Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Buvarbeno

Oldal: 1
tulajdonképpen mi a baj az épitőrabszolgákkal?
valaki megindokolná?
Idézet: Batu - 2008.10.24. 18:06:54
Idézet: Fatali - 2008.10.07. 13:25:54
Heló!
Inditottam 5 karaktert amiböl 3-at a mai napon zároltak, teljesen jogosan.

sajnos tul sok idöm volt mostanában, ezért csináltam ezt a csunya dolgot, mentségemre szolgáljon hogy külön külön vittem a karikat, LE-áttolás nem volt képben, igaz néha a kicsiket levertem hogy tudjanak békében vadászni.

az 5 karakterem neve.
Szpritni Birsz (Smaragd Forrás)
Csodálatos Kiszel Tünde (Elit Horda)
Féreg
Bélyeggyüjtő Béla
Fotelrokker

az utolsó 2 karakter nem lett zárolva, az igazság érdekében kérem azokat is szankcionálni

Most akkor világositson már fel valaki légyszi, hogy van az, hogy Szpritni Birsz még mindig ott virit a Smaragd Forrás-ban 50k feletti épitéssel és egy szál buzogánnyal, Csodálatos Kiszel Tünde pedig a Káosz és Vér oszlopos tagjaként harcol. Bár a többi karakter sincs se törölve, se zárolva, ezekre nem vesztegetnék szót. Akkor most a multizás megengedett? Vagy csak Fatalitól valaki kegyesen átvette az épitő rabszolgát, ne vesszen kárba a munkája? Piramist épitenek, vagy mi?


Szpritnit átadtam, de a többivel a játszottam tovább amig meg nem untam végleg a játékot és töröltem a karikat.
csak arra kell figyelni hogy 1 percen belül ne lépj be két karakterhez, és simán lehet multizni szankcio nélkül.
Az EUTBEN legalább annyi tisztesség vlot hogy engem azonnal kiraktak a multizás miatt. (pedig a karaktereimnek nem sok köze volt egymáshoz)
jajj szegényke ha tudtam volna hogy igy a lelkedre veszed, inkább hálásan megköszöntem volna hogy 11-ik szintüként jól levertél engem 8-ik szintüt.

de nem akarlak külön minösiteni az egész szövetségetek egy szégyen.
a játék kideritetten legnagyobb csalojával szivjátok a levegöt.
GRATULÁLOK
Dátum: 2008.10.03. 22:06:49
Melyik bolgyót nevezik más néven "vörös" bolgyónak?

bolgyóbol is megárt a sok.
Dátum: 2008.10.03. 16:01:11
na pontosan
42155
42195 km ezek voltak.
Dátum: 2008.10.03. 15:59:56
nem azt irtam hogy töröljék, hanem hoygan tudott átjutni.

a többi válasz sem volt tökéletes
volt egy olyan hogy
xxxxx km
42195
42155 km
a negyedikre nem emléksezm.

elöször nem értettem hogy beugratás ez vagy mi, rányomtam a 42195-re mert az állt a legközelebb a megoldáshoz erre kihozta hogy 42155 km a jó válasz.
Dátum: 2008.10.03. 15:22:15
érdekes ez a kviz, ilyet hogy tudtatok átangedni?

a kérdés hogy mennyit futnak a maratonisták ez a helyes válasz.

42195 km
Oldal: 1