Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jerrylee

Oldal: 123456789101112
Dátum: 2009.03.26. 17:50:14
Vastaggal kiemelve a helyes válaszok.

Mitől fél, akinek ginofóbiája van?

pókoktól
bezártságtól
nőktől
macskáktól

Háááát...ez nem általános műveltséget feltételez, hanem speciálisat.


Mit értünk a hold kapuja kifejezés alatt?

A hold körül látható fénykör
Az első űrhajó beceneve amellyel fel tudtak menni a holdra
A holdon látható egy kapú alakú fény
A holdon fellelhető olyan képződmény melynek alakja kapúhoz hasonlit

kapú...rövid u ( kapu, gyalu, bábu, Samu, etc )
és könyörgöm, mi az, hogy "fel tudtak menni a holdra" ??? Esetleg utazni...és nem fel, hanem el...mert ugye a nullpont-tól kezdve már a "le" kifejezés is jó lenne.



Mennyi vörösvértest van 1 mm3 vérben?

2800-4000
300000-450000
970-990
4,5-5,5 millió


Nem ártana elébe tenni, hogy "kb"...de ha pontos a szám, nem szóltam. Mellesleg érdektelen lexikális ismereteket feltételez.
Dátum: 2009.03.22. 12:13:01
De, kiirtam a teljes nevét mindenkinek, csak titeket nem akartalak untatni vele...úgyhogy ez se ok a törlésre...és nagyon le vagyok törve...kihez forduljak, hogy nézzék át még egyszer?
Dátum: 2009.03.22. 08:23:14
Üdv. Feltfettem egy kérdést, ami "Azonnal törölni" értékelést kapott. A kérdés a következő :

Hogy hivták az "Egri Csillagok" cimű regényben Eger főkapitányát ?

1. Bolyky
2. Mekcsey
3. Dobó
4. Bornemissza

Érdektelen lexikális tudás ??? Nemár !!! Kötelező olvasmány...ha már értékelünk egy kérdést, legalább felelősséggel tegyük...az nem mentség rá, hogy kihagytuk ezt az olvasmányt és most bosszút állunk ( hahhhahahaha ).
Dátum: 2009.03.21. 12:34:01
Ezüstszél, a randomnak az égadta világon nincs semmi köze ahoz, hogy kiirja-e a rendszer vagy nem azt, hogy kiégett őskövet találtál. Viszont előfordul néha, hogy nem irja ki az eseményeknél, velem is megesett már. Ez viszont nem jelenti azt, hogy HIBA lenne. Csak egyszerűen a rendszer "elfelejti" jelenteni Neked. Viszont azonnal hozzászámolja a többihez, tehát az őskövet a kiirás hiánya ellenére megkapod.

Remélem kielégitő a válasz
Dátum: 2009.03.21. 12:29:10
Kundi, nem tudom, minek kell ennyire bonyolitani a dolgot...az van, hogy én se tudom, hogy a tizedét veszited-e a LE-nek, ha prémium vagy, de nem is az a lényeg, hanem az, hogy AZ EFFEKTIV LE-veszteséged kell legyen 100. Ismerem a küldit és ha prémium vagy, ha nem el kell szivjanak tőled 100 ( vagy több ) LE-t. Pont
Dátum: 2009.03.18. 19:52:37
Köszke a választ
Dátum: 2009.03.18. 17:23:58
Na, kérem tisztelettel, mi az, hogy kemény wantumnak 178 (!!!) TP-je van ? Nem 10-et kap minden nyert csata után ? Bocs, ha lemaradtam volna
Dátum: 2009.03.17. 14:28:12
Hát izé...akkor beetted, mert az átok csak úgy múlik el - legjobb tudomásom szerint- ha az, aki rád tette, leveszi rólad. Ehez mondjuk meg kell kérd szépen, mosolyogni kell, meg minden ilyesmi...szóval pitizni kell
Najó, ennyire nem drámai...kérd meg szépen a tagot - vagy szövetséget - , hogy legyen olyan kedves és vegye le rólad, mert rontja a hangulatod, a közérzeted, meg nem is esztétikus.
Remélem, segithettem!
U.I. Ha nem megy, egy darabig ne portyázz és amint lehet legyél láthatatlan, talán ez segithet...
Dátum: 2009.03.17. 14:04:21
Számit az, hogy milyen állatot ejtettem csapdába ? Mármint, egy wantu gyengébbnek bizonyulhat ( alapbol ), mint mondjuk egy tigroszlán ? Sejtésem szerint mindenik alapszintű lesz az elkapás és idomitás után, de érdekelne, hogy ti mit szóltok? És még valami, hogy a kérdéseim egy csomagban legyenek : Ha rubin vagyok, inkább erőt, támadást meg védekezést gyúrjak, mi? És szerintetek mire tegyem a LE-t? Szakikra vagy tulajpontokra?

