nagyon fel vagyok dobva
Dátum: 2010.04.27. 19:03:58
Nos mivel ebbe a topicba is régen írtam úgy gondoltam megismétlem a "hirdetményt":
Néhány indok hogy mért érdemes csatlakozni:
-Hamar feltölthető lélekkút (viszonylag hamar kapod a szövetség bónuszait és használati jogot az épületekhez)
-Összetartó társaság
-Aktív fórumozás
-Jó a társaság
-Igyekszünk minnél jobbak lenni.

Ha ezek után vagy ettöl függetelnül csatlakozni szeretnél keress minket Gyémánt menedék néven vagy a karakterlapomra kattintva (Favilite) is megtalálhatod.
Jó és eredményes játékot.
Dátum: 2010.04.24. 19:09:07
kár mert aznap lessz a ballagásom nah mindegy legközelebb már tuti sikerül eljutnom oda is
(drukkoljatok)
Dátum: 2010.04.23. 19:05:09
Nos ezután a sok post után már csak egy kérdés maradt:
Mikor lesz a következő?
(bár én még nem voltam egyszer se végzetúrtalálkozón azért vagyok ilyen kiváncsi)
Dátum: 2010.03.19. 18:01:41
Üdv,
Nemrég inditottam egy szövetséget és máris számos taggal rendelkezünk, Várunk téged is!
Csatlakozz!
LE adó nincs azonban a gyorsabb fejlődés érdekében neked is érdeked hogy szintedhez és lehetőségeidhez mérten valamennyit tölts a lélekkútba illetve épitkezz.
Célunk egy jól összertartó csapatot létrehozni.
Ha gondolog csatlakozz a Gyémánt Menedékhez (világ 1 ha nem találod, a karakterlapomrol Favilite megnézheted)
Dátum: 2010.02.09. 18:36:22
Nos én ma alapítottam egy új szövetséget az 1-es világban, a neve Gyémánt menedék
A szövetségnek nincs sok szabálya se feltétele csak ezek:
1. Moderáld magad fórumon és kulturáltan beszélgess a többi játékossal.
2. Nincs napi vagy heti LE adó viszont aki két hétik egy kicsi LE-t se tesz be az elöbb figyelmeztetést kap majd sajnos meg kell válnunk tőlle. Fontos , hogy netek is érdeketek a lélekkút töltése.
Eredetileg azért alapítottam hogy összefogjam a még nem szövetségben lévő embereket akik egyedül csellengenek mert vagy túl kicsinek érzik magukat vagy csak nem találnak szövetséget.
Ha van kedved csatlakozz.
Célunk (egyelőre csak célom) egy jó társaság kialakítása.
Oldal: 1