Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2010.03.16. 12:14:31
Ha a képet elutasították akkor kapni kellet egy üzenetet vagy egy e-mailt, hogy a kép nem tölthető fel. Ha kaptatok ilyen üzenetet akkor nincs mit tenni újat kell választani. Ha nem kaptatok elutasító üzenetet akkor nyomj F5 billentyűt és elméletileg ott kell lennie.
Dátum: 2010.03.14. 18:35:44
Nem vagyok informatikus, de azt még én is tudom, ha tele a merevlemez egy csomó szeméttel akkor előbb-utóbb besz@r a gép.

Persze a hardver meghibásodást nem lehet kivédeni. Reméljük sikerül helyrepofozni!
Dátum: 2010.03.14. 18:25:15
Miki, ideje lenne az inaktív karaktereket törölni a szerverekről. Akkor talán nem lenne ennyire leterhelt és talán nem lennének ilyen váratlan összeomlások.
Dátum: 2010.03.14. 17:13:44
Üdv Mindenkinek!

Ezúton tájékoztatom a nagyérdeműt, hogy a Fekete Liga tagjai ma délután átvették a hatalmat a VU felett. Ennek egyetlen oka, hogy ma nem érünk rá vadászni! Ennek köszönhetően leállítottuk a szervereket és bizonytalan ideig nem indítjuk újra!

További szép semmit tevést mindenkinek.
Dátum: 2010.02.11. 19:47:49
Azt szeretném kérdezni, hogy ez miért van?

a Kristály Szövetség szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +143815 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Feb 04. 19:31

Nem támadhatjátok a megadott nevű szövetséget, mert a megadott nevű szövetséggel még nem járt le a békeszerződés felmondása utáni 168 órás fegyverszüneti határidő!

Nem igazán értem, hogy miért nem tudunk hadat üzenni a Kristálynak. Alapból nem lehet vagy ez valami bug. Számításaim szerint a 168 óra szerveridő szerint 2010.02.11 19 óra 31 perckor lejárt ehhez képest 19 óra 32 kor sem lehetett és 19 óra 45 perckor sem.

Mod:
20 óra 00 perckor sikerült elküldeni a hadüzenetet.
Modi ez nem az én nyűgöm. Tudod hogy Éretm Én csak ....!
Töröltem is!
.
.
Dátum: 2010.02.08. 19:24:37
Ezt mondom Én is az alapján amit Éjvirág leírt tök mindegy mekkora a különbség a két-két tulajdonság között, ha sokkal nagyobb a szerencséd az ellenfelednél akkor nyert ügyed van. Hála a jól felépített harcrendszernek és a ramdomnak.
Dátum: 2010.02.08. 19:13:45
Ez alapján nincs értelme, sem a támadás, sem a védekezés növelésének. Az erre fordított LE-t inkább a szerencse és az erő növelésére kéne költeni.
Dátum: 2010.02.04. 18:01:24
Nincs irányított vadászatom és ha két különböző karakterről lenne szó akkor én is azt mondanám, hogy ramdom. Az eredmények meg 1000-1000 csp elvadászásából származik. Tehát az sem lehet mondani, hogy 20-30 vadászat eredménye. Természetesen a befogásokat nem számoltam bele. Azokat külön kezeltem és számoltam. Viszont az is megállapítható volt, hogy a befogások tekintetében nincs különösebb eltérés, de a sajtolásból származó LE már jelentős.
Dátum: 2010.02.04. 17:44:57
Következő lenne a kérdésem. Amíg Rubin voltam a normál vadászatom 800-900 LE volt. Az átlagon 1000-1200 LE. Miután hordát váltottam és smaragd lettem a normál vadászatom egyből 1200-1300 LE lett. Az átlagom pedig 1600-1700LE. A sajtolásom is jelentősen nőtt a hordaváltással. Most, hogy visszatértem és megint Rubin lettem vadászatom megint vissza állt 800-900-ra és a sajtolásom is rosszabb lett. Ez miért és hogyan lehetséges?
Dátum: 2010.01.29. 16:23:13
Nem tudom valaki felvetette-e már, de a baráti portyát ki lehetne terjeszteni saját hordára is és 15%-os Ép alá is.

Horda: Azoknak akiknek magasabb szinten kevés a célpont így jelentősen több játékossal mérhetnék össze a tudásukat és használhatják el a pp-t.

