Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Quint

Dátum: 2010.08.11. 11:53:51
Idézet: Craslorg - 2010.08.11. 11:12:55
A mentoros kérdőívnek köze nincs a marketinghez. Az előző V4-nél - mivel 50. szinten indult - ki volt kapcsolva és most elmaradt a visszakapcsolása. Ne keressünk már ott is hátsó szándékot, ahol nincs.

Ott egyáltalán nem volt mentor emlékeim szerint. Nem látok bele a programba, nem tudhatom, hogy a kérdőív önálló életet él. De egyébként se ez a lényeg, hanem az, hogy még sehol sincsenek az áthozandó őskövek. Igazából nem is érdekes, hogy mi van a háttérben, hátsó szándék vagy töketlenkedés, az eredmény ugyanaz.
Dátum: 2010.08.11. 10:30:18
Idézet: ADZSI76 - 2010.08.11. 09:39:22
sokan regeltek be van dolguk böven.


Na igen, de azért bizonyos automatizmusok gond nélkül kellene, hogy működjenek. Nem a képek és a szövetségnevek ellenőrzéséről beszélek, azokat nyilván személyesen kell átnézni, de például az előző V4-ről áthozott őskövek egyértelműen automatikusan meg kellene, hogy jelenjenek. Ennek ellenére 1 nap eltelt, és még nem kaptuk meg az ősköveket. Persze lehet, hogy ennek a hátterében üzleti megfontolás áll, erre utalhat az is, hogy a mentoros kérdőív is ki volt kapcsolva az elején. (aztán később berakták)
Dátum: 2010.08.10. 10:06:37
Az szándékos, hogy a mentornál a második vadászatos feladatnál a kérdőív nem jelenik meg? Nem mintha sokat számítana, de csak ezután van az, ahol a mentor ad 6 őskövet, és így nem lehet oda eljutni.
Dátum: 2010.05.17. 15:39:12
Idézet: Cofee3 - 2010.05.17. 07:03:57
Nálam a valóságformázás nem működik. 0 pp-ről, 8 óra alatt csak 15-re ment fel a pp-im száma, pedig 24-es valóságformázásom van. 21-t kellett volna kapnom. Ha nem fogy el tegnap 0-ra, akkor észre sem veszem!


Az eddigi V4-eken a pp-k "termelése" nem 3x-os sebességű volt, hanem csak kétszeres, gondolom, most is ez a helyzet. Tehát ha minden igaz, 12 óra alatt kell kapnod 21-et.
Dátum: 2010.05.15. 23:18:22
Idézet: Sesshomaru - 2010.05.15. 23:09:16
A gyógyitaloknál valami szint függő, ha jól tudom, csak a te szinted-50 gyógyitalok működnek, 51-es szinttől már a magasabb szintű italok kellenek.


Hoppá, ez elkerülte a figyelmemet, köszi az információt. Akkor nincs hiba a kalandoknál.

EH: nem tudom, nekem mindig is kicsit gyengének tűnt a hozam egyes portyáknál, mármint olyankor, mikor a portyalistáról néztem 100%-on álló célpontot. Már korábban is jeleztem, valaki akkor azt írta, hogy a portyalista is hibás, és nem jól mutatja a 100%-ot. Az EH viszont biztosan hibásan működik bizonyos körülmények között, de jó lenne, ha a portyalistával is kezdenének valamit ha tényleg problémás az is.

Szerk.: Közben felhívták a figyelmemet, hogy a portyalistás szorzó már nincs érvényben. Akkor valami más okból adódó bug kellett, hogy legyen az oka a rendkívül alacsony LE-s csatáknak.
Dátum: 2010.05.15. 23:05:03
V4-en pedig a kalandokkal van gond, ahogy nézem. Vagy három kalandnál is kellett volna gyógyital, van is nálam sárga gyógyital 3 darab, de mindegyik alkalommal azt mondta, hogy nincs nálam. (A beállítás "csak lélekenergiába" kerülő gyógyitalokra szólt.)
Dátum: 2010.05.15. 22:51:56
Te nyerted a csatát, jutalmad 7 lélekenergia és 25 TP!

