Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2010.09.14. 11:45:46
A csatában összesen 8981 sebzést okoztál, és 1992 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1496 lélekenergia és 48 TP!

Csak neme az az érzésem, hogy csúnyán nagyot sebeznek!

Ha portya akkor miért nem műxik az EH?
Dátum: 2010.09.14. 11:37:51
A Zarknodnál a csaták számával nőt az esély, ha jól emlékszem. Még volt rá valami képlet is, de ebben nem vagyok már biztos.
Dátum: 2010.09.14. 11:17:55
Azt Én sem tudom, hogy miért térkapu. Talán Craslorg írta valamelyik Hsz-ben, hogy a térkapus csaták között talált meg a leírását a csatáinak. Meg ha jól emlékszem akkor a Zarknodnál is térkapusnak minősültek.
Dátum: 2010.09.14. 10:58:56
Igazság szerint eddig is ez volt a szabály! Tehát nem változott semmi.

Az EH normál TP-t kapott a térkapuban és nem duplát!!!! Ezt azért ne felejtsük el. És mivel a térkapu nem portya így nem hat rá az EH.

Nem változott semmi, csak be van tartva az a szabály amit elfogadtak akkor amikor az EH-t választották.

ÉN EH-sként nem a mennyiségre, hanem a minőségre mennék rá. Kevesebb aktiválás több LE-vel.
Dátum: 2010.09.14. 10:52:58
A Tp-t a csata után kapod nem a befektetett LE-után! Ha egy sárkányba 30k Le-t teszel akkor is 2csp-nyi Tp-t kapsz meg ha a minimummal aktiválod akkor is!
Dátum: 2010.09.14. 10:46:45
Kocos V2, de az aláírásomban ez szerepel is!
Dátum: 2010.09.14. 10:38:57
az elköltött LE 0.0171-szorosa kerül felhasználásra

V2 Rubin 70 szint!

A horda: 1.197
Dátum: 2010.09.14. 10:27:42
Az esemény időtartama alatt Landragór minden éjjel támad (a legmagasabb Hatalom Tornya 1 helyett 3 szinttel rombolódik)

Ez viszont nagyon nem volt szép! Ha már ragaszkodtok ahhoz, hogy elvegyétek azt az előnyt amibe egyes szövetségek több millió LE-t beleáldoztak, akkor lehessen ellene valahogy védekezni. Az a minimum, hogy megvédhessük a tornyot ha már megdolgoztunk érte!

Ez a húzás felháborító!
Dátum: 2010.09.13. 17:32:12
Miklós azt lehetne kérni, hogy a toplistába ne csak az első 10 legyen feltüntetve, hanem mondjuk az első 15!

Ez azért lenne fontos vagy jó, mert akkor a toplistások is látnák, hogy a mögöttük lévők mennyire vannak lemaradva vagy éppen mennyire vannak a nyakukon.

Az Zarknodnál a 11.et már nem lehetett látni Ő viszont ugye látta a 10. helyezettet és tudott taktikázni.
Dátum: 2010.09.13. 16:59:29
Arra már nem emlékszem, hogy az ultraspec-t tt-vel számolták-e?
Dátum: 2010.09.13. 16:43:17
Mindenképpen érdekes lesz! Lesz még a végén hangoskodás abban biztos vagyok! Mindenesetre senki ne essen abba hibába amibe a Zarknodnál estek páran, hogy mindenüket LE-vé tették és még az állatokat is kisajtolták.
Dátum: 2010.09.13. 15:34:55
Ez igaz! Ezt írtam is Charonak is! De ettől függetlenül a relikvia előnyhöz juttatja a tulajdonosát.
Az igaz, hogy az átállás ideje alatt 15 pp-t kap. Ez 48 óra!

Aki eleve 15 pp-vel kezd neki azzal szemben a válás a 30 pp-s időben eleve többet termel.
Azzal szemben aki meg 30 pp-vel kezdi azzal szemben valóban két naponta 30 pp-vel hátrányba kerül, de ha vált akkor Ő tud lefelé ütni és rabolni amíg a többieknek ez a lehetőség nincs meg.

Ha tegyük fel pp-lenne csak az erőforrás akkor már most 30 pp-s beállításon van és az event kezdetéig csak gyűjtögetve 2x annyi pp-vel kezd mit a többiek vagyis a 48 órás átállás alat az a 30 pp nem fogja földhöz vágni, viszont szépen tud rabolni és az LE-t az eventbe fektetni.

Egyébként egy tök értelmetlen vita mert a JV még azt sem közölte, hogy mikor kezd az event nem még hogy milyen erőforrásokra lesz szükség.

