Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Őrmester

Dátum: 2024.03.08. 20:42:10
Na jó, én itt befejeztem. Nem lehet máshogy, csak úgy, ahogy te akarod, ahogy szerinted megéri, stb...különben az ember minimum kötekedik meg hülye. Hát tudod, elég nehéz lehet neked magadat alakítani a saját életedben.
Dátum: 2024.03.08. 11:40:31
Szerintem szubjektív dolgok megítélésébe belemenni biztos út a kudarchoz.
Ha olcsón lenne a garling kristály, én is elvinném, mert miért ne?
Nem arról van esetedben szó, hogy unalmas kivárni, mire az a tétel kerül sorra, ami neked kell és ha kivennénk a "hülyeségeket", akkor hamarabb fordulnának a tételek vagy ha bekerülne új tétel, akkor izgalmasabb lenne megint az AH, mint régen? Persze ez sem igaz, mert egyrészt semmi sem lesz olyan, mint régen, mert most most van, másrészt megkockáztatom, hogy a top karik akkora mennyiségű dukáton ülnek, hogy csak nekik lesz izgalmas, miközben mondjuk nekem is tetszene az új tétel és esélyem sem lenne. De itt meg bejön az, hogy ki milyen játékstílussal játszik és annak milyen következményei vannak.
Vagy már annyira minden ismerős a játékban, hogy kéne valami új dolog, amitől nem lesz annyira unalmas, mint most, mert annyira szereted a játékot, hogy még több indokod legyen nem abbahagyni?
Dátum: 2024.02.29. 13:14:28
Ó bakker, kezdődik. Komolyan már nekem van bűntudatom, hogy merek írni.
Dátum: 2024.02.28. 14:58:48
ÜSZ-re kell ezeket írni, hogy legyen is belőlük valami.
Dátum: 2024.02.06. 17:58:44
Aki bánt, az is inkább azt jelenti, hogy nem téged nem szeret, hanem magában nem szeret olyasvalamit, amit nem tud még elfogadni, csak könnyebb mondjuk rád vetíteni. Persze ez a szitucáió nem könnyű akkor és ott, de valójában erről szól.

Egyébként semmi okom nincs bántani. Mindenki azt csinál az életével, amit akar, úgy éli, ahogy akarja. Érdemes önvizsgálatot tennie annak, aki teszem azt, elítél. És egyébként de, nagyon nagy dolog a coming out. Rengeteg, évek-évtizedek szenvedése van mögötte, aminek az utolsó néhány perce az, amit coming-outnak hívunk.

Egy időre viszont a V2-re megyek, ha jól emlékszem, akkor versenyeztünk Lady Alvarielen a top3 helyezésért, na de most már velem legalább nem kell.
Dátum: 2024.02.06. 17:27:07
Szerintem nagy dolog, hogy így leírtad ország-világ előtt a másságodat, ami nagy bátorságra vall. Sok ember egész életében nincs ennyire bátor!

Ahogy olvastalak, nekem az villant át a fejemben, hogy a jól érzed magad mögött talán hangsúlyosabb az, hogy nagyon egyedül érzed magad, ezért egy fórumon közzéteszed, hogy örülsz, hogy észrevegyenek, lássanak, hogy ne legyél annyira egyedül. Persze nem biztos, hogy így van, de én pont így csinálnám, ha személyesen nem kapnám meg azt, amire vágyok legbelül.
Dátum: 2024.01.29. 22:41:37
Fejezd már be ezt!

