Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2010.04.26. 21:46:32
Bocs, de ha a sajtoláshoz is levon csp-t akkor az nem 6 hanem 12 ez nem mindegy!
Dátum: 2010.04.26. 20:05:52
Lehet, hogy nem gondoltak rá, de akkor az szerintem elég nagy JV hiba/mulasztás lenne.
Dátum: 2010.04.26. 20:00:31
Pontosan erre gondoltam én is. Csak a krono felől megközelítve ha már az volt a példa!
Dátum: 2010.04.26. 19:48:13
Ritka ez igaz! De ha valaki elindítja a vadászatot és aztán csak a vége felé néz be újra akkor bőven előfordulhat. Főleg, ha az látom, hogy volt 8 befogás. akkor nem fogok 7x10 percet várni. Főleg ha gyorsításokon meg időcsökkentéseken törjük a fejünket.

Mod:

Lehet félre értettem és ha arra gondolsz, hogy egy 50-es vadászat szériából max 1x fordul elő az hogy egymás után két befogás jön akkor ez is igaz. De mi van azzal aki nem maxolta a szakit. Az így járt?
Dátum: 2010.04.26. 19:41:33
Ez igaz, és pont ez miatt van az, hogy sokan becsapva érzik magukat. Ugyan is sokan azt hitték, hogy ha megveszik a funkciót akkor leketyeg az idő a két sajtolás között és újra sajtol, vagyis nem kell figyelnie, hogy újra tudjon sajtolni.

De ha engem kérdezel akkor, igen, legyen ingyen a gyorsítás pontosabban ahogy korábban is írtam legyen prémium jogosultság.

Még én sem vettem meg a funkciót pontosan az ilyen jellegű problémák és túl magas összköltsége miatt. Majd ha már teljesen kiforrta magát akkor megveszem. De számomra úgy tűnik még elég sok hibája van.

Mondjuk szerintem sokaknak más lenne a szája íze ezzel az 1/3os újra sajtolással, ha mondjuk a befogások esélyét maxos csapdakészítés esetén 8%-ról 10%ra növelné. Akkor szerintem sokan nem bánnák azt sem, ha egy 50-es szériában 1 kavicsot levonna az újrasajtolás.
Dátum: 2010.04.26. 19:23:42
Akkor nagyon egyszerűen nem pipálod ki, hogy leálljon. A végén meg a befogásaidat kisajtolod. Ahogy olvasom a posztokat a többség ott érzi magát becsapva, hogy igenis 1/3 követ von le tőlük vagy éppen kő hiányában csp-t.
Dátum: 2010.04.26. 19:20:24
Tudod az a baj, hogy jó pár oldallal ezelőtt írtam egy erős hangvitelű hsz-t az új funkciók és a hozzá kapcsolható scriptek vonatkozásában. Már akkor leírtam, hogy ezt a gyorsítást 50 kő+prémért bevezetni nem éppen felhasználó barát annak tükrében, hogy a főbb funkcióit ki lehet váltani ingyen scripttel. Akkor még nem is gondoltam erre az 1/3 köves autosajtolásos dologra. Ezek szerint azok akik megvették a gyorsítást azok joggal érzik magukat becsapva, mert nem egészen azt kapták amit vártak. Sajnálom, hogy nekem lett anno igazam és remélem, hogy Miklós átgondolja ezt a funkcióját a gyorsításnak és egy kicsit felhasználó barátabbá teszik.
Dátum: 2010.04.26. 18:59:54
Értem! Tehát a költségek egy kicsit megugrottak az 1/3 kövekkel és még csak idő sem lett megspórolva hiszen mindegy, hogy a vadászat végén sajt/(1/3) kőért Te csinálod vagy vadászt közben a gép csinálja ugyanezt.
Dátum: 2010.04.26. 18:51:42
közben teljesen átfogalmaztam a posztot mert nem akartam újat írni olyanra amit nem biztos hogy jól rétek! Bocsi!
Dátum: 2010.04.26. 18:33:15
Csak hogy jól értem-e a dolgot!
Megveszem a gyorsítás és a prémiumot. Beállítom az automata sajtolást. Mondjuk még marad 10 őskövem.
Ha jól értem az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy ha van két vagy több egymást követő befogásom (idő lejárta előtt) akkor a gép automatikusan levon 1/3 őskövet és újra sajtol. Ha mondjuk 3 befogás van egymás után akkor az már 1 kő (kerekítve).
Ha jól értem akkor nincs olyan lehetőség, hogy válasszak az autósajtolás esetén 1/3 kő vagy 1 csp között, olyan meg pláne nincs, hogy esetleg az autósajtolással várja meg az idő lejártát?

