Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2010.08.19. 11:23:05
Ebben egyetértünk! Éppen ezért gondoltam azt, hogy csak minden 10. sikeresen teljesített küldetés után lehetne aktiválni. Így két aktiválás között kb. 5-10 nap is eltelik. Ez többszöröse az entitás aktiválásának is. Tehát nem hinném, hogy a versenykörnyezetbe ez nagyon felborítaná az az amúgy sem létező egyensúlyt az játék/időben.
Dátum: 2010.08.19. 11:08:55
"ha kicsúszol az időből ne legyen jutalom"
Ezt nem értem, arra gondoltál, hogy ha letelik a "24" óra akkor ne kapjon jutalmat?
Én arra gondoltam, hogy ha letelik az idő akkor vége a küldetésnek és annyi LE-t kap amennyit teljesített. Ha a meghatározott időn belül nem veszi át és így elveszíti a jutalmat az szerintem azért nem jó mert akkor már tényleg figyelned kell és be kell lépned a 24 óra lejárta előtt.

Az időt azt természetesen lehet csökkenteni 12 órára kevesebbre nem nagyon van értelme.
Dátum: 2010.08.19. 10:58:57
Az esszencia: Ha aktiválod x ideig hat, ha vagyis a lényeg, hogy ez idő alatt a lehető legtöbbet kihozz belőle. Arra az időre a gép el köt. Vegyük csak példának azt az esszenciát ami a kalandokért kapható LGY-t növeli 20%. Nem az lenne a lényeg, hogy amíg hat az esszencia addig minél több kalandot csinálj meg. Csak kérdezem, mert lehet félre értettem.

A másik meg ha nincs időd játszani akkor minek játszol? Nem csak a 3 mp-s játékosok léteznek akik mindet el akarnak intézni 1 kattintással 1 mp alatt. Vannak olyanok is akik élvezni szeretnék a játékot.
Dátum: 2010.08.19. 10:19:39
Nem annyira mint mondjuk a most bevezetett esszenciák! A másik meg, hogy nem kötelező küldetés, vagyis ha nem akarod nem veszed fel. De hogy ne kössön senkit a gép el, ha esetleg mégis felvette volna, ha megvan az alap küldetésben meghatározott mennyiség onnantól kezdve átvehető az LE.
Én nem úgy gondoltam, hogy 24 órán múlva vehető át a jutalom, hanem ha megvan az alap darabszám. A jutalom mértéke meg folyamatosan nő a pluszban teljesített feladatokkal, de küldetés jutalma bármikor átvehető, ha már nem akarod csinálni. Vagyis a 24 óra lejárta előtt is befejezhető. Egyáltalán nem kötne a gép el. Pont csak annyira amennyi időt szánsz rá.
Dátum: 2010.08.19. 10:02:39
Lenne egy javaslatom, mi lenne ha a küldetések közül egyet mindenki kiválaszthatna amit nem menyiségre (db) csinálna meg hanem időre. Mondjuk én kiválasztom a krit.varis küldetést lenne mellette egy hely ahol kipipálhatom, hogy időre szeretném csinálni. Ez az idő mondjuk 24 óra (A küldetés alapja az az egyébként is meghatározott mennyiség) minél több krit.varit. kell csinálni és ennek megfelelően több LE-t kap érte. De nehezítésként, ha az időre vállalt küldetésben nem sikerül az alapmenyiséget sem elérni a 24 óra alatt úgy a küldetés kudarc és nem kap érte semmit.
Hogy ne legyen az, hogy folyamatosan ezt csinálja valaki ezért mondjuk csak 10 küldetésenként választható.
Dátum: 2010.08.15. 22:25:05
Köszönöm!
Dátum: 2010.08.15. 20:31:22
A saját költségüket növelik? Vagyis ha csak az egyiket növelem, mondjuk a mászást 0ról 10 pontra. Azt vettem észre, hogy kb. 10k-ról kezdtem és majdnem 12-k volt az utolsó pont ára amikor ráraktam. Vagy ez is BUG mert közben alapszakit nem növeltem.
Dátum: 2010.08.15. 19:00:43
Lenne egy észrevételem/kérdésem!
Ma jelentős összeget költöttem a kaland szakértelmek fejlesztésére! A leírásában benne van hogy nem drágítja tovább a szakértelmeket. Ehhez azt vettem észre, hogy az alap szakértelmek ára is növekedett. Gondolom ez így nem jó vagy igen?
Dátum: 2010.08.14. 00:48:45
Pontosan! Tökéletesen jól látod a dolgot szerintem. Így legalább a küldetés egy kicsit arra fogja sarkalni a játékosokat, hogy ne csak az IQ-t fejlesszék ezerrel hanem a Támadást is, közelebb hozva egymáshoz a két tulajdonságot.
Dátum: 2010.07.05. 13:58:20
Értem köszönöm. Az esetleg lehet tudni, hogy mely alapszinttől kezdődnek a max 3-as pontot kapható állatok?
Dátum: 2010.07.05. 13:50:18
Nálam most lefagyott a szerver! Ezt nem értem. Az első bekezdést még értem. Ezt viszont már nem: "Max. kapható pont: állat alapszintje" a második fele világos.

