Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Divix

Oldal: 12
Dátum: 2014.08.14. 00:43:13
Jah és még annyi, hogy legrosszabb rosszindulattal se lehet nevezni engem gerinctelen elmebetegnek mivel én csak örültem annak h valami végre megtudja könnyíteni az én és mindenki karakterét!! nem azzal foglakoztam hogy senkinek se legyen jó!! csak csupán játszottam!!! Tehát ezt mérlegeljétek mikor osszátok az ilyen csupa jó megnyilvánulásotokat!!!
Dátum: 2014.08.14. 00:18:13
Tudod egyáltalán nem szorulok orvosi kezelésre!!! Csak nagyon nem szeretem az igazságtalan helyzeteket!! mikor időt, pénzt nem sporlova nyomod az eventet: csak mert az a átlagosnál jobban működik(amit úgy látszik csak az én naívságom szerint lehetséges) ÉS mások szerint tolvaj vagyok, és nincs gerincem( De bukni csak én buktam az oldal nem) Akkor meg miről beszélünk???. Amit nem tudom hogy honnan veszik, mivel nem én hibáztam!!! Közel 100pp áldoztam fel erre úgy hogy nem is volt nálam semmi, szinte italokból vettem az egészet meg, ami természetesen ősköbe kerül tehát valódi pénzbe!! Amit most mind buktam!! ennek ellenére kaptam 3 ládát amit ismét hangsúlyozok, hogy nem volt valami igazságos a százalékokhoz képest. Lemerem fogadni a rekramálok nagy része még csak nem is prémium tag!!

Azért mert ti nem hisztek egy jobb játékban, csak a saját rettegésetekkel vagytok elfoglalva, hogy jajj istenem ez már túl jó!!! Az nem az én hibám!!
Dátum: 2014.08.13. 21:47:31
ok!! köszi már megírtam ott hogy mi a véleményem!!
Dátum: 2014.08.13. 21:33:03
Miért jön mindenki a buggal ha valami már egy kicsit jó!!!?????
Dátum: 2014.08.13. 21:31:49
Köze nincs ennek egy boltoshoz "barátom"!!!! Ki az aki önkényesen eldönti, hogy itt bug van!!! és szalad a szupport-hoz mint valami ovodás!!! Más emberek rákészültek direkt erre az eventre,hogy elsők közt tudják megcsinálni!! és órákat áldoztak erre az eseményre és mindnek szembesülni kellet a rossz kivitelezéssel!! akkor nem a boltos lett meglopva hanem a vásárló!!! inkább ezen gondolkodj el!!!
Dátum: 2014.08.13. 21:07:59
Hát sajnos meg!!! köszönet a sok árulkodos júdásnak!! de az italjaimat azt mindenképpen írják vissza!!! ez a minimum ha már 3 ládával kiszurták a szemem!!
Dátum: 2014.08.13. 21:04:58
Jah és még annyi hogy az össze ilyen játékos aki egyből beírt h bug meg ilyenek!! az elmehet...remélem tudják hogy hová. a gyomrom is felfordul tőlük a társadalom söpredéke, ha már nekik nem volt jó akkor már másnak se legyen!! Miféle mentalitás ez?? az ilyen emberek voltak régen a besugok, akik egy szaladnak hogy jajj ez meg az történt!!!! egyenesen szánalmas!!!
Dátum: 2014.08.13. 20:51:06
hová kell írni a panaszt a vissza írások miatt mert csak idáig 48 kíhívást szomoltam meg de sokkal több volt(csak már kicsuszott a tárolható oldalokból) mert szerintem az a 3 láda amit vissza adtak az egyszerűen nevetséges!! főleg úgy hogy italokból szedtem be a pp-okat mert nem volt egy se, azon is buktam legalább 10 italt!!

De persze a bátyám karijátol egyse űúnt el!! ez így nem igazságos elszámolás egyáltalán!!
Dátum: 2014.08.13. 16:35:11
Sziasztok.

Az új eventel kapcsolatosan lenne egy kérdésem!! ma hajnalban össze gyűjtöttem egy csomó arany ládikot. kb 4 kor lefeküdtem de mire felkeltem a rendszer elvette az összeset, vagyis csak 3 db maradt!! Kérném a vissza írásukat .Kár hogy már nem váltottam be őket relikvia kuponra! ja és azóta nem is add többet kihíváskor!!
Dátum: 2014.08.03. 19:25:15
Hát akkor nem értem 15 szinten nem jött sárkány!!! most 70-ven vagyok akkor mi a probléma??
Dátum: 2014.08.03. 16:15:48
Sziasztok!!

valaki elmagyarázná normálisan hogy a sárkány vadászos küldit, most hogyan is lehet megcsinálni!! köszönöm. Mert már össze vissza olvastam erről mindent....
Dátum: 2014.07.12. 10:34:52
nadjából értem!! köszi
de nem a képe miatt kérdeztem hanem h beidomítottam volna egyet...de most se tudtam elejteni 30 csapdakészítéssel!!
Dátum: 2014.07.12. 09:17:39
aha!!! akkor lehet rosszul kérdeztem....mert arra gondoltam hogy, elfogni mint az állatokat?? lehet-e entitást is befogni??
Dátum: 2014.07.12. 07:14:01
entitást hogyan lehet elejteni??? ha esetleg el lehet!?

köszönöm a választ.
Dátum: 2012.08.28. 16:18:54
Sziasztok!!!

Ittam egy térkifordító italt és működött is de csak félig, mivel a vadászatért ugyanannyi TP-t kapok mintha simán vadásznék??? Ez miért lehet??
Dátum: 2012.07.03. 15:08:15
szóval nem, vagyok hülye értem!!! nem a legkisebb szintű lötyöm van hanem az ami kell!!!!

de így se működik, van mikor jó van mikor nem, volt már olyan is hogy öskövest vette el!!???
Dátum: 2012.07.03. 11:53:11
mindig van nálam gyógyital, és ki van választva hogy csak lé-ért használjon el!! pont ezt írtam le hogy így sem müködik!!! ma is vesztettem egy kalandot így. + még levette a varázspontomat meg ez életem is!! nagyon megérte a kaland!!!
Dátum: 2012.07.02. 23:14:10
Valaki segítsen légyszíves, mert már sokadik kalandomat bukom be azért mert hiba van a rendszerbe!!!! Mikor gyógyitalos kalandot fogok ki, akkor azt sose tudom befejezni mivel azt írja ki hogy nincsen a nálad a gyógyital illetve varázsital, pedig van lélekenergiáért vehető és prémium is. mégsem fogadja el egyiket se!!! és ki van választva hogy csak lé-ért és abból is a leggyengébbet használja el akkor meg nem értem hogy mi a baja!!!!
Dátum: 2012.03.11. 01:35:13
Most nyertem egy kvíz medált és 62 tp!!
Dátum: 2012.03.10. 03:05:31
Maxba tölti az életerőt és a vp.

Amúgy meg szerintem még így se drága ez a játék!!! Ne nyavajógjatok már mi az a 250 őskő kb max amit elnyomsz egy hónapban 3 doboz cigi meg két sör, de nagy kaland ha azt nem a szervezted pusztítására fordítod hanem a játék élvezetérre(persze tisztelet a kivételeknek),máris nem olyan sok(szerintem)!!!! Én legalább is így cselekszek javaslom ezt minden játékos társamnak.
Oldal: 12