Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pixapa

Oldal: 12345678910
Dátum: 2011.10.25. 15:38:35
Szerintem az sem baj, ha azt is számításba veszitek, hogy nem csak a top szövetségek vannak, ahol már nincs mit építeni!
Van még pár száz olyan szövetség is a top 10-en kívűl ahol van hova rakni a plusz Le-t amit a Kút generál!!!
Dátum: 2011.08.31. 22:26:55
Nekem mindenem maxos! De semmi, azon az 1-en kívűl semmit sem kaptam...

Nagyjából én is így számoltam ezért tartom kicsit kevésnek, lehet, hogy ezzel is van valami gubanc!?
Dátum: 2011.08.31. 19:53:17
Sziasztok,

csak viszonyítás képpen, kinek mennyi eszencia esett eddig???

Ugyanis nekem 1, 283 nyert csata után...
Kicsit keveslem több, mint 550 cselekvéspontból...
Dátum: 2011.02.19. 12:13:58
és mi van akkor, ha már valaki be is rakta a tárgyba mindkettőt mármint gyűrűbe és nyakláncba is
Dátum: 2011.02.19. 11:33:10
Valakinek mindkettő megéri!

Találkoztam olyan karakterrel V1-en akinek mindkettő megvan! Hogy hogy csinálta nem tudom, elvileg ez nem lehetséges...
Dátum: 2011.02.06. 21:12:29
Hát igen, nem könnyű az élet ezen a fránya felszínen!!!
Dátum: 2011.02.05. 23:22:36
Számítanak az epikus tárgyak a Xenónál?
Dátum: 2011.02.01. 22:28:20
Csakhogy ez a 85-ös rettenet már érezhetően többet sebzett belém 77-es létemre!
Remélem ez nem fog így folytatódni felfelé szintben... mert akkor a legnagyobb egy csatában leveri a max Ép-met
Dátum: 2011.01.31. 21:11:35
Köszönöm a választ, akkor még arra sem volt időm, de már közben olvasgattam
Dátum: 2011.01.31. 20:35:19
Hali,

csak egy gyors kérdés...
most értem haza és nincs időm átolvasni azt a 10 oldalt amit tegnap óta írtatok...

Ha már fel van töltve a csapdánk akkor érdemes még építeni bele?
Az okozott sebzés számít valamit?

Köszi a választ!
Dátum: 2010.10.16. 19:01:42
De, fejlesztettem a tulajdonságaimat. De ez nem volt sehol sem leszögezve, hogy nem lehet tul.összeget fejleszteni (legalább is én nem láttam sehol) mert akkor kevesebb "jutalmat" kapsz.
Azt hittem azt már megkaptuk egyszer, azért mindenki töltött Le-t az eventbe és nem kevés Csp-t tolt bele...
Dátum: 2010.10.16. 18:45:11
Azt vettem észre, hogy a jutalom napról napra csökken, ha nem veszem át azonnal. Ezt elég nagy kib*ásnak érzem, hiszen az volt oda írva, ha nem veszem át azonnal, akkor a következő szintlépésnél beírásra kerül!
Nem pedig az, hogy ha nem veszem át azonnal akkor naponta csökken egyet a beírásra kerülő jutalom!
Dátum: 2010.09.15. 00:00:45
Nem kell ezt ennyire komolyan venni Viszok!

Mint láthatod nagy smile-t raktam a végére, ilyet
Szóval, ha nem érdekelne a dolog, akkor nem csinálnám! Élvezd csak ki ahogy írtad, én is azt teszem...

és sz@rd is le ha úgy esik jól
Dátum: 2010.09.14. 23:33:39
Ja, 15. aktiválás után megvan a Transzcendális fókusz
Dátum: 2010.09.14. 23:31:29
Hidd el LoWs nekem nagy érvágás a Tp
Dátum: 2010.09.14. 22:42:49
Hali,

kb 3 órába telt mire végigolvastam az elejétől a hozzászólásokat...

Az EH-at azért nem értem, mert míg a vadászós karakterek a vadászatból fejlesztenek ők a portyázásból élnek, a pókok pl. nem is vadásznak szinte soha, tehát nekik olyan erőforrást vesz el az event, amit továbbra sem fognak használni.
Viszont aki a VF-t fejlesztette annak elég nagy mínuszt okoz, hogy a CSp-ből kell az aktiváláshoz is megszerezni a LE-t és abból is aktiválod a pilont.

Szóval amíg ti beszerzitek a LE-t a PP-ból és azt a CSP-t használjátok fel az aktiváláshoz ami már hónapok óta ott porosodik nálatok, addig véleményem szerint ha több Tp-t kaptok egy aktiválásért az nem túl kiegyenlítetlen a játék szempontjából.

Bocs, ha megzavartam valamit
Dátum: 2010.07.06. 22:11:28
Sziasztok,

Sajnos nem tudom pontosan idézni a kérdést, Melyik városban található a Tate Gallery?
A választ viszont bemásolom:Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Párizs
Én Londont jelöltem, mert tudomásom szerint ott van és a google szerint is...

Akinek módjában áll, az javítsa legyen szíves.
Köszönöm
hétfőn, szerdán és pénteken mindig igazat mondok-így kezdődik a kérdés
TE pedig pont fordítva magyaráztad, H,SZ, P, hazudik.
A te magyarázatodban még érthető is a dolog, csakhogy ha nem értelmezem rosszul a kérdést akkor itt pont fordítva van.
Mert a válasz szerint ma szombat van és ilyenkor igazat mond, akkor H,SZ,P is igazat mond, tehát ez egy paradoxon... Ugyanis "a többi nap pedig hazudok" így folytatódik, ebből következik, hogy szombaton is hazudik. Ill. ebből kifolyólag szombaton nem mondhat igazat. Na már megint kezdem elveszteni a fonalat...

De köszönöm a választ...
Sziasztok,
nem biztos, hogy ide való a kérdés, de nem találtam jobb topicot...

Kaptam ma egy kérdést: Ha hétfőn, szerdán és pénteken mindig igazat mondok, a többi nap pedig hazudok, és holnap igazat mondok, akkor milyen nap van ma? szombat-ez volt a helyes válasz.
Azt hiszem a másik három lehetőség a hétfő, kedd és csütörtök volt, a keddben nem vagyok biztos.
Valaki eltudja nekem magyarázni, hogy miért a szombat a helyes válasz, mert nekem valahogy sehogy sem állt össze a kép... Szerintem ehhez a kérdéshez még valamilyen infó hiányzik...
előre is köszi a megvilágosítást.
Dátum: 2010.04.02. 15:20:18
Bár nem olvastam teljesen vissza, az nekem nem tiszta, hogy akinek már sikerült csatlakoznia valamelyik kufárhoz, az már most elkezdeti gyűjteni a térképdarabokat, vagy majd csak ápr. 7.-étől?
Oldal: 12345678910