Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Endimion

Oldal: 123
Dátum: 2009.07.14. 22:02:29
Melyik filmben játszik bérgyilkos házaspárt Angelina Jolie és Brad Pitt?

Kinyirósdi
Párharc
Fuss az életedért
Mr és Mrs

Csak kicsit hiányzik a helyes film cím.

Milyen állat neve Bambi a mesében?

nyúl
kígyó
madár
őz

Bambi, mint az a végén kiderül, szarvas, de lehet hogy ott már aludt a kérdés feltevöje?

Folytasd:Hé paraszt melyik....?

ló a tied
a legjobb borod
út megy Budára
út vezet Makádra

"Hé, paraszt! melyik út megyen itt Budára?" Asszem ennyit talán illet volna megnézni.
Dátum: 2009.07.12. 20:52:16
Ki BUd Spencer filmbeli tarsa?

John Cena
Terence Hil
Eddy Murphy
Bruce Vilise

Ha eltekintünk a helyesírási hibáktól, ami nagyon nehéz, Bud Spencernek vannak olyan filmjei, amelyekben nem Terence Hill a partnere. Hihetetlen, de van ilyen! Az ám, még Bruce Vili se tudja, hogy mennyi.
Dátum: 2009.07.10. 21:22:06
A mondóka szerint. Boci-boci tarka...

se füle se farka
nem eszik a tarka
nincs is ilyen mondóka
elment az avarba

Igen, pontosan nagyon ügyes vagy kisfiam/lányom, ahogy mondod a mondóka szerint: Boci-boci tarka... esetleg, ha kérdést is tennél fel, talán megkönnyítené a helyzetet.

Általában melyik gomb a legnagyobb?

az a gomb,amin az A betü található
az a gomb,min a Caps Lock felirat található
az a gomb,amin az F12 található
az a gomb,amin az 1(End) található

A csengő gomb szerintem mindegyiknél nagyobb, meg a piros, ami alá az van írva, hogy: "Kilövés"!
Dátum: 2009.07.10. 15:02:10
Melyik növény(zöldség) nem rokona a többinek?

paradicsom
burgonya
paprika
karfiol

Nem vagyok egy nagy biosz zseni, de asszem a paradicsom elvette a paprikát, ebből a házasságból született a karfiol, aki a burgonyával kavar. A burgonya viszont másodunokatestvére a kukoricának (aki jelenleg külföldön tartozkodik) aki titkos viszonyt folytat a paradicsommal, de előtte a paprika szeretője volt....
Mondtam, hogy nem vagyok egy biosz zseni!
Dátum: 2009.07.08. 16:20:16
Melyik filmbeli nyomozóra gondolok: kopott ballonkabát, ősrégi Peugeot, szivar, a nézők által soha nem látott feleség?

Columbo
Derrick
Kojak
Horatio Caine

Hát az, hogy a nézök által soha nem látott csak részben igaz, ha jól tudom kapott egy saját sorozatot is Columbo-né (szül. Kovács Terézia).
Dátum: 2009.07.07. 00:27:47
Mi a jelent magyarul:morgen?

Reggel
Délután
Nap
Este

Elárulom, hogy azt is jelenti a reggelen kívül, hogy holnap. De ezt csak a kezdök kedvéért mondom.
Dátum: 2009.07.07. 00:23:57
Kinek a nevéhez fűzödik az "InDa Club" című szám?

Eminem
Dr.Dree
Snoop Dog
50 cent

E zelégéééé specijállis, mer én se kérdezzem meg, hogy kijé a "Seek and destroy" címü zenemü. Ugye?
Dátum: 2009.07.06. 17:24:00
Melyik név nem magyar eredetü?

Álmos
Ádel
Ákos
a negyediket elfelejtettem

A helyes válasz az Ádel, de az a helyzet, hogy az Ákos sem magyar eredetü név. Török eredetü, és a jelentése: fehér sólyom. Javítani kérjük.
Dátum: 2009.06.27. 10:25:57
A 2009-es Világbajnokságon Talmácsi Gábor melyik kategóriában indul?

125ccm
250ccm
MotoGP
nem indul egyikben sem

És íme a remek példa arra, ha egy kérdés az aktualitását veszti, hiszem a mi Talmácsink már a MotoGp-ben versenyez, míg itt a 250 ccm a helyes válasz.
Dátum: 2009.06.27. 00:26:27
Hogy hívják az a galetkit, akinek a naplójából rendszeresen olvashattunk az Alanori Krónikába?

Amerta
Dermo
Mira
Leanthil

Na igen, aki meg nem veszi rendszeresen az Alanori Krónikát az haljon meg hülyén. Vagy ez csak bujtatott reklám Miklóséktól?????
A helyes válasz egyébként Leanthil.
Dátum: 2009.06.17. 18:07:51
Ki volt az idei Forma 1-es világbajnok?

