Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricskosz

Ez is jó, nekem a minden medál után kék myto is nagyon tetszik
Dátum: 2016.12.06. 18:06:49
60s V4t lehetne rövidíteni 1 hónapra?
kb ennyi idő alatt beállnak az erőviszonyok, aztán már szenvedés az egész.
Szerintem a kígyó-démon pároson kívül nem ad se a manó, se a tündér olyan bónuszt amiért megérné ezzel szenvedni.
Csak a v1t néztem, se a szintösszeg, se a max. csatlós szint nem túl nagy még. Majd 4500-5000 össz. szint környékén már nem lesz elég kéked. Persze ez attól is függ, hogy milyen ütemben költöd a követ, és milyen ütemben fejlődnek a csatlósaid...
Mennyi csatlósbónuszod van? Egy idő után nem fogsz tudni mit kezdeni a csatlósaiddal, olyan magas szintűek lesznek. a kincs nerf óta(mióta a béna kheszon hullik zsákszámra) nem lehetett érdemben tolni a csatlósok bónuszát(csak az arénával, de az meg egy katasztrófa)
neeee, kék legyen, az egész aréna egy gitt
Dátum: 2016.10.24. 15:16:45
Nagyon jók ezek a dolgok, amiket írsz, annyi hogy én az arénát hagynám a búsba, szerintem az egyértelműen elbukott, nem erőltetném tovább.
Szerintem amire most már nagyon égető szükség van jó ideje, az az AH, szerencsekerék rendbetétele(ez örvendetes, hogy készül ).
Amit én nagyon szívesen látnék még a játékban az valami(legyen akár ősköves relikvia, AF-képesség vagy eventjutalom), amivel a kronokompenzáció maximuma feltolható akár 60ig is. Nem jó várni m azt a 4 percet, és nyilván senki se szeret erre 1/3 ősköveket áldozni mindig. Szerintem beleférne nektek, hogy ezt megoldjátok, főleg hogyha egy ősköves relikviához kötitek(ez ugye egyszeri, de nagyobb kiadás).

Az SZB-t én sem bonyolítanám, de ez nyilván ízlés dolga+ részletesebben meg kell ezt beszélni
Dátum: 2016.09.26. 11:03:20
1800 CSP eltárolása nyilván nem olyan egyszerű dolog, de azért ha valaki mindig megveszi (platináért!)a vadászat italokat, a kereket is pörgeti ingyen, és néha még a templomból is kivesz néhány italt, és mindet erre teszi félre, annak azért összejöhet.
Azért nem éri meg, mert a kapott jutalom egyszerűen gyenge a sok feláldozott csphez képest.
Dátum: 2016.09.26. 10:58:23
Mert nem éri meg végigrohanni rajta
Dátum: 2016.09.26. 10:45:34
Hülyeség végigtolni 2 óra alatt. Nekem is több hétig fog tartani, pedig gyógyulok minden csatában.
Dátum: 2016.09.18. 18:25:51
A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod.

Nem tudtál vasárnap játszani? Jövő héten fizetsz be, nincs 80 köved? Hopp, elestél 2,5* annyi kheszon bigyótól, mint amennyit eddig fél évig gyűjtöttél
Dátum: 2016.09.18. 09:46:34
Ez remélem csak valami vicc. Nem emlékszem pontosan mikor jött be az asztrális kincs nerf, talán kicsit kevesebb, mint fél éve. Azóta kicsit több, mint 40k kheszont gyűjtöttem, ami valószínűleg az élmezőnybe tartozik. Most meg hozzávágnak bárkihez 100kt. Én meg csak jövő héten terveztem a befizetést, van 20 kövem. Elég gyorsan sikerült felzárkóztatni a lemaradókat
Dátum: 2016.09.12. 09:39:42
Eleinte nekem se tetszett, de most már tök jól elvagyok vele. De szerintem is lettek volna ennél fontosabb/érdekesebb dolgok, amiket csinálni lehetett.
Ez a fizetős játékos sírás meg szánalmas, a jobbaknak bőven van elég kheszonjuk, hogy ingyen tolják.
Dátum: 2016.09.10. 10:32:02
A magasabb szintű illetve top játékosok pont nem fognak kavicsot rakni ebbe, mert megfelelő mennyiségű kheszonuk van. Én például vígan felszereltem a csatlósaimat az általam legerősebbnek tartott szettel, 0 őskőből. Ezt a szadizást sem értem, semmit nem bukhatsz, ha megtámadnak, még a csatlósaid ÉPjét sem bántják. De aki kicsit is komolyan veszi, az nem támad ilyen alacsony szintűeket, mert nem jön megfelelő mennyiságű diránium. Én kb 480s harci erősség alatti játékost nem is támadok.
De azért köszönjük a gyűlöletbeszédet
Dátum: 2016.09.08. 10:37:57
Felépítettem, ott a csatlós kufár, de csak fegyverek vannak, abból is csak 1. szintűek
Dátum: 2016.09.08. 10:26:26
Én a kufárnál egyelőre csak a csatlós fegyvereket látom, páncél stbt nem. Jó ez így?
Dátum: 2016.09.06. 20:49:55
Nem lesz, kérdeztem ÜSZ-n
Dátum: 2016.08.29. 14:14:00
Lehessen kék mytokronitra váltani
Dátum: 2016.08.09. 19:25:27
Nálam nagyon lassú a játék, más is tapasztalja?
Én már nem is húzom a nerf óta a szürke-sárgát a csatlósokon, tartalékolom a szürkét azokra, amiknek majd kell a kék mellé a bónuszhoz.
Egyelőre kivárok, meglátjuk lesz-e értelme tovább húzni a sárgát.