Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jerrylee

Dátum: 2023.07.12. 13:33:35
Melyik a Föld legnehezebb élőlénye?

Mamutfenyő*
Bálna
Kafferbivaly
Elefánt

Az. Meg a jó édesanyja a kérdezőnek. Azon kívül, hogy ezen ment el a 40 helyes válaszos küldetésem, nem is jó a válasz. Élő szervezet, maximum. Egyébként sem szerepel a helyes válasz. A legnehezebb élőlény jelenleg egy gomba. Áááá, hagyjuk.

Ki, vagy mi az Akasha:

Egyiptomi sereg
Fantasy játék
Az univerzum ismeretét rögzítő könyvtár*


A negyedik válasz már nem maradt meg, de nem is fontos. A könyvtár volt a helyes. jelzem, hogy van ilyen játék is...Hogyan lehet olyan kérdést egyáltalán feltenni, amire több helyes válasz is lehet és szerepel ezekből több is a válaszok között? Ezt a 40 kérdéses küldetést megcsinálni így sose fogom tudni. Eszem megáll most már.
Dátum: 2022.07.20. 13:18:50
Köszönöm a segítségedet. (Na, most pontoztam...)
Dátum: 2022.07.20. 12:47:05
Én nem értem, milyen lepontozásról beszélsz. Én senkit nem pontoztam le sosem, szóval biztos...Az ügyfélszolgálatot hogyan érem el? Ha jól értem, akkor, ha teljesül az aktív küldi, akkor sem tűnik el? O.o Ezzel akkor az a bajom, hogy addig nem is tudok többre licitálni, amíg ez ott van. Ez az egy problémám van. Nem kérem vissza, csak tüntessék el, ennyi.
Dátum: 2022.07.20. 12:42:48
De én nem akarom még egyszer felhasználni. csak vegyék le, hogy ne legyen ott. Nem akarom még egyszer visszakapni. Egyébként meg nyilvánvaló, hogy nem volt aktív küldim, máskülönben egyből elhasználódott volna. Azóta is ott van, szóval...
Dátum: 2022.07.20. 07:13:24
Sziasztok.

A kérdésem a következő: Lett már régebben egy császári tekercsem. Akkor éppen nem volt aktív küldetésem, szóval felvettem egyet. Persze, nem teljesült. A tekercs megmaradt. Azóta sem teljesült ezzel egy küldetésem se, de nem tudok licitálni aukción újabb tekercsre - gondolom, mert már van egy nálam - viszont az az egy se el nem tűnik, se nem teljesít küldit. Mit lehet csinálni? Lehet olyat, hogy eltávolítsák a már meglévő tekercsemet a karakterlapomról, vagy valami ilyesmi?
Dátum: 2022.07.08. 19:01:26
Köszönöm szépen a választ, így már világos.
Dátum: 2022.07.08. 07:29:13
Sziasztok!

Kb. 2 hete végre eljutottam odáig, hogy szerezzek egy fétist és ezzel az első csatlósomat, ami jó. Azonban az lett, hogy a megszerzett csatlós elkezdett zabálni. Ami - gondolom - megint csak jó...de a baj az, hogy azóta se hagyta abba. Így nem tudom kijelölni harcolni. Csak ott van és zabál...Mit tegyek, hogy végre harcolhasson is...?
olvasgattam a csatlósokról itt, a fórumon is és a vikin is, de semmi infót nem tudtam leszűrni...Segítsetek, kérlek...
Dátum: 2022.07.01. 06:56:13
Köszönöm szépen.
Akkor nincsen semmi olyan lehetőség, hogy 12 kvízmedált beválthatnék egy erősebbre és így tovább...Pedig jó lenne
Dátum: 2022.06.30. 10:52:10
Sziasztok.

