Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kian

Oldal: 12
Dátum: 2009.04.06. 22:42:12
Az a gond, ha leveri ájulásig és így kivonja a háborúból.
Dátum: 2009.04.06. 16:42:39
Ez azt jelentené, hogy az új tag kockázat nélkül támadná mondjuk a legerősebb ellenfelet csökkentve annak az EP-jét. Így tisztességtelen előnyhöz juttatná a szövetségét. Továbbra is tartom az alapötletet. Akik elkezdték azok is fejezzék be és ha valaki közben kilép az automatikus kapitulációt jelentsen. Azt az időpontot lehet alapul venni, amikor a háború elindul. Aki ki akar lépni, vagy be akar lépni az a hadüzenet időpontja és a háború időpontja közt megteheti.
Dátum: 2009.04.06. 15:40:28
melyik filmben szerepelt Elisha Kuthbert?
szuzet szuntess
star wars
hajo a vége
underwold

Ékezetek, nagybetűk. Mellette szól, hogy legalább a tulajdonnevet nagybetűvel írta.
Egyébként ez az alapműveltség része? Soha nem hallottam róla.
Dátum: 2009.04.06. 08:09:46
A szövetség közösen dönti el a hadüzenetet. Közös a felelősség is.
Dátum: 2009.04.06. 07:46:06
A szövetségi háborúval kapcsolatban lenne javaslatom. Az, aki hadat üzen ne módosíthassa addig a szövetsége taglétszámát, amíg tart a háború, vagy amíg a megtámadott sem módosít. Az elég érdekes, hogy egy rosszul felmért hadüzenet után "kilépnek" a támadóktól a támadható karakterek és csak a felturbózott gyilkológépek maradnak, akit a megtámadott szövetségből alig tud elérni valaki, az is esélytelenül. A háború után pedig újra feltűnnek a szövetségben a "kilépett" tagok. Szerintem, ha kilép valaki a támadótól, akkor automatikusan kapituláljon a támadó. Végül is ő mérte fel rosszul a lehetőségeket.
Dátum: 2009.03.24. 07:45:23
A mesztic melyik két emberi faj keveréke?
indián - fehér
néger - fehér
ázsiai - néger
indián - néger

A Homo sapiens egy faj. Ezen belül csak rasszokat különböztetünk meg. Tehát helyesen:
A mesztic melyik két emberi rassz keveréke? (Bár én inkább a népcsoportot használnám.)
Oldal: 12