Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.09.07. 17:45:34
Mármint élvezzem, hogy mostmár nem csak engem, meg az állataimat tud bedarálni, hanem majd a csatlósaimat is? Nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem okoz élvezetet, hogy lesz mégegy terület, ahol a földbe taposhat a kápénhízott falubikája.....
Dátum: 2016.09.07. 17:40:57
De ezek egyedi, dedikált vadászzsákmányok lesznek, handmade, népműveszet mesterei által cizellált tölgyfaburkolattal...
Dátum: 2016.09.07. 17:18:47
Lehetne a következő fejlesztés egy olyan szerver, ahol SEMMIT nem lehet venni készpénzért? Nincs őskő, meg semmi ilyesmi.
Tudom, ingyenebéd nincs, alkudjunk meg egy elfogadható havidíjra..
Dátum: 2016.09.07. 17:10:59
Reménykedtem benne, hogy csak megfeneklik végül valahol ez a dolog, de nem. Legalább kimaradt volna belőle a karaktert tápoló rész, akkor még tetszene is....

Kinek van leghamarabb a legtöbb csatlósa? (kavics)
Kinek van meg leghamarabb az összes csatlós összes asztrális utazása, a barna gumóig? (kavics)
Kinek lesz a leghamarabb a legtöbb fókusza,dirániuma,biszbasza? (kavics)
Kinek nőnek így a leghamarabb a legtöbbet a tulajdonságai? (kavics)

Kik voltak eddig is a terminátorok? (kavics)


Kik lesznek még terminátorabbak ezután? Mekkorát fog nőni a szakadék?

Zseniális. Érzem ahogy csak úgy buzog bennem a játékkedv...
Dátum: 2016.09.06. 10:42:32


Megszelidíteni a Főgonoszt??? Szó sincs róla...olyan lenne, mint kivenni a sörből a buborékot , "...ez antihumanitáriánus kééérem ..."( by Besenyő István) Hát hogy nézne már az ki, ha Darth Vader csillámpóni simogatót nyitna az árva vukikölyköknek?????

Bőven elég lesz annyi, ha minden SzB. végén nézegetheti a hátamat...majd szerzek is valami egyencuccot a szövetségem tagjainak, a HÁTÁN egy " Bocs, hogy megint megelőztelek " felirattal...
Dátum: 2016.09.05. 15:57:32
Köszi

(Azért, csak így magunk közt szólva, nagyon nagy mák volt az utolsó sorsolás )
Dátum: 2016.09.05. 15:23:19


Gratulálok minden résztvevő szövetségnek, különösen az Igéret Földjének, akik beleverték a " nagyok" orrát a porba, és magunknak, a parádés hajráért


Leo, köszi
Dátum: 2016.09.03. 16:46:28
Nem...csak elgondolkodtam a dolgon, mint eszközön. Ceresznyeakadámia....hm...

Ne add fel, mások döntik el, játszol-e??? Ugyan már....
Dátum: 2016.09.03. 08:20:11
Azért most elgondolkodtam kicsit, milyen lehet úgy taktikázni, hogy az Akadémia révén akkor is tisztában vagytok a potenciális ellenfelek aktuális helyzetével, ha épp nem veletek vannak egy csoportban....
Dátum: 2016.09.02. 12:46:55
Aki minden erejével ellenségeket gyűjt, az nem számíthat másra csak ellenségekre. Az ellenségeink pedig a vérünket akarják, mindegy mi módon.
Dátum: 2016.09.02. 12:35:43
Ha a két szövetség meccsét nézem, akkor a győzelemre játszanak.

( Nem értettem félre, de jól esik piszkálódni... )
Dátum: 2016.09.02. 12:31:57
Így is lehet mondani.

A Kamikaze pilóták pedig a Bushi-do, a Harcos útjának szellemét követték, és tudván hogy mindenképp vesztenek, magukkal vitték az ellenséget is a halálba.A Harcos becsülete mást kíván, mint a Kereskedő becsülete.

Ti akkor így döntöttetek, ők most talán másképp....nincs fair play, a háborúban győzelem van, vagy halál, vagy mindkettő egyszerre.
Dátum: 2016.09.02. 11:22:29
Ejj...ekkora gáz van? A Hullák az Ász jóindulatára szorulnak, hogy nyerhessenek??? Én úgy tudtam, a gerinc csontból van, sokáig megmarad....mégsem?
Dátum: 2016.08.30. 11:33:18
Ha elég sok vetálytárs szerez háromnál kevesebbet
Dátum: 2016.08.30. 10:37:20

Egy csoda max. a top háromhoz elég....
Dátum: 2016.08.30. 10:10:05
Basszus, most nézem, utolsó forduló jön...akkor viszont nem csak egy csatát buktunk. Ez van. Na majd a következő
Dátum: 2016.08.29. 21:05:10
Ahha...akkor az igazi válaszom ez: (a végén a lényeg)

https://youtu.be/exvtMxsZp6k
Dátum: 2016.08.29. 20:34:22
Miféle sületlenséget hordasz itt össze???

" Apa, apa, bocsásson meg azoknak karokkal
Kik ők úgy döntöttek, hogy egy fekete pisztoly
Nem marad sokáig adag szolgáló Őfelsége! "

A google fordító nálam jobban ért olaszul, latinul meg úgytűnik egyikünk se, szóval én elhiszem neki....

Némi segítség után :

Nem hárítok semmit, senkire. A Szövetségem nem én vagyok, és a Szövetség hibázott, a Szövetség tanul belőle. A taktikusunkban továbbra is megbízom, ő fogja levezényelni a vereségetek.
Dátum: 2016.08.29. 19:31:33
Néha olyan felesleges dolgok tartanak fel, mint MUNKA...de itt vagyok.

Kétféleképp mondhatom:

A. Adtunk egy esélyt Nektek.

B. Ha rábízom a taktikát valakire, nem bírálom felül, akkor sem, ha tapasztalatlansága miatt rossz döntést hoz, a tanácsom ellenére.

Egyébként pedig, majd a végén értékeljünk, egy csata nem az egész háború
Dátum: 2016.08.28. 21:30:31
Az ősi arany pénz tízszerezze a Kézikönyv, a Fehér kristályital, és a Kútgerjesztő találásának esélyét.