12 kvízmedálom van már egy jó ideje. Hiába veszek tehát részt az olimpián, nem lehet több. Tudok csinálni valamit, hogy ismét legyen értelme részt venni, vagy ez most így marad? A jutalomként járó LE miatt nem vesztegetnék el 15 percet...
Dátum: 2022.05.04. 17:21:55
Értem....nem küldi amúgy csak kérdeztem...
Dátum: 2022.05.03. 17:46:59
Nem is tudom, hogy ide kellene-e írjam, de mivel kvízzel kapcsolatos...
1. Feltettem egy kérdést. Nem akarok nagyzolni, de kb 3 hónapja. Értékelés alatt van...
2. És ez az első kérdéssel is összefügg: - egyáltalán van értelme annak, hogy néha szűröm és kirakom ide azokat a kérdéseket, amik nem jók? Van egyáltalán valaki, aki figyel erre? Az se baj, ha nincs, már nem tolom fel magamat rajta, csak kérdezem...Vagy ki kéne teljesen hagyni a kvízt, vagy úgy alakítani az algoritmust, hogy olyan emberek kapják a besorolás feladatát, akik szoktak válaszolni a kvízkérdésekre...Én pl szivesen kategorizálok naponta 10-15 kérdést és pont nem izgat a kvízmedál, vigye, akinek nagyon kell, csak haladjon már valamerre ez a dolog.
Dátum: 2022.04.30. 08:01:52
Köszönöm szépen! Valóban ez volt a helyzet.
Dátum: 2022.04.28. 18:11:54
Még egy kérdésem lenne: Az állataim folyamatosan lépik a szinteket. Ki is írja mindig, hogy kaptam +4 szakértelempontot, viszont ez elosztható pontként nem jelenik meg az állataimnál. Ennek mi lehet az oka?
Dátum: 2022.04.27. 17:42:40
Köszönöm szépen!

Ez, hát nem volt eg túl jó üzlet
Dátum: 2022.04.27. 11:13:45
Hali.

Vasaroltam egy irtoztato csomagot. Hol talalom meg, mert sehol nem latom? Esetleg mit tartalmaz?
Dátum: 2022.04.16. 14:45:44
Ozzy Osbourne melyik zenekarba kezdett?
Led Zeppelin
Uriah Heep
Black Sabbath*
Deep Purple

ZenekarbaN. Javítani.

Össze hord hevet....

és hevedert
de keveset
és havat
és szemetet

Összehord. És HETET, nem hevet... Javítani.
Dátum: 2022.02.28. 17:26:26
Milyen sportot űz Lékó Péter?
kézilabda
SAKK*
jégkorong
labdarúgás

Jelölt válasz.

Kicsoda Frigg a skandináv mitológiában?
Odin felesége?*
Odin apja?
Odin fia?
Odin testvére?

Igen, ő. Ez a válasz. Minek a ?-jel?
Dátum: 2022.02.14. 09:15:48
Melyik szarvasfajnál van a tehénnek is aggancsa?
dámszarvas
rénszarvas*
gímszarvas
jávorszarvas

Az "agancs" egy g. Javítani kéne.

Ki nem a DC Comic szuperhőse?
Superman
Flash
Batman
Rozsomák

DC CimcS. Kell az S-betű. Ez a hivatalos neve. Javítani.

Ki alakította Hannibal Lectert?
Edward Norton
Bruce Willis
Tom Hanks
Anthony Hopkins

Konkrétan melyik filmben? A Hannibal ébredésében pl, Aaran Thomas játssza....Törlést javaslok.

Kinek a művében hangzik el a közismert mondat: "Lenni, vagy nem lenni, ez itt a kérdés"?
William Shakespeare
Ray Lawler
Friedrich Dürrenmatt
Adolf Muschg

"AZ itt a kérdés". Javítani kellene.
Dátum: 2021.11.04. 09:43:52
Mi lesz a ló és a szamár keresztezéséből?
Öszvér*
Teve
Zsiráf
Póni

Komolytalan válaszok...
Dátum: 2021.11.03. 13:24:24
Ki volt Pókember ellensége?
Batman
Joker
zöld manó*
Superman

Jelölt válasz.

Melyikük nem 27 éves korában hunyt el?
Michael Jackson*
Jim Morrison
Janis Joplin
Kurt Cobain

Utána lehet keresni, de nem része az alapműveltségnek szerintem.

Ki énekelte a "Szállj el kismadár" című dalt?
Republic*
Bikini
Omega
Edda

Bódi László (Cipő) énekelte. Át kéne fogalmazni, minimum.