Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Kocos! Az a szegénységi bizonyítvány, hogy a vidékiekre hívatkozva törölnek egy kérdést.
Természetesen Én nem vagyok bunkó, nem fogom a vidékeinkre feltett kérdéseket Törléssel értékelni, sőt semelyik kérdést nem fogom mindaddig, amíg abban sértő vagy obszcén dolgokról nem írnak.

Ez volt az elős kérdés:

Melyik villamosvonalon járnak a Simmens Combino-i?

Azt hittem azért kaptam vissza, mert vv külön írva is helyes és esetleg ez nem tetszet valakinek. Bár helyes a szó mégis kettéválasztottam. Simmens-ből kivettem az m-met az hogy az e hiányzik nem vettem észre ez hiba maradt. Combino-i meg idegen szó lévén szerintem helyes kötőjellel is.
Dátum: 2009.04.10. 18:19:48
Ne vicceljünk már! Azért letiltani a kérdést mert nem volt benne, hogy budapesti villamosokról van szó. Könyörgöm mire gondolhattam volna a timbuktui villamosokra, vagy a hannoveriekre.

Másik: a játék nem csak a vidékieknek, vagy csak a budapestieknek van. Azért letiltani a kérdést mert esetleg egy vidéki nem tudhatja rá a választ az visszaélés. Akkor vidékre vonatkozó kérdések is legyenek letiltva, mert a budapestiek nem tudhatják rá a válasz. Van olyan budapesti aki azt sem tudja mi az a lucerna, de mégis szerepel egy kérdés amiben a latin nevére kérdeznek rá.

Helyesírási hiba miatt kaptam vissza a kérdést és nem pontatlanság miatt.

Szeretném visszakapni a kérdésfeltevés jogosultságát, mert a fenti idok miatt hogy vidékiek is játszanak nem tudom elfogadni.
Hát igen gonolattam volna timbuktúi villamosokra is! De, aki nem vágja hogy magyarországi villamosokról van szó az ne is játszon. Az idő meg azért nem kell mert a Combinok csak egyetlen vonalon járnak 4-6-on.

Na mind egy nem idegesítem magam rajta tovább mert nem ér anyit az egész. Elkönyvelem magamban, hogy vannak akik visszaélnek az értékelés lehetőségével és kész. majd legközelebb azt kérdelzem meg milyen színű az égbolt. Arra talán a mindenki tudják a választ.
Jó, Oké van még benne hiba, de ezért nem kéne töröltetni a kérdést és bűntetéssel súlytani.
A másik, hogy a játék nem csak a vidékieknek vagy csak a Fővárosiaknak van. Mindenkinek van egy nagyon jó barátaja a neten, Google a neve! Főleg úgy hogy hónapokig téma volt az új villamos.

"Nem szokott a vidékieknek tetszeni [joggal] a fővárosi kérdés."

Ezt nem értem, mi az hogy joggal! Csak azért mert valaki vidéki nem értékelhet így egy kérdést. Ez nem jog kérdése hanem bunkóság kérdése. Én sem értékelem a vidékeinkre vonatkozó kérdéseket TÖRLÉSSEL. Értékelem, megadom a válaszomat és ha nem jó akkor megjegyzem a helyes választ. Egy csomó olyan kérdés van amire - nem tudom, nem érdekel stb. - válaszok szerepelnek, ezeket miért nem szorják ki? Meg azokat a kérdéseket amiknél szándékosan rossz a válasz. Csak azért kiszorni egy kérdést mert valaki nem tsuja rá a választ az BUNKÓSÁG és nem lakhely kérdése. Legalábbis szerintem. De az biztos hogy ezentúl minden vidéket érintő kérdésre TÖRTLÉS lesz az értékelésem.
Dátum: 2009.04.10. 17:12:43
Melyik villamos vonalon járnak a Simens Combino-i?

41-es
4-6-os (a helyes)
18-as
56-os


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Valóban volt benne 1 hiba a Simens-t két m-mel írtam. (Fent már a javított változat van.) Kijavítottam a hibát erre ma megkapom az értékelést:

A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 66:21:32 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)


Kicsit sem ment fel bennem a pumpa.
Miért kellet ezt a kérdést azonnal törölni, a "szerepel már a kérdés" válasz elfogadtam volna, de ezt a törlést nem! Szeretném visszakapni a kérdés feltevés jugosultságát, illetve a megkapni érte a LE-t valamint, bűntessék meg azt aki erre a kérdésre törlést javasolt hiszen visszaél az értékelés jogosultságával.
Köszönettel BlackSheep (Raulh de Con - 2 világ)
Melyik villamos vonalon járnak a Simens Combino-i?

41-es
4-6-os (a helyes)
18-as
56-os


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Valóban volt benne 1 hiba a Simens-t két m-mel írtam. (Fent már a javított változat van.) Kijavítottam a hibát erre ma megkapom az értékelést:

A legutóbbi kérdésed az "Azonnal töröljétek" értékelést kapta, ezért még 66:21:32 ideig nem írhatsz új kérdést. (ilyenkor a kérdés pontok sem nőnek)


Kicsit sem ment fel bennem a pumpa.
Miért kellet ezt a kérdést azonnal törölni, a "szerepel már a kérdés" válasz elfogadtam volna, de ezt a törlést nem! Szeretném visszakapni a kérdés feltevés jugosultságát, illetve a megkapni érte a LE-t valamint, bűntessék meg azt aki erre a kérdésre törlést javasolt hiszen visszaél az értékelés jogosultságával.
Köszönettel BlackSheep (Raulh de Con - 2 világ)
Dátum: 2009.03.01. 10:22:08
Ez igaz, de számold rá a 10%-ot. A +10% LE megadásval nem vonnám vissza a +25% Csp-t.
Dátum: 2009.03.01. 09:39:49
Egy dolgot azért ne felejts el, a szervel működtetése a fejlesztések mind-mind pénzbe kerűl. Ha az emberek nem látják értelmét a kő gyűjtőgetésnek/vásárlásnak, mert az nem tudják azt olyan dologra elkölteni amiből hasznuk van akkor vesznek. Márpedi a haszon nem egy 10 kőbe kerülő páncék vagy fegyver amit két szint múlva adhat el mert már nem ér semmit, hanem az LE és a TP. Ez ilyen egyszerű. Csak a tárgyak miatt én nem vennék kővet.
Dátum: 2009.02.28. 22:34:51
Javaslatot tennék 2 fejlesztésre. (Ha már volt akkor bocsi, de nem olvastam el az összes Hsz-t)

- A prémium tagsággal rendelkezők 10%-ka több LE-t kapjanak vadászat során. (Helyes kvíz válasz esetén ez összesen 20% LE bevételt jelentene)
A jelenlegi prémiu tagsággal járó bonuszok nem túl ösztőnzőek.
- A cselekvéspontok (ha jól figyeltem meg) 30 perces újra termelődési limitjét 20 percre lehetne csőkkenteni. (Ezt lehet prémium tagsághoz is kötni)