Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2011.07.26. 20:51:50
Az utóbbi időben nem követtem a fórumot éppen ezért nem tudom volt-e szó róla!
Ma bekerült egy új épület a Kastély amelynek a leírásába ez olvasható - Minden szintje 1%-kal növeli a vadászatért kapott AF pontok mennyiségét -

Ez szándékosan van csak a vadászatra és ha igen miért. Mért nem lehetett úgy megoldani, hogy az is kapja aki portyázik és nem vadászik! Pl. 0.5% vadászatra és 0.5% portyára. Vagy egy másik kizárásos alapú. VF-esetén a vadászatra jár az 1%, EH esetén a portyára jár! Ha egyik szaki sincs (ilyen kariból van a legkevesebb) is-is kapja vagy beállításoknál eldöntheti melyikre kéri és 30 napig nem válthat!
Dátum: 2011.05.07. 13:24:47
V2 jelenlegi állása!

1.
Agnaesh
43694 győzelem

2.
Marietta
12757 győzelem

3.
Katherin
8963 győzelem

4.
Ericath
7716 győzelem
Dátum: 2011.05.06. 09:50:11
Ha már Tk!

Birka az mitől van, hogy egyszer a Tk-ban megvan a 7 tárgyas küldetés 10 Tk pontból egyszer meg a 30 is kevés?
Dátum: 2011.05.05. 22:57:54
Csak a nevezési rendszer hagy maga után némi kívánni valót! De én ez ellen nem emelek szót mert ismertük a rendszert, le volt írva. Ehhez alkalmazkodva találtuk ki a taktikánkat és álltunk össze más szövetséggel a biztos győzelemért.
Dátum: 2011.05.05. 22:44:23
Aurri ahogy írtad már az első nap lehetett tudni hogy a csapatom nyerni fog ennek ellenére nem álltam le 300 győzelemnél, hanem tettem tovább a dolgomat és egészen a topig küzdöttem magam.

Nem mákosan választottam hanem tudatosan. Tudatosan mert nem kis szervezés volt benne szövetségen belül és azon kívül is. Így nem véletlen hogy mi állunk nyerésre.

Azt, hogy az event indulása után lehetett váltogatni az nem az én hibám hibám. (én ezt máshogy oldottam volna meg)

Miért kéne kivenni? Azért, hogy olyan is "jutalomhoz" jusson aki nem tesz annyit a csapatáért vagy éppen az egyéni győzelméért mint én. Ne vicceljünk már. Jó hogy már nem egyből büntetni akarod azokat akik mind a két csoportban benne vannak.

Olvasd el rendesen azt amit írtam formailag eltérő jutalmat kéretem, ha megoldható. Nem pedig azt hogy adódjanak össze a 3%ok vagy legyen más a jutalom. Ez utólag nonszensz és inkorrekt lenne!
Dátum: 2011.05.05. 21:48:59
Bár lehet volt már kérdés, de ha valaki a győztes csapatban van és mellette top10-es akkor mi van?
Mert ugye a győztes csapat és a top10 is kufár medált kap! De a kufármedálok nem adódnak össze plusz azt sem tudom lehet-e egyáltalán belőle kettő?

Azt javasolnám, hogy a csapatmedál és a top10-es medál csak formailag legyen eltérő, hogy meg lehessen különböztetni, illetve látszódjon a karakterlapon, hogy ha valaki kiemelkedően mind a két csoportban benne volt!
Dátum: 2011.04.28. 01:43:39
Megoldás:
A megtámadott, ha nyer akkor vonják le tőle is az eseménypontot. Ha nincs pont 0LE/0Tp
A megtámadott győzelme ne számítson bele sem az egyéni, sem a csapat győzelmek számába!
A megtámadottnak győzelem esetén normál ÉP-t veszítsen.

Bár ez sem 100%os megoldás, de lényegesen megnehezíti a visszaéléseket. Nagyon szigorúan sem lehet büntetni azt ha valaki nyer mert megtámadták. Ugye azt is szem előtt kell tartani, hogy a többség tisztességesen játszik. Őket nem lehet agyonszívatni egy-két visszaélő miatt. Elsősorban ezeket a játékosokat kéne kiszűrni. Végleges megoldást ez jelentene. Az esemény idejére meg zárolni őket. Ha egyértelműen és kétséget kizáróan beigazolódik a visszaélés.
Dátum: 2011.04.26. 23:56:38
Így ebben a formában nézzük akkor teljesen igazad van!

