Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.04.03. 23:12:32
Talán így: http://www.kephost.com/images/2016/04/03/Leo2.md.jpg

Bár ezen a képen nem az van pontosan, amit Leo most leírt, ez egy másik üzenetváltás szerintem...

MOD:

Illetve, most már stimmel, a hármas számú
Dátum: 2016.04.03. 23:03:04
Ha már multizunk...

Az egyik magyar telefontársaság a három nagyból(nem akarok reklámozni,de szerintem hihető név nélkül is), gondolom ők multinak számítanak, nem is olyan régen "félretájékoztatott" az ügyfélszolgálatán, egy bizonyos kedvezménnyel kapcsolatban.Nem volt egyszerű eset, a végén kiderült, hogy tulajdonképp nem vagyok jogosult rá, de ha már az elején tévesen azt kommunikálta az üfszolg. hogy igen, akkor legyen úgy, plusz kárpótlásul duplán legyen úgy.A legvégén triplán lett úgy...
Persze, nekik vannak konkurensei, nem nagyon engedhetik meg maguknak az ÍJ. hozzáállást.
Van hová fejlődni.

" ..mikor, kit, milyen alapon kéne kompenzálni az "információhiány" miatt?.."

Nem olyan bonyolult ez, valaki bemásolt ide a fórumba, egy konkrét nemleges választ, amit az ügyfélszolgálattól kapott. Attól a dátumtól kezdve,
és "információhiány", hanem dezinformáció "alapon". Mint írtad, ettől mindenki boldog lenne, nektek pedig nem kerülne forintba, viszont talán hozna, az elégedett ügyfél pénztárcája könyebben nyílik.
Ha ez megtörtént, utána lehet deklarálni, hogy egyszeri alkalom volt, senki ne várja hogy rendszer lesz belőle, és hogy milyen intézkedéseket hoztok/hoznátok, azért, hogy ne legyenek hasonló esetek.

"... Ahogy ti is javasoltátok, és mi is erre a következtetésre jutottunk, jövőbeli eseményekről, akciókról az ÜSZ-en keresztül ezentúl semmiféle információt nem adunk ki. "

Szerintem nem ezt javasoltuk, hanem azt,hogy egységes álláspont legyen, ne egyéni véleményét mondja, aki válaszol.Szerintem bőven befutott már az évek alatt annyi kérdés, hogy azok alapján ki lehet alakítani egységes álláspontokat.Valamint azt is javasoltuk, sokszor, hogy igenis, minden egyes válaszért, ami az ügyfélszolgálattól jön, tessék tartani a hátatokat, az igenis számítson hivatalos infónak, akkor is, ha csak itt a fórumba bemásolva olvasom.
Szerintem már januárban is látható volt, mikor lesz húsvét, kikövetkeztethető volt, hogy "kavarodás" lesz belőle, és őszintén szólva azt az érvet sem értem, hogy, nem tudjátok legalább egy évre előre, legalább hónapra pontosan megmondani, hogy mikor lesznek az általatok szervezett, és indított akciók. Mi az oka ennek?
Le kell ülni, megtervezni, félretenni, elővenni két hét múlva, átnézni, átgondolni, megint eltenni egy hónapra, újra átnézni, és ha minden oké, kitenni ide.
Ezzel részünkről tervezhetővé válna a dolog, simán elkerülhetőek lennének a hasonló esetek.Persze oda kell írni, hogy indokolt esetben a változtatás jogát fenntartjátok, nyilván egy földrengést, kigyulladt szervert, stb...senki nem fog számonkérni rajtatok.

" Úgy érzem, a reakciók ezzel kapcsolatban kissé eltúlzottak voltak..."
Hogy mi eltúlzott, az egyéni megitélés kérdése, de mindenki morcos, és kicsit hisztis lesz, ha a zsebében turkálnak....
Dátum: 2016.04.03. 09:07:07
Nekem megvan.
Dátum: 2016.04.02. 07:03:27
Egy kis érdekesség a sithek képességeiből :

Ma, 03:21 A bajnoki viadal 4. kategóriájának győztese: Exar Kun
Ma, 03:21 A bajnoki viadal 3. kategóriájának győztese: Ferike1015
Ma, 03:21 A bajnoki viadal 2. kategóriájának győztese: Exar Kun
Dátum: 2016.03.31. 16:10:25
Szerintem pont nem volt terv, csak a társulat egyik fele szipogott, hogy ménincs, és akkor lett. Nem mondom, hogy jó ötlet volt, de szerintem a rinya hozta.
Dátum: 2016.03.31. 15:45:44
Na, most akkor ha nincs húsvéti akció az a baj, ha meg kicsit csúszva,de van, akkor meg az a baj?