Maxos EH-val. Mondjuk már régóta sejtettem, hogy az EH-val gondok vannak, de ez most egyértelmű bizonyíték, egy 44-es szintű karakter után nem szabadna ilyen keveset adjon. (igen, volt nálam LE, mindig van minimum néhány száz)
Dátum: 2010.05.01. 12:49:33
Idézet: Rokamoka - 2010.05.01. 11:47:08
Quint, ez túl van tárgyalva, ne rágd magad rajta. Szinte minden kategóriával volt már valamilyen gond.


Igazad van. Részemről lezártam az ügyet, és elnézést mindenkitől a témába nem vágó részekért.
Dátum: 2010.05.01. 10:48:44
Már bocs, de a személyeskedést nem én kezdtem, hanem történetesen te. (és még most is tovább folytatod, mellesleg a gúnyolódásod is személyeskedés) Akár mondanivalóra vonatkozik, akár egy fórumozóra, a "baromság" személyeskedés. Írhattad volna azt is, hogy tévedek, az kevésbé sértő, mint lebaromságozni. Az mindig felhúz, ha valaki lebaromságozza amit írok, mikor nem ért egyet velem vagy mikor éppenséggel valóban tévedek. (és ez a tévedés itt egyszerűen információhiányból adódott) Lehet, hogy errefelé menő baromságozni, de akkor sem kulturált dolog, mindössze ennyi kifogásom van ellene.

Na igen, rájöttem közben, hogy az 50 plusz kvízválaszos elméletem hol hibádzik. Akkor az törölve, valóban nem számít a dolog. De ettől még nem ökörség, egyszerűen csak rosszul számoltam. Felhúztam magam, nem tudtam tisztán gondolkodni. Többé nem fog előfordulni.

Lepontozások: ha valóban nem te voltál, akkor elnézést kérek. Mondjuk nem a népszerűség érdekel, hanem az, hogy akivel vitázok, ne kezelje előítélettel a hozzászólásomat a pontszám miatt. Amúgy pontozásos rendszer egyébként is egy ártalmas dolog, de ez más lapra tartozik.

Szerk.: Tudom, hogy a toplista csak 24 óránként módosul. A tegnap esti állapotra írtam azt a hozzászólásomat.
Dátum: 2010.05.01. 09:05:07
Idézet: Birka - 2010.05.01. 00:00:40
Ez baromság, mert te megkapod azt a csp mennyiséget, amit ők elkvízeltek, azaz összességében ugyan annyi csp-t kvízelhetnek majd el mint te!

Az egyetlen vesztese a dolognak az aki vagy 2 órára le lett zárva, mert ezen 2 órán át nem regent csp-t azaz pár kvíz hátrányba kerül összességében...


Aha, így már érthető, én csak a toplistát láttam. A 2 órás lezárásról fogalmam sem volt. Azért köszi a "baromság" minősítésért és hogy lepontoztál, nagyon kulturált vitastílusról árulkodik.

Egyébként megjegyzem, ha valakitől elvették a plusz csp-ket, attól még lehet plusz helyes válasza, hiszen 50 kérdésre úgy is lehet helyesen válaszolni, hogy egyetlen vadászatot se hagysz végigfutni. Nem tudom, hogy az a két óra lezárás ezt behozza-e. De nem is számít igazából. Valaki mindenképpen rosszul jár (ha nem én, akkor az, akit "büntettek"), most már csak úgy lehetne teljes mértékben és igazságosan korrigálni, ha nulláznák a kvízválaszokat és a csp-ket, és újragenerálnák a csp-ket annak függvényében, hogy kinek mikor volt meg az 57-es EF. Ez persze egyrészt lehetetlenség, másrészt pedig a többi kategóriában elbillentené az egyensúlyt az újragenerált csp-kből származó plusz LE, szóval innentől kezdve ebben a kategóriában nincs teljesen tiszta győzelem, akárki is nyer. (igen, akkor se, ha történetesen én nyernék, ami persze nem fog bekövetkezni, mert úgy nem kell a győzelem, nem fogok hajtani rá)

Lehet tovább lepontozni, köszönöm.
Dátum: 2010.04.30. 22:58:55
Idézet: Miklós - 2010.04.30. 16:16:11
Ha nem is +200, de a kelleténél 80-nal több csp-d volt, én is kiszámoltam, és Baraty is megnézte a mentések és logok alapján, ez lett levonva. 6 v. 7 ilyen ember volt, 45 és 255 közötti plusz csp-vel, ezt korrigáltuk.