Ha mindez így van akkor egyszer csak azt veszem észre, hogy 10 megmaradt kövem elfogyott anélkül, hogy bármit is vettem volna belőle csak azért mert elhasználta autosajtra?
Dátum: 2010.04.25. 20:04:37
"""Idézet: MESSER - 2010.04.23. 15:00:54
Legközelebb a szerver indulást nem lehetne délutánra idöziteni vagy péntekre?Sokan dolgoznak, iskolában vannak és egy speed világon 6-8 *3ora az majd egy napos lemaradás annak aki dolgozik ezért az már oszt tp- ben is :(vagy egy olyan megoldás ilyen 50 es szintü kezdésnél hogy 10000lE plusz 14-15orakor jöhet elő

A probléma ezzel az, hogy egy ilyen új világot csak igy tudunk inditani, mert esszenciális, hogy az indulás és az első néhány óra munkaidőben legyen, hogy figyelemmel tudjuk kísérni, minden rendben van. De a csp-k és pp-k a katakombákban is regenerálódnak, szóval teljesen mind1, hogy reggel 10-kor indulsz, vagy délután 5-kor, nem szenvedsz semmilyen hátrányt (a szövijóváhagyásokat az elején este is csináljuk, nemcsak napközben)."""


Ezzel most megint nem leszek népszerű, de ki van kiért! A Beholder csapat és Miklós a játékosokért vagy a Játékosok a Beholder csapatért és Miklósért?
Ha már sikerül nagyon ügyesen a hónap végére időzíteni a kezdést akkor nehogy már az a néhány óra túlóra ne férjen bele, hogy legalább az indítás időpontja a lehető legkedvezőbb legyen a játékosoknak. Ez már tényleg csúcs! Vagy ha nem akartok túlórázni akkor aznap kezdjétek a munkát néhány órával később.
Mielőtt jönnek az okos hsz-ek, hogy nehogy már én osszam be a Behosok idejét, tájékoztatok mindenkit eszemben sincs. De lássuk be az időpontok megválasztásában az utóbbi időben lenne mit fejlődni.
Mert hát olyan alapdolgokra kéne gondolni, hogy honap végén már nem nagyon van pénzük az embereknek. Ha a kezdés idejét a hónap közepén jelentem be akkor már nagyon félretenni sem tudnak, hogy délelőtt sokan még dolgoznak vagy suliban vannak.
Dátum: 2010.04.25. 18:43:38
Szia!
Előre bocsátom a kérdést nem én írtam, de a Crank-nak csak 2 része van! A 3. rész készítéséről még egyenlőre csak szó van:

A Crank 2 film jelenleg ostromolja a filmes bevételi listákat, és Mark Neveldine rendező valamint Brian Taylorare már a Crank 3 filmen töri a fejét. Elárulták, hogy a Crank 3 talán 3D-ben készül el.

2009. júl. 10. ... Így nem lesz Crank 3, pedig a második részről nem is írtak olyan rosszakat, a film olyan amilyennek az előzetesek ígérték

A két idézet egy netes mozis magazniból van. Így azt hiszem elég egyértelmű. Ettől függetlenül ki lehet venni a kérdést, mert még lehet 3. rész és onnantól kezdve a dátum nélkül feltett kérdés tényleg rossz és hibás lesz.
Dátum: 2010.04.25. 18:23:22
Mod:
Megtaláltam a kérdésemre a választ!
Dátum: 2010.04.23. 17:55:29
Gondolkozz egy kicsit a szolgáltató fejével. Az amit leírtál az az 1 fizet kettőt kap effektus. Amit elköltesz a V4-en azt megkapod egy másik világban is. Ez hol érné meg a Behonak? Amíg van kavicsod nem veszel többet!

