Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kráni

Oldal: 1
Üdv!

Új vagyok a játékban, és bevallom a legjobb ötletnek a kvíz kérdéseket tartottam.Az, hogy a játékos is írhat kérdést kifejezetten briliáns megoldás.Ám mindaddig amíg csak azok a kérdések felelnek meg a közösség nagyjának melyekre a válasz adja magát, avagy semmiféle inteligenciát nem feltételez (ezt úgy láttam már többen kifogásolták) , addig elrontják a játékát, és örömét azoknak akik kissé igényesebb.
Elképzelhető, hogy az általam feltett kérdés, miszerint : Mi a misericordia? speciális. Nem tudom. Viszont a Google megnyitása két kattintás. A kvíz kérdések megválaszolásának nem az a kényege - szerintem - , hogy 101% több lélekpontot zsebelj be, sokkal inkább az, hogy a kis szürke álományod mozogjon. A kérdésem mellé már nem is merem oda állítani azt az érvet, miszerint eme játékban fegyverekkel (jó részt talán lovagi fegyverekkel?) harcolunk, és lám a kegyelemtőr is pont ilyen.
Nos a véleményem röviden : az értékelést talán jobb lenne, ha az alkotók végeznék és a játékhoz jobban kötődőket tartanák meg. Aki pedig lusta és primitív utánanézni egy- egy jobban kitalált kérdésnek...nos annak paci kukija a farpofájába!!!
Oldal: 1