Eddig nekem is nagyon tetszik az Event! Összességébe véve ez messze a legjobb! (az én szemszögemből nézve)
Eddig nekem sincs egy szavam sem!
Dátum: 2011.04.26. 22:58:11
Azt azért ne felejtsd el, hogy az event eseménypontba kerül. Így számold bele azt az LE-t is amit a vadászatért kaptál (kb.) és azt a Tp-t is.

De az tény hogy a küldetéseket jobban lehet pörgetni a KH-n!
Dátum: 2011.04.26. 22:02:58
Csak kizárásos alapon tudok logikázni (nem erősségem)! De feltételezem V2-ön Ágicához csatlakoztak a legtöbben legalábbis az eredmény alapján. Ebből következik, hogy ott van a legtöbb klón is. Ha pedig ott van a legtöbb klón és beleszámolná a klónok elleni győzelmet is akkor a másik 3 lány nem lenne így lemaradva.

Tehát szerintem a csaták összesítése a képek alatt csak a játékosok ellen elért eredményeket mutatják.
Dátum: 2011.04.26. 20:34:59
Miért is kéne törölni!
Szleng szó jelentése: Nő
Az már csak egy plusz ráadás, hogy börtönszleng!
Dátum: 2011.04.26. 19:33:03
Nem látom, hogy Vollat miért lenne Wood klónja! Az adatok alapján bárki másé is lehetne!
Na mindegy nem értem de azért köszi!
Dátum: 2011.04.26. 19:07:23
Meg néztem! Sem a név, sem a Tö és Szö összegek nem stimmelnek!
Na mindegy csak kíváncsi lettem volna, hogy a klónok és a világok között lehet-e átfedés!

Mod:

Itt a klón akit nem találok a V2-ön:

Xaxaphogre 90.szintű végzetúr

Legtöbb okozott sebzés: 2582
Tulajdonságösszeg: 2956
Szakértelemösszeg: 2411
Dátum: 2011.04.26. 18:42:52
Jól tudod!
Dátum: 2011.04.26. 18:31:08
A KH-klónjai hogyan generálódtak. Elképzelhető, hogy más világok klónjai is felbukkanhatnak a saját világunkon?
Ezt azért kérdezem, mert találtam egy olyan klónt aki 90. szintű, de nálunk még csak hasonló sincs. Eleve a 90. szint elsőjétől kb. 100 nagyobb a TÖ-je. Ha jól tudom akkor a klónok neve a játékos nevéből generálódik. Ennek a klónnak 2db X is van a nevében ilyen meg végképp nincs nálunk!
Dátum: 2011.04.26. 18:25:25
Pedig nagy lett volna!
Dátum: 2011.04.26. 17:57:47
Szerintem ahogy a kalandoknál le van generálva itt is azok számítanak!
De nem rossz az ötlet!
Dátum: 2011.04.26. 17:20:02
3309 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van az ellenfeledre: -18 Támadás, -18 Kritikus sebzés. Ellenfeled állata 617 életpontot sebződött. Kristályszellem elájult.

Nem! Neked kicsik a másodlagosaid! Vagy nekem nagyok! Az acsarkodás is működik rendesen.
Eddig 100 csatám volt és kb. 25-30 állatot ütöttem ki!

Lehetne egy új (ismételhető) küldést csinálni az eventhez!
Üssd ki a kristályhorda x tagjának állatát! (x=5. vagy 7.) Nekem tetszene!

Mód: A kiütött állatok úgy is maradnak. Gondolom, normál 12 órás ájulás után jönnek vissza!
Dátum: 2011.04.25. 11:35:17
Nem tudjátok, hogy lesz-e az eventhez kapcsolódó küldetés?
Dátum: 2011.04.18. 14:07:45
Köszönöm!
Így korrekt már az elején!