Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricky

Oldal: 1
Dátum: 2010.06.22. 22:03:03
Ezt értem,de mi már 12 napja háborúzunk a V 4 -en és még sem ér véget döntetlennel a csata,pedig azt írja hogy 1 hét. Nem értem miért nem szüntetik meg a háborút?
Dátum: 2010.06.22. 21:08:03
Sziasztok!
Először is köszönöm a segítségeteket,de most másoltam ki a V4 -ről a következőket:

Háborúk / kapituláció
Ha kapituláltok, a két szövetség között átmeneti békeszerződés jön létre (a felbontása után sem támadhatjátok egymást 56 óráig), és a lélekkutatok töltöttsége lecsökken (akár mínuszba is mehet), a győztesé ugyanennyivel megnő (akár max. fölé is mehet így). A csökkenés mértéke függ a lélekkút nagyságától, és a két szövetség közötti erőaránytól.
Ha a hadüzenetet ti küldtétek, nem kapitulálhattok a háború első napjában!
FONTOS: a kapituláció automatikusan megtörténik, ha már legalább 50-et csatáztatok, és egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 1 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- a háború legalább 56 órája zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- a háború legalább 112 órája zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
Ha egy háború legalább 1 hete zajlik, akkor döntetlennel ér véget, nem kap senki LE-t, és nem jön létre békeszerződés.
A győzelmek számát ezen az oldalon láthatod.

Nos itt 1 hetet ír nem hármat.
Dátum: 2010.06.22. 11:46:43
Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok e,de volna egy kérdésem.Hogyan is van a háborúban való döntetlen elérése?Ha már legalább egy hete tart akkor döntetlen!Csak hogy mi már 12 napja háborúban állunk és nem kapjuk meg a döntetlent.Hiába öltünk bele egy csomó pénzt a játékba nem tudunk játszani. A V4-en játszunk a Las Vida's szövetségben,testvéreimmel és a nagyon beteg anyukánkkal.Kizárólag anyu miatt játszunk,hogy eltereljük a betegségéről a figyelmét és mert anyu szereti ezt a játékot.Nem értem a fent leírt döntetlen kire vonatkozik?Jó lenne ha megszüntetnétek végre döntetlennel a háborút,hogy játszhassunk,hiszen nem sokára vége a 4. világnak.
Dátum: 2010.01.09. 14:41:41
Sziasztok!
Nem igazán idevaló,de mivel más topikot nem találtam ide írom.
Egyesek a Sötét Mágusok szövetsége,nem játékként,hanem szívatásként fogják fel ezt a játékot.Az hogy eddig 2 hetente támadtak egy dolog.Megoldottuk,felépítettük a Békecsarnokát max-ra,így csak havonta tudnak támadni.Az hogy nem hagyják a más szövetséget játszani elég undormány.Fenyegetőznek és megpróbálják a szövetségeket megfélemlíteni,csak nekik lehet szövetségeseik a kisebb szövetségeknek nem.Ez a levelükből világosan látszik.Elgondolkoztunk azon,hogy abba hagyjuk a játékot,mert ez már messze nem játék és mi a pénzünkért játszani és nem szívatni akarunk.Üdv. Ricky

Kimásoltam a levelezéseinket:

""Szia

Nem tudom tisztában vagy-e vele. De a rácstagoknak honlapjuk van az őket ért Pc csapásokról és idővel mindegyiket minden tag meg fogja torolni. Minden csapásért meg fogjátok kapni a magatok 5-10 csapását."

Szia!
Ti kezdtétek a csapást és nem mi!Mi csak viszonoztuk!Láthatjátok mi békében élünk.De mivel ACE tagok vagyunk és felszólított Kurt Cobain az ACE vezetője,hogy mérjünk csapást az Iyanden szövetségre,mert az napi szinten küldi rájuk a csapást,ezért azt meg kellett tennünk.Mivel nem az Arany Ászok kezdeményezte a citadella támadást beleegyeztünk.
Egyébként nem félünk a csapásaitoktól,legfeljebb citadella háború lesz.Ahogy mi támogatunk másokat úgy minket is támogatnak az Anti Citadella Egyezmény tagjai.Nagyon sok kárt fogunk okozni egymásnak,ha ez így lesz. Üdv.Ricky"

Az Ace tagjainak a fele már feladta és kilépett. Az ászok az egyetlen aki rendszeresen csapdos, mivel ők gyakran úgy építenek napokon át, h a válasz csapást nem közömbösítik. A ti szövitek is készen áll dupláért építeni mindent?
Mi nem használunk Pct agresszorként, de megtoroljuk a minket ért csapásokat. A APC célja az volt, h a háborúktól mentse a szövetségét. Ez hónapok óta látszik, h nem működik, ugyanúgy mennek a hadüzenetek.
Mi csapunk titeket mert Iyanden pcztétek, most meg már magunkért. kutunk napi 700Kt termel, magas szintű játékosaink vannak napi milliós manakonstival. Elgondolkozhatsz rajta ki fog a végén nagyobbat szívni.


Szia!
Akkor csapdossatok,ha ennyire felfoghatatlan számodra az,amit leírtam.Hogy mennyi a napi kutatok minket nem érdekel.Ha ti nem játéknak fogjátok fel hanem szívatásnak ezt a Végzetúr online játékot,melyben benne van,hogy játék,akkor nincs miről beszélnünk.Mi egyszerüen játszani akarunk és megsem fordul a fejünkben mások szívatása.Persze aki egy játékban ilyen jellem az az életben sem más!Még valami! a Levelezésünket felteszem a fórumra,had lássák a fejlesztők,hogy egyesek Végzetúr online szívatós-ra keresztelték az általuk fejlesztett játékot. Üdv.Ricky
Oldal: 1