Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ketsueki

Oldal: 1
Dátum: 2009.08.06. 11:48:54
Ezzel a szorzóval csak az a baj szerintem, hogy bár a gyémántok vannak a legtöbben, az emberek jó nagy része egyszerűen nem játszik. Sajnos bennem nincs versenyszellem, örülök, ha szerzek elég LE-t, hogy fejleszteni tudjam magam, és ne egyenek meg reggelire a prémiumosok. Elkezdtem, mert gondoltam kikell próbálni, de azt nagyon remélem, hogy a végén nem az az érzésem lesz, hogy nem fair (pl ha olyan is jól jönne ki a dologból, aki nem csinált semmit, aki meg sokmindent csinált, nem kap semmit).
Ha legközelebb lesz hasonló fejlesztés, inkább a portya pontokat vigyétek, és ne lassítsátok be a lélekkutat. (nem vagyunk sokan, és így is elég lassú volt. Mondjuk most még nem nagyon zavar, mer minden erőmet kiégett őskő kutatásába kell fektetnem, hogy végre meglegyen a térkapu)
Dátum: 2009.04.11. 15:53:00
Hy!

Sajnos nem tudom megmondani a pontos kérdést, de a lényeg az volt hogy melyik folyó ered Magyarország területén, és tudtommal a Zala is, és a Zagyva is... és helyes válasznak a Zagyvát fogadta volna el. Kérlek, ha tudtok nézzetek utána, mert kicsit zavar a dolog. Köszi!
Chiao!

A következő kérdést tettem fel:

Hogy hívják a zöld lombszöcske egyedfejlődését?

Teljes átalakulás
Közvetlen fejlődés
Átváltozás
Kifejlés

Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Ez a kérdés szerintetek is ennyire speciális? Csak mert nekem egy alap dolog, de úgy tűnik másnak nehéz... vagy csak sokan utálták álltalánosba a biológiát. ^^"



Előre is köszi a választ!
Dátum: 2009.03.20. 15:59:27
Idézet: D4vid - 2009.03.19. 21:58:48
De minek engedted el őket?

Tudom, tudom... mondták már nekem hogy idióta voltam hogy elengedtem őket, de makacs vagyok, és eldöntöttem hogy vagy macskapárduc (meg még utána 2 féle "macska" van ha jól tudom), vagy semmi... ^^"
Dátum: 2009.03.19. 21:15:03
Köszi, akkor megnyugodtam. ^^
Dátum: 2009.03.19. 21:14:08
Háziállatod kb 4. szint körül lehet, amikortól lesznek szakértelmeid, 3 pontos tudásnál adja be a csapdakészítést, és amire vadászol, onnan kaphatsz el valamit.
Ha veszel rendes őskövet, akkor a kiégettekből is rendes őskő lesz, amiből tudsz vásárolni.
Én ennyit tudok, javítsatok ki ha valamit rosszul írtam. ^^"
Dátum: 2009.03.19. 21:01:46
Sziasztok!

Igazából lehet hogy hülyeséget fogok kérdezni, úgyhogy bocsi előre is. ^^"
Arról lenne szó, hogy szeretnék elkapni egy állatot, és az első napokban elég sűrűn be is fogtam valamit, de elengedtem őket. A csapdakészítési pontom már 7-es, de 4 napja egyszerűen nem fogok semmit. Azt szeretném megtudni, hogy ez természetes? Mert mikor megszűnt a prémium tagságom, pont azóta nem fogok semmit, és nem tudom eldönteni, hogy ezért van-e, vagy az a baj, hogy a többit elengedtem, vagy esetleg telljesen normális, és megint csak hiába stresszelem magam? (nézzétek el nekem, nagyon küzdök egy állatért, hogy meglegyen, és csak azért estem egy kissé kétségbe)
Előre is köszönöm! =^.^=
Oldal: 1