Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2011.04.18. 14:06:59
Külső és belső taktikai övről még nem hallottál.
Dátum: 2011.04.18. 13:55:38
A térképnél valóban így volt! És ez nem egy térképes event!
De én voltam olyan szerencsés, hogy mind a két térképes eseményből arany cuccot kaptam és most arra lennék kíváncsi, hogy ha még egyszer választom ugyan azt akkor összeadódik-e. Vagy eleve nem is választhatom majd.

Van egy fejlődés és egy tudás arany övem. A jutalmak között ott van mind a kettő ergo választható. Ha ezek közül választok majd összeadódnak vagy nem!
Ha nem akkor már az elején nem árt tisztázni, hogy a jutalom választásnál mire figyeljen oda az ember. Vagy a legjobb az lenne, ha már valamiből megvan az arany akkor az nem is szerepelne a választható jutalmak között és akkor később nincs bonyodalom meg sírás-rívás.

Érted, hogy mire gondolok ugye?
Dátum: 2011.04.18. 13:13:09
Üdv!

A leírásban azt láttam, hogy a kufármedálok nem adódnak össze! De a már meglévő jutalmak összeadódnak?
Dátum: 2011.03.31. 10:54:51
Melyik nem audi széria?
A7
A2
A8
A6

Válasz A7
http://wwww.audi.hu/modellek/a7/a7_sportback/?gclid=CJih2I-2-KcCFQQq3wodOgtjrA

Kérem törölni ezt a kérdést!
Dátum: 2011.03.22. 17:27:06
Köszi! Megpróbálkozok vele!
Dátum: 2011.03.22. 17:04:34
Üdv!

Kik a kaland admintok? Az a problémám, hogy kb. 2 hét alatt nem sikerült kiértékelni a kalandomat. Azóta amióta elküldtem nem történt semmi. Nem dobták vissza sem és újat sem tudok írni. Így jelentős LGY-től esek el a kalandtervezés befagyása miatt.

Meddig várjak még? Kinél lehet panaszt tenni ez ügyben a vezetőség részéről!
Dátum: 2011.03.05. 10:22:41
Nekem is lenne egy kérdésem!
A portyabeállítás számít 15-30 pp. Vagy ettől függetlenül lehet majd támadni az ellenfeleket?

Ja mégy egy dolog! (de ez lehet csak elkerülte a figyelmemet)
Csak a kezdeményezett portya számít? Tehát ha engem támadnak és győzök akkor is beleszámít a győzelmekbe vagy csak az ha én kezdeményezek csatát és győzök is!
Dátum: 2011.02.28. 21:35:23
Ez igaz, de ugyanakkor jó és rossz is!
Lehet, hogy tovább tartott a tápolás lehetősége és gyorsabban el lehetett lőni a csp-ket! De ha egy másik aspektust nézünk akkor meg igencsak rossz, hogy ilyen sokáig tartott és az, hogy belenyúltak a szabályokba.
Sokan ezt kifogásoltuk és ez nem tetszett senkinek. Mert ha nem nyúlnak bele akkor ugye (csak számok) 1000 játékos helyett csak 100 kap maxos jutalmat. Sajnos az elején rosszul beállított ÉP-reg. azt súgalta, hogy 3-5 nap alatt kilehet végezni az eventett. Ezzel nagyon sok játékost tévedésbe ejtve rápörögtek. Aztán meg belepiszkáltak és mindenki nyert!
Ha már az elején jól van beállítva minden akkor nincs ez a háborgás és nincs az hogy sokan beleszaladunk abba a csapdába, hogy 3 nap és vége, ezért ütjük őket erőn felül vállalva.

Én úgy gondolom, hogy összességében jó volt. Úgy gondolom, hogy nem lett volna szabad belepiszkálni az event menetébe. Én úgy gondolom, hogy ha már hiba csúszott bele, akkor azt a következő eventre ki kellet volna javítani a változtatásról tájékoztatni a népet.
Az utólagos toldozgatás-foltozgatások nem mindig szerencsések.
Persze ezzel sokan nem értenek egyet és azt is megértem, hogy így sokan megtudták csinálni az eventet és meg tudták szerezni a a maxos jutit, meg sokan tudtak tápolni belőle. Ha erről az oldalról nézem a dolgot akkor teljesen érthető az öröm.
Dátum: 2011.02.23. 18:45:21
Te sem tudsz olvasni! Vagy csak a szövegértés nehéz!

Birka azt mondta és Miklósi is, hogy akinek már volt karaktere 16:30 előtt! Nem regisztrációról volt szó!
Nekem a regisztrációm már meg volt 14-én amikor elindult az előreg. De karaktert már nem tudtam létrehozni mert indulás után pár órával le is állt a rendszer. Márpedig a 10 mágia kő annak jár akinek volt karaktere.
Dátum: 2011.02.23. 18:17:19
Miről beszélsz jóember!
Ha be sem tudsz lépni, hogy vegyél prémet! Ezt te sem gondoltad át szerintem.
Dátum: 2011.02.23. 18:07:36
Nincs a hírekben semmi a mostani leállásról!

Ezt viszont most láttam:

Ezért akinek hétfőn 16:30-ig volt karaktere (akkor is, ha elveszett) kap 10 mágiakövet ajándékba.