Ez azt jelenti, hogy egy 45. alapszintű állat maxos kennelnél 45 pontot kap szintlépésenként?
Dátum: 2010.07.05. 13:28:34
Kennel:
A kapott pontok száma a kennel szintjétől függ, a max. kapható pontok száma pedig az állat alapszintjétől.

Van már valamilyen leírás vagy magyarázat, hogy alapszintenként hogyan változik a kapható pontok száma, illetve, hogy azt a kennel szintje hogyan módosítja?
"Hát nyasgem az összes ilyen játékostársnak."

Attól, hogy fonetikusan írsz le egy idegen szót attól még a jelentése az marad mint az eredetié.

Ha az fáj, hogy farmkaraktereknek titulált benneteket az csak a Ti hibátok. Elég könnyen lehet tőletek LE-t elhozni főleg Kurt-tól. Sajnos ez az igazság. Ezen nem megsértődni kell, hanem elgondolkozni.
Én jól értem amit írtál. Viszont nem látom, hogy Sznoopy írásában hol volt a sértés, amire Te egy durvább sértéssel reagáltál.
Én is a PC-ről írtam. Ok okozatról. Ha valaki rátok támad akkor azt elkülditek a busba, ha ezt nem hagyja szó nélkül akkor PC-t használtok a szövetsége ellen és még Ti érzitek magatokat megsértve.
Fele ennyi problémátok nem lenne, ha normális hangon próbálnátok meg kommunikálni. A legtöbb titeket ért támadásnak a helytelen hangnem a kiváltó oka. Ez mellet nem lehet elmenni. Ugyanis ez a probléma forrása. Én azóta amióta Yoghurttal volt ez a levélváltásom támadom Őt . Az Ászok tagjait meg azóta, hogy ez miatt használtátok ellenünk a PC-t. És hogy miért mindenkit, mert pontosan egy személyes vita miatt használtatok PC-t. Mit ahogy egy portya miatt támadtatok a Sötét Mágusokra. Kicsit ellentmondasz saját magadnak.
Fikusz! Ha rám gondoltál akkor nem igazán értem a hsz-t, mert a Te karaktered erősebb mint az enyém.
Az az igazság, hogy olvastam Kurt egy-két levélváltását a PC miatt másokkal, nekem is volt egy-két levélváltásom vele, ahogy írtam Yoghurttal is volt és most a Te hsz-edet olvasva azt látom amit már korábban is észrevettem. A kommunikáció nem az erősségetek. Amíg ilyen stílusban és hangnemben reagáltok egy problémára addig viseljétek a következményeit. Vagyis ha beleszartok a homokozóba akkor ne csodálkozzatok, ha ....
Nálam is pontosan ez verte ki a biztosítékot. Yoghurt olyan hangnemben írt levelet nekem amitől minden normális embernek kinyílik a bicska a zsebében.
Sajnos már nincs meg mert elég régen történt, de legfinomabb megszólítás a köcsög volt. Már bocs, de ha az utcán engem így szólítana meg valaki akkor kiverném a fogait és a kezét a hátába állítanám. Amikor meg szépen szólok neki, hogy ezt talán nem így kéne akkor meg még Ő van felháborodva és PC-vel fenyeget meg. Sőt el is külditek a PC-t. Hát ez titeket jellemez és nem azokat akik ezek után revansot akarnak venni.
Ne vicceljünk már! Az Ászok az egyetlen olyan szövetség akik portyáért is használják a PC-t. Mi is számtalanszor meg lettünk fenyegetve, hogy ha portyázni merünk az Ászok tagjaira akkor PC-t fogtok használni. Sznoopy esete nem egyedi. Még emlékszem, hogy Yoghurt csak azért fenyegetőzött PC-vel mert 1x véletlenül a listából támadva megütöttem döntetlenezés közben. Aztán végül is meg is kaptuk a PC-t, mert Yoghurt nem tudta elviselni a kioktatást amit kapott jó modorból. Szerinted miért járok rátok amikor csak tehetem. Még az sem érdekel, hogy Chara'din hozzám jár leveretni magát. Teszem hozzá elég szánalmas pórbálkozás a TP tömésre kontinuumszűkítés nélkül.