Kivéve a helyes kvízválaszok toplistát, abból nem vontátok le az extra csp-kből származó pluszt. Ezzel nagyjából el is dőlt ez a kategória, gratulálok. De legalább nem kell többet költenem őskövekre. Kár, hogy az elején elhasználtam pár őskövet, ha tudtam volna, hogy elcsesződik a versenykategória, amelyben megpróbáltam volna nyerni, akkor nem pazaroltam volna őket. Minek a prémium tagság, ha valaki úgyis +200 helyes válasz előnnyel indul? Azt már úgyse hozza be senki.
Dátum: 2010.04.22. 08:43:48
Idézet: Polaris - 2010.04.21. 20:32:07
betölt az oldal és utána ugrik 3-4cm-t nagyon zavaró, reggel még nem volt ilyen


Ezt tényleg jó lenne mielőbb kijavítani. Borzasztó ez az ugrálás, főleg mikor lassabban tölt be a lap... Van, hogy azt hiszem, már betöltötte, és kattintok, de pont abban a pillanatban még ugrik egyet az oldal, és hopp, máris valami egyébre kattintottam. Egyébként doomlordon nem jelentkezik ez a hiba.
Dátum: 2010.04.09. 11:16:10
Na de nehogy már a célpontok nagy része 100% alatt legyen. Nagyon kevés esetben felel meg az EH képletnek az, amit lopok, legtöbbször kevesebb, általában sokkal kevesebb. (az esetek legalább 70%-ban felét sem kapom az EH révén nyerhető LE-nek) Meglepne, ha ezt mind a portyalista bugjának a számlájára lehetne írni.
Dátum: 2010.04.09. 09:54:48
Nem találom a fórumon az energiahasznosítás bevezetéséről szóló hírt, ezért csak a wikin található leírásból indulhatok ki, amely alapján viszont sokszor nem igazán működik a szakértelem. Mondok egy példát: nemrég támadtam egy 27-es szintű karaktert, akitől a wiki szerint minimum (szakért * ellenf. szintje * 0,2) * (20-100% portya állapottól függ.) LE-t kell rabolnom, amely a 37-es EH-mmal számolva 37*27*0,2=199,8. (a célpontot a portyalistából néztem, 100%-on volt) Erre még rájött volna a maxos kreatív affinitásból származó bónusz, vagyis pont a dupláját kellett volna kapnom, nagyjából 400 LE-t. Ehelyett kaptam nyomorult 80 LE-t. Igaz, ez a V3-mon történt, de egyrészt a wiki szerint max. 1400 körül lophattam volna tőle, ami mindenképpen több a 400-nál, másrészt pedig ugyancsak a wiki szerint ez amúgy sem befolyásolja az EH-ból kapott nyereményt. Tehát a 400 LE járt volna, mégis csak 80-at kaptam. És ez rengeteg portyában megtörténik. Irreálisan keveset lopok EH-val 100%-on levő célpontoktól. Mi erre a magyarázat?
Dátum: 2010.04.02. 10:19:14
A V4-en megmaradt őskövek ezúttal elvesznek?
Dátum: 2010.03.21. 09:24:47
Tegnap éjjel a kínzókamrából megkaptam a LE-t, kiürült a kamra. Be is raktam gyorsan pár embert, erre most reggel mikor belépek, látom, hogy üres a kamra. Mi a fene történt?
Dátum: 2010.03.14. 17:21:25
V4-en 30-as sebgyógyítással nem lehet gyógyítani az állatokat. Jó lenne kijavítani mielőtt elkezdenek megpusztulni...

Szerk.: Látom pár másodperccel beelőztek.
Dátum: 2010.03.11. 23:09:14
V4-en Broger szövetségtársam eltűnt, mint a kámfor, szerintem ő is törlődött.
Pedig a "játsszák" a jó. (http://www.magyarhelyesiras.hu/ itt ellenőrzöm azt, amiben nem vagyok biztos) A másikban igazad van, valóban nem kell a kötőjel.
Nem tudom melyik szó lehet itt a problémás (bár van egy helyesírási hiba, "játszák" az helyesen "játsszák"), de igazából mindegy is, mert ez a kérdés 100%, hogy szerepel már az adatbázisban, szóval a helyedben én mással próbálkoznék.