Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BigZozz

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.26. 00:42:43
Na most mér' kell minden kérdésemet rossz kérdésnek nyilvánítani?

Ezt a kérdést tettem fel legutóbb:

Hol gyakorlatozhatnak az állataid a Végzetúrban?

mágus torony
kennel
őrtorony
relytekhely

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Persze, hogy speciális kérdés, de hát könyörgöm nem a Végzeturat játsszuk?
Én lassan ki leszek tiltva az alulkultúrált álcenzorok miatt!
Dátum: 2009.06.21. 16:09:13
Szakértelmek
Egy új alapszintű varázslat:
Én egy új varázslatot vezetnék be, ez lenne az elementáris ellenfél. Ezt a funkciót már alap szinten is bevezethetnénk. Minél magasabb szintű karakter annál kevésbé lenne hatásos a varázslat. Szóval fordított arányosság lenne.
- a lényege a dolognak hogy magad helyett LE ért cserében lehetne lecserélni egy virtuális ellenfélre. Mondjuk max 6 szinttel fentebbi végzetúr véletlenszerűen.
Ez kicsit jobb helyzetbe hozná a kezdő karaktereket az erősekkel szemben. Viszont magasabb szinten ugyanez a tulajdonság annyiban változna hogy csak a saját szinteden belüli végzeturakból válogatna a gép.

Izgalmasan hangzik ugye?

És még egy dolog: Miért kell a régi varázslatokat kidobni? Miért nem lehet úgy mint más ad&d ben több varázslat a tarsolyban? Miért ne lehetne több varázslatot is egyszerre használni? Ugye ez azért megint jó kis ötlet lenne, a varázslások ne lennének unalmasok.

Nagyon örülnék ha az ötletem másoknak is tetszene.
Dátum: 2009.06.21. 15:45:40
Én is varázsló karaktert választottam, de a varázslataim mit sem érnek, a harcos karakterek is simán levarázsolnak. Akkor miről is beszélünk? :S
Dátum: 2009.06.21. 15:33:50
Az előttem szólókhoz csatlakozva, lehetne értékelni a kérdés nehézségi szintjét is mondjuk 1-10 es skálán az nagyn jó lenne!
Dátum: 2009.06.21. 15:31:18
Sziasztok!
Nálam ma kiverte a biztosítékot, hogy akármilyen jó kérdést írok, valaki mindig rossz kérdésként értékeli!
Jó egyszer kétszer elmegy, tudom itt nem mindenki egy IQ bajnok, meg vannak gyerekek is sokan. De hát ez azért sok!
Lenne egy pár javaslatom:

1. A sok tényleg idióta kérdést utólag lehessen töröltetni.
2. Illetve lehessen felülvizsgálást kérni hogy miért adott valaki rossz értékelést egy jó kérdésre.
3. Aki rosszul értékelt az se kapjon LE-t a feltett következő kérdésére így lenne igazságos. Akkor talán elgondolkodna az illető, hogy hogyan nyomkodja az értékelés gombot!
Dátum: 2009.06.21. 15:11:25
Már a sokadik jó kvízemet értékelik rossznak. honnan lehet tudni ki az értékelő? Szivesen megszorongatnám a golyóit!
Honnan származnak a ninják?

Kína
Irán
Japán
USA

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint túl könnyű, vagy számtan feladat volt.

Hát ha nehezet írok az a baj?... látnátok milyen kérdések vannak a 90% a a kérdéseknek ilyen! Akkor az enyém mért nem lehet jó! ... Írja meg valaki ki értékelte az utóbbi kvízkérdéseimet! Nagyon kiváncsi lennék az iq-ja eléri e az 1 es szintet?
Alulról biztosan! Ha ez így folyik majd meglátjátok én hogyan fogok értékelni. Mert eddig nem voltam szemét senkivel, de ezek után... Ez már a okadik ilyen eset és két dobásom van. Jól van tiltsák csak ki a normális embereket és vegyetek be sok idióta kérdést. Nem kéne azért valaki aki még egyszer újravizsgáltatni a kérdéseket párszor tesztmódban? Kérdem én.
Vagy csak nekem jutott ez eddig az eszembe? :S
Oldal: 1