15%-os ÉP: A baráti portya nem vérre menő küzdelem és nem jár Ép vesztéssel és még a regenerációt sem befolyásolja.
Dátum: 2010.01.29. 15:53:58
Tegnap még arról próbáltál meggyőzni, hogy a baráti portyának játékszínesítő értelme van. Ok! Ezt meg is értettem és el is fogadom. De ha nincs PP-m akkor hogy a fenében kezdeményezzek egy kihívást? Most meg arról papolsz, hogy a pp-t elhasználni nem tudóknak készült. Nem vagy Te egy kicsit ellentmondásban saját magaddal.
Dátum: 2010.01.29. 15:46:26
- a kihívás során azokból a szakértelmekből választ elsősorban a program, ami legalább az egyiküknek megvan

Egy kérdés. A minap kaptam egy támadást vagy kihívást. Az eleje úgy kezdődik megbeszélitek melyik 3 szakértelemben méritek össze az tudásotokat... Meg van a 3 kiválasztott szaki. A baj csak az volt vele, hogy Én az egyik szakival nem rendelkeztem. Nem hulla volt az értéke, hanem nekem ez a szaki még nem volt elérhető.

"Egymás üdvözlése után megegyeztek, hogy tudásotokat x, x és x szakértelmekben fogjátok összemérni."

Ha szerepjátékos szempontból is vizsgáljuk akkor igencsak valószínűtlen, hogy olyan párviadalba fogok részt venni amiben eleve vesztesként indulok. Vagyis a ha megbeszélés része a viadalnak a 3 szaki kiválasztása akkor azt kéne a programozásba még bele venni, hogy a tanulás szintje legyen az alapja a 3 szaki kiválasztásának és olyan ne forduljon elő, hogy az egyikkel nem rendelkezik valamelyik fél. Vagyis az alacsonyabb tanulással rendelkező fél lesz a szakik kiválasztásában a támpont.
Így esélyesebb és kiegyenlítettebb a párviadal és egy kicsit életszerűbb is.
Dátum: 2010.01.29. 00:15:52
Pontosan.
Dátum: 2010.01.29. 00:10:23
winnie tudsz Te ha akarsz! De látom az értelmezéseddel még mindig van egy kis gondod.
Nekem pont az a bajom, hogy ezt a fejlesztést SEM tudja mindenki használni. Mert aki a pp-jét elkölti akár háborúban akár portyában az nem fog tudni erre pp-t áldozni. Nem mi tehetünk arról, hogy van kit támadni, hanem a fejlesztők arról, hogy a felsőbb szinteken nincs kit.
Ergo mondhatnám azt, hogy meg vagyok fosztva egy játékélmént színesítő elemtől.
Arról meg még veled sem fogok vitába szállni, hogy a fejlesztések nagy része kinek készül. Én nem azért szoktam sírni itt a fórumon, hogy a Te szavaidat használjam, mert nekem nem fejlesztenek. Hanem azért mert a felsőbb szinteknek történő fejlesztésekkel az alsó ház játékát teszik tönkre.

Mod:
1pp/3kp, itt lehet sőt biztos, hogy félre értesz! Valóban kevésnek tarom a 3 kp-t, de nem tápolás szempontjából. Hanem én azt vettem alapul, hogy az alternatív kp. forrásokhoz képest nevetséges az 1pp/3kp. Mert ha ezt vesszük figyelembe akkor 70+ szint felett ahol felhalmozódik a pp ott 2-3 vadászat árából 50kp kapható!
Dátum: 2010.01.28. 23:47:57
Kár erről elkezdeni vitázni mert sosem fog egyezni a véleményünk.

Maradjunk annyiban, hogy aki akarja az áldoz rá pp-t, aki meg nem az LE-ből szerez KP-t!
Dátum: 2010.01.28. 23:25:31
A kihívás alapja a portya. Vagyis ha van kit kihívni akkor van portya is.

"Ez a fejlesztés NEM nekik készült" mi az hogy egy fejlesztés csak egy bizonyos rétegnek készül azt hittem eddig hogy ezt a játékot nem 30-an játszák, hanem több 1000-en játszuk.
Akkor az én kedvem ért is készüljön majd egy fejlesztés amit majd csak azok tudnak használni akik velem egy szinten vannak. Ez így lenne korrekt. Ugyan ne vicceljünk már.
Dátum: 2010.01.28. 23:04:07
Megfogalmaztam a véleményem erről a fejlesztésről is. Hát inkább nem küldtem el. 1pp/3kp nevetséges!