Kimi Raikonnen
Felipe Massa
Lewis Hamilton
Fernando Alonso

Az idei világbajnok 2009.06.17.-én még nem megállapítható, a Forma 1-ben legalábbis. Ám asszem nem mondok nagy ökörséget, ha megtipelem, hogy idén valószínüleg Jenson Button lesz a világbajnok.
Dátum: 2009.06.17. 00:34:32
Melyikből készült csak mese?

Pókember
Sailor Moon
Hulk
Fantasztikus négyes

Itt had kekeckedjek egy kicsit!! A kérdés úgyanis csak akkor lenne megfelelő, ha valahogy így hangzana: "Melyikből nem készült eddig film?". A felsoroltak közül úgyanis mindegyikből készült más is, nem csak mese. Pl: képregény (ez beletartozhat a mese fogalmába), videójáték, különböző rajongói cuccok, játékok, hogy csak egy-két dolgot említsek. Kérdés javítást kérnék, de szerintem maradhat.
Dátum: 2009.06.15. 01:04:57
Találtam itten egy-két szépséget:

"Mennyi a minimális vadászati idő?

5 perc
7,5 perc
30 perc
15 perc"

Elöszőr is hol???? Mivel hogy vadászni itt a mi szép bolygónkon is lehet, nem kell egy kis vérontásért a Végzetúrra tapadni. Másodszor nekem a V1-en 3 és fél perc, a V2-ön pedig 4 és fél perc.

"_ _ S C P S _ Melyik a helyes kiegészítése?

C P S C P S C
K V S C P S H
P C S C P S C
H K S C P S V"

Na most erre itt speciel azért nem tudtam válaszolni, mert otthon maradt az amatőr kódfejtő készletem. Viccet félretéve, mi a fene ez??? Én elhiszem, hogy egy teljesen egyértelmű a dolog, és más kacagva vágta rá a megoldást (azért sem árulom el, hogy mi az), de az én szegényes felfogásomat teljes mértékben megterhelte. Tehát kérem, hogy ha valaki esetleg tudja, hogy mi is pontosan a lényege ennek az jelezze felém valamilyen formában. Elöre is köszönöm!
Dátum: 2009.06.09. 00:36:41
Mennyi a föld keringési ideje?

1 év
1 hét
1 hónap
1 nap

Asszem ide egy kis pontosítás nem ártana. A Föld ugyanis kering egyszer a saját tengelye körül, egyszer a nap körül, meg egyszer a galaxis középpontja körül ( ennek pontos nevével sajna nem szolgálhatok, amiért is majdan rituálisan vetek véget életemnek ). Sőt, ha nagyon szőrszál hasogató szeretnék lenni, akkor ide vehetnénk a Merkúr bolygót és a Vénusz bolygót is, mivel valamilyen szinten ezek körül is kering.
Dátum: 2009.06.09. 00:26:33
Ja igen, az hogy szárazföldön, kimaradt.
Dátum: 2009.06.08. 18:24:21
Van egy olyan kérdés, hogy hány országgal határos Spanyolország!? A helyes válasz a kérdés feltevöje szerint a 2. Ám ha földrajzi ismereteim nem csalnak, akkor Spanyolország, és Franciaország között fekszik egy törpe állam: Andora. Ezért szerintem a 3 lenne a helyes válasz.
Dátum: 2009.06.08. 01:37:34
Milyen lények szerepelnek a Transformersben?

Űrlények
Emberek
Robotok
Szörnyek

Aszongya hogy, A Transformers című film, a földön játszódik és az éles szemű megfigyelő felfedezhet benne robotokat, és elvétve egykét emberi lényt (asszem állatok is vannak). A Transformers című képregénysorozatban, illetve rajzfilmben még egy-két űrlény is található. Ha már most ha a kérdező a főszereplőkre kiváncsi, akkor egy kis módosítás nem ártana a kérdés feltevésben. Asszem.
Dátum: 2009.05.18. 16:33:31
Melyik a hiányzó érzékszerv : tapintás , látás , hallás , szaglás ?

ízlelés
rúgás
Nem hiányzik
ész

Na szóval izé... az érzékszerv az szerintem a fül, az orr, a nyelv, az ujjak és a szem. Tehát a helyes megoldás, hogy mindegyik hiányzik. Javítás után maradhat.
Dátum: 2009.05.17. 11:48:03
az ÚJFUNDLANDI kutya miről ismert?
kistestü ezért inkább szobakutya
csak házörzésre
vizimentésre
vadászkutyaként alkalmazzák

A helyesírási hibák még hagyján. Na de a többi!!
Dátum: 2009.05.08. 23:13:55
Ki játszotta - a vele egyező című filmben - a Maszkot?

Will Smith
Jim Carrey
Bruce Willis
Ben Stiller

Szeretnék megkérni mindenkit aki tudja, hogy honnan tölthetem le a Vele egyező című filmet, az írja meg mert szeretném megnézni. Kölünösen arra vagyok kiváncsi, hogy miről is szól.
Oldal: 123