Egy kicsit is felhasználóbarátabbá tenni a dolgot vagy egy időpont változtatással lehet és áttenni 5-6 környékére a kezdést. Vagy kiégett kavicsokkal lehetne a kezdő költségeket egy kicsit csökkenteni.
Dátum: 2010.04.23. 17:16:34
Profit orientáltság!
Ez is egy döntés, játszol így vagy nem! Én is számolgattam. Az tény, hogy 350 kő alatt nincs értelme elkezdeni, ha nyerni akarsz. Ha meg csak szórakozgatni szeretnél akkor meg mindegy veszel-e követ vagy sem. Ez a 350 kő a kezdéshez és az első cucc cseréhez elegendő. De még ez sem garantálja a győzelmet, mert ha valamit túlkombináltál és rosszul osztod el azt a 11millió LE-t akkor mehet a karakter a kukába az 5200 Ft-vel együtt. Szerintem is egy kicsit drága játék!
Mondjuk az egy korrekt húzás lenne Miklósék részéről, ha mondjuk mindenki 175 kiégett kaviccsal kezdene. Ez be válthatja, vagy beépítheti. Mindenkinek a szíve joga lenne eldönteni. Már csak azért is jó lenne mert ahogy Let rávilágított egy nem éppen kis problémára mégpedig a kezdés dátumára ami hónap végén van. Így elég nehéz lesz kövekre félretenni pénzt. A kiégett kavicsokkal meg lehetne némileg kompenzálni a nagyon rosszul megválasztott kezdési időt.
Dátum: 2010.04.23. 13:04:18
A jelen bevezetésre kerülő változások közepette nem hinném hogy nagy változást okozna a harcrendszerben. Egyszerűen a magas védekezés helyett amit a pajzs adott most egy kb. azonos arányú támadás növekedést jelentene a védekezés hátrányára. Inkább csak színesítené a játékot mint érdemben módosítaná. Nem lennének annyira egysíkúak a karakterlapok.
Én is harcias beállítottságú vagyok és jobban őrülnék egy nagy kétkezes fegyvernek, vagy két kisebb egykezesnek mint egy pajzsnak.
Dátum: 2010.04.23. 12:42:46
Félre értesz nem a grafikán van a hangsúly! Az csak az ötletet adta, hogy fegyver+pajzs helyett lehetne fegyver+fegyvert is viselni vagyis kétkezes harcot vívni. Nem tudom menyi lenne leprogramozni, de nem hiszem hogy olyan bonyolult lenne. Viszont egy kicsit érdekesebbé tenné a játékot.
Mod:
Craslorg visszaolvasva tényleg olyan a hsz mintha a grafikáról lenne szó! :-)
Dátum: 2010.04.22. 20:54:33
Kezdő oldalon van egy kép amin két VU harcol és mind a kettőnek mind a két kezébe kard van. Esetleg meg lehetne csinálni, hogy lehessen választan a fegyver+pajzs helyett fegyver+fegyvert.
Dátum: 2010.04.22. 14:48:20
Melyik gyümölcsnek nincs magja?
görögdinnye
körte
banán**
narancs

Így ebben a formában a kérdés rossz! Csak a termesztett banánnak nincs magja. A vadon termőben kemény magok találhatók.

Tehát a kérdés helyesen szerintem - Melyik termesztett gyümölcsnek nincs magja?
Dátum: 2010.04.19. 23:49:30
A fentek tükrében tudna valaki segíteni és küldene egy átöltözős scriptet meg egy olyat amivel tudok folyamatosan sajtolni, esetleg kvízolimpiát nyerni. Mert valahogy nem tudok 50 kérdést 350 mp alatt megválaszolni.

De tudjátok mit inkább mégsem kell játszom tovább becsülettel.