Ez a kérdéssorozat annyira szépen sikerült, hogy már nekem is gyanús Előre is köszke.

U.i. A tapasztalt harcosok tanácsa felbecsülhetetlen ajándék.
Dátum: 2009.03.17. 13:19:24
Ez gyors volt srácok, köszke szépen
Dátum: 2009.03.17. 13:09:58
Hellász cimborék!

Az utóbbi napokban nem nagyon volt időm kérdezgetni, há lenne most néhány gyakorlati jellegű :
Mit szóltok, érdemes szintenként fegyvert váltani? Mert ugye minden szinthez egyre több TP kell, viszont a cuccok is egyre drágábbak, szóval nem forog fenn az az eset, hogy bőven tudok LE-t gyűjteni, hoszen nagyjából az az állás, mint az első szinten. Nos tehát, vegyek szintenként új cuccokat ( főleg fegyvert ) ?
Dátum: 2009.03.10. 15:26:18
Irtam egy kerdest, amire mar vagy 12-en valasyoltak, de meg mindig nem kaptam meg az erte jaro LE-t...mi lehet a gond??
(bocs az ekezetek hianyaert, buta geprol vagyok bent...)
Dátum: 2009.03.09. 19:43:04
Hát ezt a bugyuta tőrt pont kézből nem tudtam eladni...
De lehet, hogy én vagyok láma...
Dátum: 2009.03.09. 17:47:42
thx...ez nem rossz tanács...földig hajlok nagyságod előtt
Dátum: 2009.03.09. 17:42:52
Ez az bakker... hidat verek...van olyan szabály, hogy nem adhatsz el egy tárgyat amig meg nem vetted a másikat ? eszem megáll...lerabolnak és fújhatom
Dátum: 2009.03.09. 17:36:48
Kéne egy gyors válasz srácok : El akarok adni egy tőrt a lélekkufárnál, de azt mondja, hogy nem adhatom el mert használom éppen. Nos a multkor egy olyan vértet adtam el, amit ugyanúgy használtam. Hogy vegyem le? ( már próbáltam rákattintani a karakterlapon - nem megy - ) Mellesleg nem is vadászok...plsss...segitsetek...
Dátum: 2009.03.08. 15:36:46
Köcce a supportot...csak furi, hogy egy olyan hozzászólásomat pontozta le valaki, amelyikben a wikidot használatára buzditom a népeket. egyáltalán nem zavar(na) a dolog, ha egy balgatag, helyesirási hibákkal teletűzdelt, obszcén, stb hozzászólásomat pontoznák le. Én csak segiteni akartam a magam bohó módján. Abban viszont igazad van, h mindenkinek minden nem tetszhet...ez van Mellesleg én nem pontozok senkit semerre...ez számit, mármint korlátoz valamiben, ha csak hozzászólok és nem pontozom mások hozzászólásait ?
Dátum: 2009.03.07. 12:24:27
Hali!

Van az a kis ikon a nevem előtt...tudjátok az a napocska...zavar, hogy felhő került elé.. Ez mitől van? Mármint mi hordozza a népszerűséget?
Dátum: 2009.03.07. 08:58:56
megvan már, megvan...ja és tényleg JÓÓÓÓ dolog a wikidot, ajánlom mindenkinek, aki még nem tudná, h használja
Dátum: 2009.03.07. 08:51:55
Meggyőzőkészséghez mekkora tanulás ( esetleg más ) szaki kell ??
Oldal: 123456789101112