Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gaborlaci

Oldal: 1
Dátum: 2009.07.08. 12:43:51
Sziasztok!
A Hangyák szövetség tagja vagyok a V3-on.30. szintű, a karakter nevem KOARC.A döntetlenes küldetéssel küszködök és még csak egy sikerült.Kérek minden döntetlenezőt aki elér, hogy jöjjön és támadjon hátha sikerül.Neki is jó nekem is...

Üdv: KOARC
Sziasztok!
A Hangyák szövetség tagja vagyok a V3-on.30. szintű, a karakter nevem KOARC.A döntetlenes küldetéssel küszködök és még csak egy sikerült.Kérek minden döntetlenezőt aki elér, hogy jöjjön és támadjon hátha sikerül.Neki is jó nekem is...

Üdv: KOARC
Szia!
Köszönöm!
Amúgy nem tehetek fel új kérdést ehelyett...Majd ha még válaszolok 96 kérdésre helyesen...

Üdv: KOARC
Kösz a nagy semmit!!!!
Dehát hol van az benne bármilyen szabályzatban is, hogy ha olyat kérdezek, hogy ki rendezte akkor csak rendezőt lehet válaszlehetőségként felsorolni??????????
Azt gondoltam, hogy bármilyen élő vagy akár már nem élő embert vagy híres embert lehet....
Hulk Hogan hülyeség?Persze, hogy az!De pont azért írtam egy ilyet is, hogy ha valaki nem látta a filmet ezt akkor is ki tudja zárni és akkor már csak 3 válaszból tippel....
Ha meg valaki látta ezt a filmet vagy legalább olvasott róla,akkor tudja, hogy ott a helyes válasz a megadott válaszlehetőségek között.Egyszerűen nem fair ez az egész és egyáltalán nem lettem meggyőzve ettől a választól, persze nem gondolom, hogy ettől majd rosszul alszol....
Mindegy.Szerintem több panaszom lehet nem lesz ha ilyen reakciót kapok rá, mert akkor fölösleges.Fölösleges bármilyen hozzászólás így...
Ha azt írtad volna, hogy csak és kész, akkor is dühöngtem volna magamban és akkor is itt tartanánk.....

Üdv: KOARC
Sziasztok!
Itt a feltett kérdésem:
Ki rendezte a "Millió dolláros bébi" című filmet?

Hulk Hogan
Quentin Tarantino
Clint Eastwood
Morgan Freeman

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

Helyes válasznak Clint Eastwoodot jelöltem meg, ami egyértelműen és biztosan helyes!!!!
Akkor miért nem fogadták el és adtak ilyen értékelést??????
Szóval szerintem el kéne azon gondolkodni, hogy értékelhetik-e a játékosok a kérdéseket, mert lehet, hogy jobb lenne ha nem.Nekem sem ez az első eset, hogy így értékel valaki és még sok embert ismerek akinek szintén volt már ilyen gondja....
Szóval?
Üdv: KOARC
Oldal: 1