(Má' megin nincs rajta sapka... )
Dátum: 2016.03.30. 11:46:06
Köszi
Dátum: 2016.03.30. 10:02:32
ma, 09:38Azazel (25271)
Sziasztok

Az óraátállítás napján a templom senkinél nem számolta a napi feladatokat.Nálam sem.
ma, 09:57István
Szia.

Beállitottuk teljesitettre.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető


Valóban. Legalábbis nálam.
Dátum: 2016.03.30. 09:38:52
Én arra vártam, hogy szokás szerint önként megoldják, de mivel nem, épp az előbb küldtem el nekik az üzit.
Dátum: 2016.03.29. 18:01:53
Remélhetőleg azóta is a pokolban rohad érte mindkettő. Jacques de Molay, és Geoffrey de Charney olyan példát mutattak, amit nagyon kevesen utánuk. Visszavonták a kinzások hatására tett vallomásukat, kijelentették, hogy bűnösök, amiért elárulták társaikat, és ezért megérdemlik a halált.
Tették mindezt az után, hogy már készen volt az életfogytig tartó börtönbüntetésük, tudva, hogy így az semmissé válik, és máglyára kerülnek.

Nem érdekelnek az összeesküvés elméletek, és tudom, hogy voltak a rendek olyan időszakai, amikor az aktuális nagymester nézetei miatt jelentősen hátráltatták a békét a Szentföldön, de ez a két ember akkor is megmutatta, mit jelent embernek lenni, és embernek maradni, minden körülmények között.

(Bocs a durva offért..)
Dátum: 2016.03.29. 13:23:03
Köszönjük
Dátum: 2016.03.29. 11:01:50
Csak nem kell mindenkinek egyesével írogatni ezért...
A mtokronitokról http://vegzetur.wikidot.com/myto

A zabáláls, és általában a csatlósok http://vegzetur.wikidot.com/allatok-evolucioja

Azért csak linkek, mert a kérdésed alapján igen sok infó hiányzik neked.
Dátum: 2016.03.28. 00:31:02
Túl sok az anomália.Szerintem a VU kódja öntudatra ébredt, kiszúrta, hogy Baraty locsolkodni van, és most kitombolja magát...

Nagyszerű, már holnap van, a templom mégsem számolja az x nap egymás után feladatokat...
Dátum: 2016.03.28. 00:24:06
Ahha..köszi, már épp ideges lettem volna, mert a templom is....

Viszont hűségbónusz, napi ajánlat, húsvéti feladatok szerint már holnap van...
Dátum: 2016.03.28. 00:15:26
us: gyógyital
Szint: 70
Gyógyít: 4000-5000 ÉP
Ár: 2 Őskő
Őskőért vásárolható gyógyitalt naponta csak egyszer vehetsz!


Ma még tuti nem vettem, hiszen át sem vehetem érte a jutalmat. Éjfélig tart a nap a Behónál, vagy 24 óra ?
Dátum: 2016.03.28. 00:07:42
No, még egy csavar a húsvéti locsolkodásba.Meglátogatott egy Végzetúrnőhölgyleány, a neve most mindegy, majd miután agyba-főbe vert, és felkoncoltatott az állataival, a következő történt :

"Ő meghajol előtted, majd egy gyógyitalt nyújt feléd. Egy mosollyal köszönöd meg gesztusát, és átnyújtasz neki egy grifftojást."

Gondoltam, mégis megsajnált a végén, vagy rájött, hogy nem is én szóltam le az új frizuráját, ezért adta a gyógyitalt, na de Én, én minek adtam neki tojást???
Dátum: 2016.03.27. 16:49:29
Akkor te is csókos vagy...
Dátum: 2016.03.27. 15:52:56
Nono...nem kell mindjárt megsértődni...csak az a helyzet, hogy amíg reagálsz rá, nyilvánosan, addig "adod alá a lovat". Ha már egyszer átette privátba a dolgot, maradhatott volna nyugodtan ott. Másrészt pedig nem neveztelek arcosnak, ha nem tetszik más inge, ne vedd magadra, és egyébként a szövimben tényleg van ilyen nevű topik

Függetlenül attól, hogy kinek a pártjára állnék ebben a vitában, kettőtök közt a helye, nem itt.
Dátum: 2016.03.27. 13:40:32
Csókos vagy vazzee...