Már bocsánat, de ez diszkriminatív azokkal szemben akik már létre sem tudták hozni a karaktert. Az lenne a korrekt, ha a többi jutalommal ezt is megkapná mindenki, aki vasárnapig létrehozza a karakterét. Regisztrációként egy karakterre!

Mód:
Főleg, hogy 10kor indult el a játék, de alig pár órával később be sem lehetett lépni.
Dátum: 2011.02.23. 17:34:20
Úgy látszik Behoék és Miki nincs a helyzet magaslatán! A kezdésnél összeomlott, leálltak másfél napra, ma 10 kor újraindult amikor ugye a többség dolgozik és nem lesz leterhelve a szerver.
De könyörgöm arra megint nem gondoltak, hogy 16 óráig dolgoznak és suliban vannak a népek, aki 17-17:30 körül érnek haza és ülnek le kiéhezve játszani. Mit hittek, miért nem gondolkoznak egy kicsit. Kétszer beszívják ugyan azt a hibát.

Pedig nekem kifejezetten tetszik a játék!
Dátum: 2011.02.22. 10:47:46
Köszi!
Dátum: 2011.02.22. 08:37:40
Valakinek már sikerült belépnie!?
Ha betölti az oldalt akkor valami karbantartásos szöveget ír ki.
De most már be sem tölti:

A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt
A(z) www.magiamesterei.hu helyen lévő kiszolgáló túl hosszú ideig nem válaszol.

Sajnálom, mert ilyen bemutatkozás után mit is várjon a játékos!
Dátum: 2011.02.20. 20:51:11
Valóban azt senki nem várja el, hogy hétvégén is dolgozzon mindenki a Behonál! Azt viszont igen hogy hétköznap rendesen figyeljenek oda a játékra, a nem várt vagy éppen várható eseményekre. Ez ebben az esetben elmaradt és így joggal várják el a játékosok, hogy ha azt ígérték, hogy hétvégén játszható lesz az event akkor arra figyeljenek is oda hogy így van-e. És ha kell akkor hétvégén is bent üljenek az íróasztalaik mellett és tegyék a dolgukat, ha már mi fizetünk!
Dátum: 2011.02.20. 20:09:18
Ma, 18:26
Zarknod, a triklem drakolder elpusztult! A halálos csapást Moktorn Barindul vitte be. A lényből kiáramló 14925 lélekenergia a lélekkútba került. A lény kincse, egy Nagyobb Kalandgyűrű a kincseskamrában várja, hogy elosszátok!

Az Ő segítségére már senki ne várjon. Ma kinyírtuk!
Dátum: 2011.02.20. 18:49:05
Azért 1 hét alatt illet volna egy programozónak feltűnnie, hogy az általuk szarul beállított majd javított és még szarabbul beállított ép-regenerálódás az ígéret ellenére maradt ugyan olyan szar mint volt.

Én úgy tudom, hogy a Beholder Kft egy komoly cég nem pedig egy sufniműhely! Ezek után erősen kétlem, hogy szakemberekkel dolgoztatnának és hogy vezetőség alkalmas a vezetői feladatokra.

A versenyszférában egy ilyen hiba után a programozóktól az a minimálisan elvárható dolog, hogy dolgozzanak a hibák javításán és az eredményét figyeljék. A vezetőségtől meg az a minimálisan elvárható dolog, hogy ezt kellően lekommunikálja a játékosokkal. És ha kell akkor szögelje a gépek el a programozókat amíg a játék nem válik játszhatóvá.

Ha pedig a Beolder Kft. úgy gondolja, hogy ez így rendben volt akkor én úgy gondolom, hogy egy rohadt forintot nem érdemelnek meg és bolond az aki ilyen minősíthetetlen munka után még vesz tőlük őskövet.

Sőt megkockáztatom, hogy az erre a 3 hétre elköltött prémium tagság ára vissza jár a játékosoknak ugyanis nem azt kapták, ami elvárható lett volna a szolgáltatótól.
Ez a munka a korábbiakhoz képest is minősíthetetlen.
Dátum: 2011.02.13. 15:19:45
Már bocs Birka, de milyen játék az ahol mindenki nyer! Szar, hogy a te szavaddal éljek.

Gondold el hogy a kinevet a végén addig tartana amíg mindenki egyszerre érne célba. És ezt úgy érnék el, hogy az elöl haladók dobásait mindig elosztják, a hátul haladókét meg mindig felszoroznák.
Te játszanál ezzel a játékkal?

Ha az elején normálisan be van állítva a regenerálódás akkor nincs az az illúzió, hogy idő előtt befejezhető a játék és aki ügyesek és gyorsabbak voltak azok megkapják a maxos jutalmat akik meg kevésbé volta ügyesek csak kisebb jutalmat kapnak.
Dátum: 2011.02.12. 22:38:53
Egyetértek!
Dátum: 2011.02.12. 22:13:36
Nem kis szervezéssel ma a V2-ön több szövetség közel 100 top karaktere esett neki a 115-ős xenonak. Két és fél óra alatt 6% Ép-t ütöttünk le róla.
Azt hiszem ez mindent elárul a biztonsági szelepetekről, a tesztelésetekről! Köszönjük.