Leírtad már, hogy mi a gondod, kaptál tanácsokat is, hogy hogyan oldd meg őket, de neked semmi se jó. Miért nem alkalmazod a kapott tanácsokat? Mi a jó neked abban, hogy nagyjából mindenkivel kontrontálódsz (mert van benne számodra jó, különben nem csinálnád)? Miért van szükséged arra a figyelemre, amit a provokatív hozzászólásaid által szerzel? Nekem minimum ezek a kérdések merülnek fel és unalmas már ez a megnyilvánulás, amire nem az a megoldás, hogy akkor ne olvassam a fórumot, hanem az, hogy próbáld meg elfogadni, hogy ez most ilyen.
Dátum: 2024.01.28. 19:30:59
A Lady Alvarieles számlálók is leragadtak x nappal korábbi allásokon.
Dátum: 2024.01.27. 13:16:55
Azt gondolom, hogy a kattintáscsökkentések pont a lassú betöltődés miatt voltak annyira vágyottak, de így, hogy 1s alatt van most a válaszidő, hát így nem tudom
Dátum: 2024.01.26. 13:03:04
Atya úr isten, milyen gyors lett az oldalbetöltődés! Azta
Dátum: 2024.01.12. 18:39:44
De jó valamire, csak nem te vagy a célközönség.
Dátum: 2023.12.29. 15:55:02
Jogos, pótoltam, ami nekem fel volt írva és ki lehetett silabizálni, hogy mi a pontos képlet. A többihez viszont nem tudom sem a képletet, sem a költségeket.
Dátum: 2023.12.28. 22:49:55
Ami éppen most van. Így legalább nem kell külön számolnod a 101. napot a Hűség útjának elejétől.
Dátum: 2023.12.26. 17:26:39
Lord, szerintem a két nézőpont nem zárja ki egymást és nem arról van szó, hogy kinek van, vagy kinek nincsen igaza. Szerintem nem lett Gloria véleménye kevésbé igazabb, miután én válaszoltam neki. Én pusztán azt próbáltam meg érzékeltetni, hogy a tehetetlenség és egy külső tényező okolása helyett van egy cselekvőképesebb szempont is, ami által nem teszi magat függővé a JV-től.
Dátum: 2023.12.26. 11:27:55
Köszi az észrevételt!

Az utólagos ősköves átvételhez megvannak a pontos számok, hogy hanyadik naptól kerül 2-be, 3-ba, stb?

A tojásos 3. napos átvétel az eredeti szövegből másolt, így azt a játékon belül is javíttatni kell.
Dátum: 2023.12.25. 11:53:26
Boldog Karácsonyt!

Nekem az furi, hogy ha minden évben ez gond, hogy van egy nap, ahol 24 órára nem lehet kihívásozni és a JV sem tesz semmit ez ellen (ezek a külső okok), viszont tudjuk, hogy mikor kezdődik a miniesemény és van egy wiki is, ahol minden le van írva, azaz pontosan kiszámítható, hogy melyik nap kell egy picit tervezni, hogy meglegyen aznapra is a 3 kihívásos feladat, akkor miért nem tesszük meg, hogy kiszámoljuk, hogy beleesik-e a dec. 24 12:00 - dec. 25 11:59 közötti időszak ebbe (ezek lennének a belső okok)?

Egyik nézőpont szerint tehetetlen vagy, mert a JV nem tesz semmit, másik nézőpont szerint nagyon is cselekvőképes vagy, hiszen úgy alakítod a napodat, ahogy akarod. Nyilván mindenki hoz egy döntést, azt, amelyiket akarja és nem feltétlenül tudatosan.

Nem volt célom az offenzívkodás, csupán egy másik nézőpontot akartam behozni, ami feloldja a kínzó tehetetlenséget.
Dátum: 2023.12.24. 17:14:10
Nekem számolja, amit az alkímista laborban felhasználok. Te is onnan próbálod?
Dátum: 2023.12.22. 19:58:44
A wikibe beírtam az event nagy részét, akinek van ideje, írjon hozzá bátran!

http://vegzetur.wikidot.com/a-huseg-utja
Dátum: 2023.12.20. 19:10:00
Ez a licitálj 15x az aukciós házban feladat jól felveri az árakat, pedig pont ilyenkor lehet a legjobb dealeket szerezni, amikor egy napos licitek vannak
Dátum: 2023.12.20. 09:57:37
Akkor már legyen érvényes erre a "templomra" is a Templomi ultradekrétum, azaz legyen teljesített 2 random feladat

Szerk1: van itt élet, kéremszépen.
Szerk2: a szavazz a szövetségben feladat sem számlálódik.
Szerk3: annyi különbség szerencsére van eközött a templom között és a Végzet temploma között, hogy ott csak akkor kezdődnek el működni a számlálók, ha előtte belépsz a templomba, itt szerencsére anélkül is elindultak.
Szerk4: a Templomi relikvia vajon működik, azaz felezi az áldozz kezdetű feladatokat?