Doktor, az Aljas portyáért nem használ PC-t tudomásom szerint.
Nem ismerem a Traviánt. De akkor már meg is van oldva a helyettesítés kérdése és az is hogy hogyan lehet felügyelni, sőt kizárni más belépőt.
Nem tudom, nem vagyok programozó! Legyen a JV dolga megoldást találni erre. Ez csak egy ötlet, egy alap, amit lehet finomítani.
Srácok ez a helyettesítés dolog eléggé túl van misztifikálva. Ha a JV meg akarta volna oldani ezt a problémát akkor megoldotta volna. Nagyon egyszerűen le lehet szabályozni az egész helyettesítéses dolgot.
A Beállításoknál lenne egy új bekezdés. Ide beírhatod a helyettesítőd karakterének a nevét és az azonosító számát. Onnantól csak Ő helyettesíthet a köv. beállítás módosításig.
Amikor tudod, hogy nem leszel akkor a név mellé teszel egy pipát (mint az ép reg-nél) Ezzel a pipával lép életbe a leszabályozás és ezzel jelzed a JV-nek, hogy helyettesítenek. A helyettesítés kezdetét az események rögzítik.
Amikor visszatérsz kiveszed a pipát és kapsz egy új üzit az eseményekben, hogy vége a helyettesítésnek.

A JV-nek már csak annyi dolga lenne, hogy leszabályozza mit tehet és mit nem a helyettesítő. A szabályozást le is kell programozni, hogy a helyettesítő valóban ne tehesse meg azt amit nem lehet. Vagyis, ha a JV megtiltja mondjuk a potyát akkor a helyettesítő ne is tudjon portyázni. Ezt is egyszerűen le lehet programozni. Ugyanis a pipa kirakásával lép életbe a szabályozás.

Ezek után ha bárki más lépne be a karakterrel a megadott helyettesítő helyett akkor lehet zárolni mindenkit x időre.

Tehát a helyettesítést meg lehetne oldani és le lehetne szabályozni csak a JV nem akarja vagy nem tulajdonított eddig nekik jelentősebb figyelmet. Amíg meg nincs szabályozva kiskapuk nélkül egyértelműen addig mindenki úgy oldja meg ahogy akarja és ahogy tudja.