Tehát Charonnak is igaza van az egyik oldalról, de ha akarja akkor csap pp erőforrás esetén ki tudja használni az előnyt amit ad a relikviája!
Dátum: 2010.09.13. 15:08:38
Ez igaz!
De az event nem 48 óráig fog tartani! Vagyis bőven lesz időd váltogatni büntetlenül. Míg a többieknek nem!
Dátum: 2010.09.13. 14:57:50
Akkor ezek szerint nem ismered a saját relikviád adta előnyöket. Ezt ne nekem kelljen már elmagyarázni!
Alap esetben neked a 30 pp-s beállás lenne az optimális 2x-es pp termelés. Amikor portyázol az kb. 3-10 támadás. Át állsz 15 pp-re ha végeztél vissza állsz 30 pp-re! Ez idő allatt kb. 3 perc a a 24 órából valóban kevesebb pp-t kapnál, de mivel bőven belefér az időbe így 1 nap legrosszabb esetben is 29 pp-t minimum kapsz.
Dátum: 2010.09.13. 14:48:03
"Milyen előnyöm lenne azzal szemben aki átáll 30 ra az event időtartalmára, vagy eleve 30 PP-n van."

Hogy milyen előny! Ezt úgye nem kérdezted komolyan. Még a végén azt kezdem hinni, hogy csak a szerencsés kattingatás miatt lettél a szerver egyik legerősebbje.

Aki átáll 30 pp-re az már nem tud lefelé ütni. Amíg Te igen! És a lényeg azon van, hogy az event alatt bőven tudsz lefelé vadászva a megszokott módon portyázni és rabolni. A többiek meg nem.

A többeknek dönteni kell a portya és az event között! Neked ilyen döntési kényszered a relikviádnak köszönhetően nincs! Csupán ennyi az előnyöd! Amit szerintem Te bőven ki is fogsz használni.
Dátum: 2010.09.13. 14:33:51
Látom nem nagyon érted! Itt az álszentségről volt szó és nem arról, hogy akinél relikvia van az kapjon büntetést.

Charon azt írta, hogy legyen pp az event erőforrás alapja mert azt mindenki egyenlő mértékben kap és nem befolyásolja a prémium tagság és más relikvia hogy több pontot kapjon egy nap alatt.

Ebben még úgy ahogy, de igaza is van. Viszont Coro rávilágított egy apró tényre, hogy minden szentnek maga felé hajlik a keze. És igencsak meglennék lepődve, ha Charon nem lett volna tisztába azzal milyen előnyökkel járna neki a pp és nála lévő relikvia kombója.

De leírom egyszerűen.
A relikvia a 15 és 30 pp-s közötti váltást teszi lehetővé bűntettlenül.
A toplista éle a célpont hiány miatt lefelé és felfelé is üt. Ezért 15 pp-s beállításon vannak.
Charon is üt lefelé hiszen ő írta tehát biztos így is van. Alap esetben ha kocka fejjel nézzük akkor Charon 30 pp-s beállításon van. Amikor elmegy portyázni akkor szépen át áll 15 pp-re! Amikor végzett vissza 30-ra!

Na érted már, hogy miért is hajlik a szent keze maga felé. Ha csak pp lenne az event erőforrása akkor bizony Charon a többekhez képest a környékén majdnem 2x annyi pp-vel indulhat mint egyébként.

És hogy milyen következményekkel járhat még Charon váltásai. Neki még arra is maradna pp-je, hogy lefelé ütve szépen lerabolja a többieket!
Dátum: 2010.09.13. 11:19:39
Én azért ebben nem vagyok olyan biztos! De remélem neked lesz igazad!
Dátum: 2010.09.13. 11:08:53
Ezzel a nagy titkolózással csak az a baj, hogy aki pont dolgozni fog az megszívja! Akár milyen hihetetlen nem mindenki tud a munkahelyéről is játszani. Tehát nem ártana közölni egy egy napot és a kezdés időpontját úgy megválasztani, hogy a lehető legtöbben legyenek aktívak! Mondjuk 17 óra után valamikor. Mert ugyebár a suliból is és a munkahelyek legtöbbjéről haza lehet érni 17 óra körüli időre.
Dátum: 2010.09.10. 22:54:56
A fertőzés csökkentésének gyorsítására nagyon sok tárgy sőt szabály is van már. Viszont a növelésének gyorsítására nincs semmi. Szeretnénk egy tárgyat ami növeli s fertőzés mértékét legalább 3%kal szintenként.
Igazad van! Egy kérdést ahogy a példáid mutatják fel lehet tenni több féle képen is úgy hogy az lehet rossz vagy éppen jó.

De a kínai űrhajós kérdés pont az 1. kategóriába tartozik mégis átment valakinél a rostán. (Persze utólag ki lehet venni)