Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Panter1

Oldal: 1
Valaki árulja már el nekem, hogy miért számít felsőbbrendű dolognak a Citadellarács, mint valaki más által képviselt játékstílus!!?? Mit nem lehet megérteni azon, hogy mi nem támadunk, ezért te se tedd?!! Nem mindenki játszik úgy mint valami monitorfejű, hogy éjjel-nappal van kedve figyelni hogy hogy alakul a háború és odacsapjon egyet-egyet, hanem tényleg a szórakozásért teszi MÉRTÉKKEL! A rács tagjai a szövetség belső oldalon hirdetik politikájukat, amit meg lehet érteni és tiszteletben is lehet tartani. Ok nélkül nem csapkodunk. De ha valaki azt a nézetét hirdeti,hogy nem szeretne háborúba bonyolódni, és mindent megtesz hogy ez így is legyen, ezáltal a rátörő szövetségek ellen használja a citadellát az is ugyanúgy megérthető és tiszteletben tartható.

Ez a felfogás véleményem szerint semmivel sem alábbvaló mint a rács nézetei és a kettő igenis megfér egymás mellett.
Dátum: 2009.01.10. 07:21:27
Véleményem szerint álszent dolog hogy a top klánok, akik zsarnok módjára járnak körbe-körbe és fosztják a kisebbeket, kitalálják a Citadellarácsot. Szerintem ez az egész csak arról szól hogy az abszolút biztos helyzetüket ne veszélyeztesse semmi. Mert egy gyengébb szövi mit tud tenni?: Kapitulál a háborúból, elveszít nem kevés LE-t, aztán vár 3 hetet, hogy újra jöjjön a nem szívesen látott vendég. De persze közben sincs nyugalom, mert van még 1-2 társuk aki szintén folyamatos vendég és szintén nem tudunk ellene mit tenni. Az abszolút első szöviket meg tényleg nem bántja senki így aztán lehet fejlődni nyugodtan. Legjobb védekezés a támadás, ha másként nem megy legalább a nagyoknak is fájjon, válaszként megy a Citadella. És nem agresszióról van szó. Csak megpróbáljuk magunkat védeni, ahogy tudjuk. Az ok nélküli Citadellázást én sem pártolom, de jó lenne ha minden szövi megtalálná a magának való ellenfelet, akivel izgalamas háborút tud vívni.
Oldal: 1