Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pixapa

Oldal: 12345678910
szia Craslorg,

Egy Drakinos kérdésre sem tud válaszolni egy egyes szintű játékos! Márpedig sok béna kérdés között ilyen is van.
Másrészt, az alapján tettem fel a kérdést, amit a szövetség, HADÜZENET gomb alatt így olvashatunk "Egyszerre legfeljebb 5 háborút indíthattok (de bárhány hadüzenetet kaphattok)."
Szóval akkor azt is kérdezhetném, hogy miért nem írjátok oda, hogy a béke csarnoka ezt befolyásolhatja.
Harmadrészt,-ha már ilyen szépen tagoltuk, Ugye nem kell a V3 is regisztrálnom, hogy megtudjam, hogy ott csak 3 szerepel a szövetség Hadüzenet gomb alatt. Egyébként nem szerepel 3 a lehetséges válaszok között...

Előre bocs ha kicsit ingerültnek tűnik a hozzászólásom
Nem az.

Üdv: pixapa
Sziasztok,
hasonló probléma miatt írok én is, ugyanis már sokadik alkalommal fordul elő, hogy egy teljesen átlagos ismerettséget/tudást igénylő jól feltett kérdésem mégis rossz értékelést kap és indoklás nélkül.

Legutóbbi: Hány háborút indíthat egy szövetség egyszerre?

1
5*
4
10

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!

Ez ráadásul a játékkal kapcsolatos! Nem írhatom újra és sokadik alkalommal LE-tól is elesek, mert valaki visszaél az értékelés lehetőségével! Így kb. 5-ik alkalom után, gondoltam jó lenne ezt kivizsgálni.

Köszönettel, pixapa.
Oldal: 12345678910