Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Remandras

Oldal: 1
Dátum: 2013.04.01. 19:28:57
Bizony
Ám kevésbé vagyok viccesebb, mint a másik-KAP
Dátum: 2013.04.01. 17:00:24
Üdv Alendaar!

V3-on jelenleg nincs karakterem, így abszolút érdekelne az átvétel.
Amint látod, kérlek válaszolj!

K.A.P.
Dátum: 2010.04.29. 20:01:03
Írtam játékon belül Neki, ezt kaptam válaszul :

Küldő:
Hórusz
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
Ma, 19:57:28
Miért, mennyivel indult a játék? Nekem - már pontosan nem tudom, de 300 körül volt induláskor.
Dátum: 2010.04.29. 19:53:29
Ez mind szép és jó,de honnan szedett össze 320 csp-t?

Nekem 10 óta 170 körüli cselekvéspontom gyűlt össze prémiummal és maxos EF-el
Dátum: 2010.04.29. 19:43:12
Üdvözletem!

Lenne egy elég érdekes kérdésem.
Hogyan lehetséges az,hogy valaki máris meglépte az 51.szintet?
Bárhogy számolgattam sehogy se jött ki a szintlépéshez szükséges TP.
Kérlek világosítsatok fel,hogy akkor mégis hogyan tudta ezt véghezvinni az illető.

Előre is köszönöm a választ
Dátum: 2009.09.06. 11:29:32
Én sem tartom szerencsésnek, hogy nem egységesen lesz kezelve az hogy melyik leölt 10-15 epikusért milyen tárgyak közül választhatsz.
Lehet jobb lenne ha mindenkinek az elejéről kellene kezdenie és a leölt 10 epikus után választhatna annak a 10-nek a kincstáblájából.

Gondoljatok bele,hogy egy nagy szövi 40 szintű tagja megöl 10-15 könnyebb epikust és választ egy Vámpírfókuszt, vagy valami hasonló nagyon erős magas szintű epikusból kiüthető tárgyat, ez valószínű eléggé megváltoztatná az eddigi játék egyensúlyt.

Ha mindenki ugyanabból a megölt epikusból ugyan azok a tárgyak közül választhatna akkor nem lenne ilyen probléma. Igaz hogy aki magas szintű annak sokat kellene várnia amíg eljut az igazán erős cuccokhoz, de legalább meglenne az egyensúly és lehetne kicsit gondolkodni hogy kezdő szériából mit érdemes kivenni, melyik szériából érdemes a tul csökkentőt melyikből a szakit, vagy a küldist stb. és legalább nem szaladgána mindenki a legjobb cuccokkal csak közepesekkel...
Oldal: 1